Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Ja dziecka nigdy nie oddam chyba pod opieke niani.Mialam kiedys znajoma ktora sie opiekowala dwojgiem dzieci i takiej niani jak ona to bym w zyciu nie chciala.Przy rodzicach ktorzy byli nauczycielami to oczywiscie byla milutka,ale jak byla z nimi sama to az mi ich bylo zal.Nie bila ich raczej nimi potrzasala ale traktowala ich zle nie tak jak przystalo na "nianie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
happy monday!!! :) Aneciu no chyba oprocz Liliowej, Ewag to chyba nikt nie pisze :( :( :( A szkoda...bo nie zawsze problemy brzuchatek sa adekwatne do problemow mamus i czasami fajnie byloby wymienic sie doswiadczeniami brzuchatek i nie zadreczac pytaniami i tak zaganianych mamus... :) Tak mi sie wydaje ze Maryska2Maja urodzila bo dlugo sie nie odzywa :) Emilcia ogladalam zdjecia! Gratuluje Kochana!! dzielna bylas!! Michas sliczny!! Lolii widzialam zdjecia na nk :) wygladasz bosko w tych warkoczykach...no i gratuluje dzielnosci bo ja tyle bym nie usiedziala :( haha Za 4 tyg odchodze z pracy niedlugo 32 tydzien i chcialam sie zapytac od ktorego tygodnia czulyscie sie zmeczone, ociazale i najchetniej zostalybyscie w domu??? Bo nie wiem czy ten kryzys za wczensie sie u mnie nie rozpoczal?? Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26, straszny ten filmik, boze az mi sie slabo zrobilo, taka babe tobym chyba skopala do krwi. od razu mi sie tzw. noz w spodnach otwiera jak widze takie rzeczy. mam nadzieje, ze ten babsztyl zostal jakos ukarany.mysmy z mezem tez mysleli o kamerze jakby co. Ja tez nie wyobrazam sobie oddac dziecka pod opieke obcej osobie.Mowiaz szczerze sama czasem trace cierpliwosc, ale jest to tylko i wylacznie wewnetrzna zlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 serce mi stanelo jak zobaczylam ten film!!!! Jak tak mozna!!! przeciez to malutkie dziecko nic nie rozumie....szkoda gadac....takich ludzi to na stos!!! Ja tez zastanawiam sie nad niania czy nad przedszkolem??? po powrocie do pracy i juz dawno myslalam nad zamontowaniem kamer w domu gdybysmy zdecydowali sie na nianie.... W przedszkolu jednak jest chyba wieksza szansa ze takie sytuacje nie maja miejsca ze wzgledu na ilosc opiekunow i rodzicow przychodzacych po swoje dzieci w roznych godzinach dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, swietne zdjecia, kociaczki WSZYSTKIE przeslodkie. Niezla z Ciebie laska. Pozwolilam sobie wyslac Ci zaproszenie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 to straszna - takie osoby powinno się żywcem ze skóry obdzierać!!!!!!!!!!! Oby żadnej z nas coś nawet troszkę podobnego się nie przydażyło. Lolli - kurcze nie mogę zobaczyć tych Twoich przecudnych warkoczy. Mam ostatnio problem z wchodzeniem na NK - po prostu nie otwiera się i koniec - mam wolnego neta chyba????????? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za mile slowa :) kamila, na fotce mam wiekszosc z tylu, jest ich ok 160 i mysle ze okej :) u nas ciag dalszy jadlowstretu wybiorczego.nie chce warzyw ani miecha nawet z mojego talerza.nie wiem juz co robic... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26- filmik okropny ale sie zdenerwowalam masakra i jak tu teraz oddac dziecko w opce rece lolli-slicznie wygladasz kamila_black- zobacz ten film to dopiero bedziesz plakac,jak ja go ogladalam to bylam normalnie posmarkana, poplakana itp a moj M ne wiedzial co sie mi stalo jest tego 10 odcinkow wiec zycze milego ogladania http://www.youtube.com/watch?v=Go5eHAmCMgk&feature=PlayList&p=5695FFAF3268742B&index=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde dziewczyny co wy ogladacie??? ja nie chce bo mam slabe nerwy na takie rzeczy i wpadam we wscieklosc ale czy chodzi o ta babke ktora tak wrzucila tego dzidziusia do high chair itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia zapomnialam pogratulowac!Gratulacje🌼niech dzidzia zdrowo rosnie. Dziewczyny jak ja ten filmik dzis zobaczylam to nie wierzylam ze sa