Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

pomocy! co na kaszel ? tyle tego jest.

Polecane posty

Moj synek ama kaszel mokry nie ma goraczki,dopiero na 15ta jestesmy umowieni do lekarza ,nie wiem co mu pdac miedzy czasie,mowi ze go boli gardelko.Moze calpal,panadol,nurofen czy moze syrop prawoslazowy.Juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosian
Ja polecam prawoślaz albo lipomal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
bańki 2 szt. na plecy napar z lipy kilka rzy dziennie do picia dużo płynów echinacea nie napisałaś wieku dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanSan
moj tez mial kaszel od miesiaca chodzilam do lekarza, maly mial co rusz inne syropy :-/ i nic nie pomagalo wkoncu poszlam prywatnie i lekarka powiedziala ze to albo alergia albo w domu za suche powietrze przypisala zyrtec, maly na noc na kaloryferze ma wilgotny recznik i jest poprawa! wkoncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
to możesz spokojnie postawić, najpraktyczniejsze są chińskie gumowe do kupienia w aptece syropków Ci nie polecę bo nie używamy nigdy właściwie wszystko leczę homeo pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno jest przeziebiony bo ja tez sie czuje nie najlepiej.A po bankach ile sie nie wyuchodzi na dwor? bo ja nigdy nie stosowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5_monika
no widzisz, nie będę Cię przekonywać bo bańkach można wychodzić na dwór, chyba ,że stan ogólny dziecka to uniemożliwia.Same bańki nie są przeciwskazaniem.Tak samo nie utrzymuje się w cieple dziecka, co niektórzy zakładają kamizelki dzieciom :) A najlepiej postawić na początku infekcji, zanim coś się rozwinie.Wtedy można "zdusić" wszystko w zarodku. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×