Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdsgdsgds

babki! czemu chcecie wygladac jak faceci?!?!?!

Polecane posty

Gość gdsgdsgds

przeciez kobieta powinna byc odwrotnością mezczyzny - facet wysoki, kobieta niska, facet bez talii i biustu, wąski w biodrach, kobieta biuściasta, z talią i bioderkami. teraz co druga baba wyglada jak facet:O czasami tylko dzieki temu ze babka jest kobieco ubrana, to wnioskuje ze to babka. Z tyłu wiekszosc wyglada jak nastoletni chłopcy:O masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to co -
trzeba sobie odciąć kawałek nóg, żeby mieć 150 cm wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tak
Ogolnie babki daza do wygladu dziecka: chude nogi, duze oczy, boska cera, nie mowiac o goleniu loniakow. Jednak, gdyby nie było na to popytu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgdsgds
dobra, niektórych cech wrodzonych nie zmienimy, chodzi mi bardziej o to odchdzanie 'a la chudzina z meskiego liceum':O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo faceci to pedofile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsgdsgds
chyba pedofile i pedały:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykla lodziara
chodzi o to ze jakis pasztet albo fetyszysta grubasow uskutecznia tu swoje teorie ze kobiety powinny byc tluste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta i mam sobie teraz cyce silikonem napchać... bo mi matka natura skromna miseczkę A dała... no i oczywiście skrócić o głowę bo z moim 170 to ja żyrafa jestem :P idź się utop i powiedź jak było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaaa
kobiecośc to tylko cyce i dupa... nie chciałabym cię nawet patykiem na odległośc tknąc :/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgfdfg
a co ja poczne, ze natura dała 70B a nie 75D ? nie mam tez bioder jak jenifer lopez zostaja mi tylko sukienki i dlugie wlosy zeby mnie zfacetem nie mylono :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fvbsrte
jestem kobieca - tak się ubieram, niska, mam biust 65 DD, no dobra biodra wąskie - ale przecież to matak natura tka mnei zorbiłą ile ja maiłam na to wpływu?! Tak zmienia się nasza sylwetka cywilizacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sranie w banie- tyle Ci napiszę! Czy kobiecość oznacza szersze biodra, większy biust, niski wzrost...? Tak mało wiesz, bardzo niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo kreatorami mody sa
projektanci - geje, tworząc ideal piekna ( a lubia chlopcow i ich figury) a kobiety lubia podazac za modą . Oczywisctośc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość le kler de la luna
autorce chyba o to chodzi, ze babki CHCĄ tak wyglądać. ja tez to zauwazyłam, moja kolezanka miała swietna sylwetke, bardzo kobiecą i sexowną, to teraz tak sie wychudziła ze wyglada jak chudy chłop:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×