tak podli ludzie,dzidzius bezbronny biedulek tak plakal.Wspolczuje rodzicom! cale szczescie ze zamontowali kamery i ten horror sie skonczyl. Jak bym dorwala tą babe to bym ją poprostu skopała tak jak ona tego dzieciaczka:-(.Humor przez ten filmik mialam zryty przez caly dzien juz dawno nic mnie tak nie poruszylo jak ten filmik😭!!oj az glowa mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) straszny mam dziś dzień :( od rana załatwiania mam dużo bo wczoraj mi baba wjechała w moje ukochane autko 😭 oprócz tego byłam w revenue oddać formy na tax i tak cały dzień:O a oprócz tego jakoś dziwnie się czuję pozapominałam o wszystkim innym nawet o moich aukcjach na ebay :( a już się cieszyłam,że będę mieć co czytać no i Hania miała mieć grubszy śpiworek,dobrze że ten dzień się już kończy i że Hanutka dziś grzeczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za dzien... Maja poszła spać, w 10 sekund, ale ile marudzenia przed tym Dziewczyny macie racje, że to okropne co zrobiła ta pseudo niania. Powinni ją surowo ukarać Ale jest też druga strona medalu Wklejacie linki pokazując coś okropnego i nieprzyjemnego. Kamila26 napisałaś, że zepsuło Ci to humor na cały dzień. Więc bardzo przepraszam, ale po co to wkleiłaś ? Ja też to obejrzałam i nie mogę się teraz pozbyć tego okropnego obrazu z pamięci. Monis.. nie wiem o czym są te filmiki, bo skoro napisałaś, że po nich to dopiero będę płakać, to nie chce ich w ogóle oglądać. Zaczełam tylko jeden, ale zatrzymałam. Napisałam, że popłakałam się po tym filmie o psie. To było bardzo przykre, bo czułam jakbym przeżyła to na nowo.. albo po raz pierwszy, bo nigdy w sumie nie dowiedziałam się co sie stało z moim psiakiem ale nie mogłam przestać płakać i to było okropne uczucie Prosze Was, nie wklejajcie okrutnych rzeczy Patinka bodajże też wklejała zdjęcia króliczków! Jak tak można. Też ich nie oglądałam, bo o tym potem się myśli i wyobraża sobie to wszystko. Wole ogladać wasze śliczne dzieciaczki jak się bawią i pieknięją w oczach, a nie jakieś okrucieństwa. A teraz z lampką białego wina, w ramach relaksu idę na kanape i jakiś serial komediowy... mąż wybył już z domu na próbę z zespołem i od razu do pracy więc do 7 rano jestem sama, no PRAWIE SAMA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ..ja nie oglądam..potem nie moge przestac myslec i tak mi zal, a przeciez nie da sie zapobiec calemu zlu tego swiata. Pamiętam jak po weselu pojechalismy z męzem do domu dziecka zawiezc wszystko, co dostalismy(zamiast kwiatow chcielismy przybory szkolne, pluszaki) i gdy wchodzilismy, akurat przyjechala pięlegniarka z dwojką noworodkow, wprost ze szpitala..jejku! całą drogę ryczalam bo tak mi bylo zal.. nie wklejajcie- kamila_b- popieram.. borowka- tak, mowilam o tej str,ktorą wkleila frugo.. Dowiedzialam się od dziewczyny, ktora z niej kupowala, ze czekala parę dni, więc ja tez kupuję:) Czekam tylko jeszcze jakis tydzien, bo 2 się przeprowadzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki! 15 maja, w piątek urodził się mój synek, Franek :) mini relacja: W czwartek jechałam do szpitala na wywoływanie, bo był to już 13 dzień po terminie. Okazało się jednak, że są jakieś skurcze na ktg więc stwierdzili, że nie mogą mi nic podać bo to może wytłumić te skurcze właśnie i akcja porodowa ustanie. Czekałam zatem od 12 w południe do nocy, kiedy to zaczęło się w końcu coś dziać. Całej akcji porodowej nie będę tu opisywać bo to jeszcze dla mnie trauma (serio, serio). W każdym razie były jazdy z epiduralem który nie działał, prawdopodobnie źle był podany, choć lekarz się wypierał. Zrobili mi po jakimś czasie drugie wkłucie, na szczęście już inny lekarz. Potem jeszcze student robił mi zastrzyk na odejście łożyska i zrobił to źle. Położna musiała podać drugą dawkę ale niestety objawy uboczne tych dwóch zastrzyków też były podwójne. Rzygałam jak kot, nawet po najmniejszym łyku wody! No ale już jestem w domu. Uparłam się, że chce wyjść następnego dnia po porodzie choć chcieli mnie jeszcze zostawić bo dużo krwi straciłam. Ja jednak nie mogłam zostać tam ani chwili dłużej. Teraz uczymy się z Frankiem jeść. Dzisiaj ryczałam już 2 razy, bo mały jadł przez pierwsze dni ok a dzisiaj zaciągał cyca , puszczał i płakał. W ogóle nie jadł! Poharatał już mi oczywiście brodawki tak skutecznie, że są opuchnięte i czerwone. Mam nadzieję, że obejdzie się bez krwi :-o Czytałam, że to kwestia czasu i że wszystko się jeszcze unormuje, tylko muszę ciągle próbować karmić tymi moimi biednymi piersiami.... Teraz mam już lepszy troszkę humor bo 2 h temu zjadł i nawet długo ciągnął (choć darł się w niebogłosy i wypluwał pierś przez dobre pół godziny chyba, ale w końcu jakoś się udało). Dobra, kończę na tę chwilkę bo muszę coś zjeść zanim maluszek się obudzi. Odezwę się wkrótce! Emilcia, gratulacje!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marysia tak sie wlasnie zastanawialam dzis co z Toba :) serdeczne gratulacje, mam nadzieje ze szybko wrocisz do siebie i cycuchy nie beda za mocno bolaly! widze ze nie tylko ja mam dzis slaby dzien.frugo ja tez przegapilam aukcje -przeextra butki na ktore sie czailam (nowe 89 poundow, sprzedane za 2.20) a ja sie zagapilam i pooooszly :O odbebnilam swoja standardowa reakcje ( gapienie sie na ekran z otwarta buzia i oczami na wierzchu przez 30 sekund) i stwierdzilam ze chromole ten ebay.kupie se ino spiworek do wozka i nara, nie bede sie irytowac ;) zobaczymy jak dlugo wytrzymam.choc ostatnimi czasy nawet daje rade :) Lennox poszedl przed chwila spac (zawsze chodzi o 19) wiec moze jutro pospi dluzej, oczywiscie jesli rano nadia nie zrobi powtorki z rozrywki (jak tak,to postanowione-sprzedam ja na czarnym rynku organow wewnetrznych, juz ja uprzedzilam wiec... :) ) ide do lozka, leniwo mi. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wlasnie sobie uswiadomilam ze nie mam co czytac :O :O :O o nieeeeeee :O :O :O tego jeszcze nie bylo! p.s. kamila_b popieram, precz z przemoca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryśka- serdecznie gratuluję🌼 Dziewczyny!Mam pytanie.. moze glupie bo mamy taki zapis w umowie, ale czy on jest zupelnie zgodny z prawem.. chodzi mi o check out inventory- jest napisane, ze zabiorą nam z depozytu 110f na to wlasnie.. dla mnie to bezsensu bo czemu zabieraja nam z depozytu za sprawdzenie, przeciez to powinno do landlorda nalezec? Wiecie cos moze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedobrze mi chyba zaraz ide spac bylam dzis u poloznej, wypisala mi wieeeeeeeeeelka knige, dala milion ulotek- nast wizyta za 7 tyg scan za jakies 3- na toxo mi nie zrobia bo nie trzeba i krew tez pobiora w pozn terminie witamy w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_black-to film o 16letniej mamie i oddaje swoje dziecko do adopcji, smutny a zarazem szczesliwy zobacz naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia-gratuluje Franka i pozdrawiamy razem z moim Frankiem :) Napisz jaki duzy jak znajdziesz chwile i staraj sie spac kiedy mozesz. Cieple usciski. magda-co do toksoplazmozy to ja po prostu o to badanie poprosilam i mialam zrobione. No tak, witajmy w UK-ostatnio mi ta sluzba zdrowia daja popalic. W polsce mialam kilka lat temu problemy z ukladem kostnym i stawami i leczylam sie, mialam tez fizjoterapie. Teraz sie odnowilo a moj GP mi mowi, ze predzej do PL pojade nim sie tutaj zalapie na fizjoterapie bo terminy sa 4-miesieczne wiec.....nie dal mi skierowania. Co za duren!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza703
Jakoś dawno tu nie zaglądałam za co przepraszam ale oczywiściee jak pojawia się problemik to trzeba gdzieś szukać pomocy-a gdzie jak nie tu. Najpierw małe uaktualnienie :) Szczęśliwe Brzuchatki: mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......39.....Birmingham.....Franek Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......34..Hereford .........Jonathan gosiaczeko5........17.07.2009......20.....Luton....Mate usz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009......32....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009..... .31.....Birmingham.......syn......Jack GaGa_................19.07.2009.....27....Birmingham... .syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009....23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......9.......Bedford. ............... Ewag...................16.12.2009......4.......london... ...( moze bliznieta beda? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C...córka...Maj a, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś No a teraz pytanko. Czy to normalne, że moje maleństwo w brzuchu ma ciągle czkawki?? Zazwyczaj 4-5 razy dziennie. Niby czkawka-nic takiego, ale będę czuła się pewniej jak zapytam. Pozdrawiam wszystkie Brzuchatki i Mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryska, gratulacje i wyrazy wspolczucia, ciezko mialas, ale przeszlas to bardzo dzielnie. a z karmieniem to tak wlasnie jest, zycze wytrwalosci, niestey takie trudnosci moga trwac kilka tygodni, ale nie musza. Mysza, czkawka to normalna sprawa, masz malego lakomczuszka, po prostu popija sobie wody lapczywie. moj tez tak mial, jak sie urodzil tez duzo czkal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila Black wkleilam ten link po to aby ostrzec inne matki ktore decyduja sie na nianie, ze takie sytuacje sie zdarzaja. Ja rowniez jak inne mamy mysle o powrocie do pracy i to ze mi popsulo to humor to jedna rzecz ale i tak ciesze sie ze zobaczylam ten filmik bo teraz mam inne spojrzenie na sprawe jesli chodzi o pozostawienie mojego dziecka pod opieka \"niani\".Mysle ze nawet kosztem popsucia sobie humoru warto obejrzec ten filmik i miec swiadomosc tego co moze sie stac z naszymi dziecmi. Kamila wlasnie po to wkleilam ten link i tego nie zaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chcialam powrocic do filmu ktory wczoraj wkleilam.Przepraszam wszystkich ktorzy uwazaja ze zle zrobilam wklejajac ten link!!wydaje mi sie jednak ze od takich rzeczy nie uciekniemy i nie ma sensu uciekac przed tym i trzymac glowe w piasku jakby tego nie bylo.Tak jestesmy przynajmniej swiadomi ze i nam moze sie to przytrafic i warto montowac monitoring i dobrze sprawdzac pseudo nianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to chyba dobrze ze cie to wzruszylo jak bylas w domu dziecka.To ze nie bylas obojetna swiadczy tylko otym ze masz dobre serce,gorzej jakbys przeszla obok tego obojetnie nie rozmyslajac nawet o tych dzieciach ktore widzialas.Piszesz tez zeby nie wklejac takich linkow ale to jest zycie.Tak jak piszesz nie da sie zapobiec calemu zlu tego swiata ale warto sobie przypomniec ze ktos ma gorzej niz my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz prosze bardzo mozecie po mnie jechac:-)i tak nie bede zalowac ze wkleilam ten link,bo moze choc jedna z was tak jak ja nigdy wczesniej by nie pomyslala ze mozna natrafic az na takiego potwora i bardziej bedzie uwazac niz do tej pory myslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... tak myśle co napisać Kamila masz dużo racji, to jest życie, takie rzeczy się zdarzają i dobrze zdawać sobie sprawę, że i nam może to się przytrafić. Ale ja przychodze tu, żeby się raczej zrelaksować, a nie dodatkowo podnieść sobie ciśnienie i oglądać takie filmiki :( Następnym razem może po prostu lepiej napisać, że widziałaś film, gdzie niania biła dziecko i, że warto sprawdzać takie osoby kamerą... Nie chce cie obrazić ani nic z tych rzeczy, po prostu zrobiło mi się nie fajnie jak to obejrzałam, a o takich sytuacjach myśle, że wiele z nas i tak wie, bo od tego są kamery misie i gdzieś się o tym już słyszało Marysia gratuluje serdecznie ❤️ 🌼 miałaś ciężki poród :( biedna, ale ważne, że masz to już za sobą 🌼 Monis, może obejrze w takim razie. Ale czasem na taki film trzeba się nastawić. Jestem bardzo sentymentalna i dość często płaczka : P, a czasem twarda, więc poczekam na ten drugi moment :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×