Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

grrrrrrrrrrrrrrrrrr

SAMOBÓJSTWO W INTERNECIE NA OCZACH MILIONÓW

Polecane posty

http://www.pudelek.pl/artykul/13241/powstrzymajcie_tego_czlowieka_uczestnik_mam_talent_tvn_u_grozi_ze_sie_zabije_wideo/ Znowu propaganda. przeczytajcie artykuł i przejrzyjcie filmik. na moje oko to facet zadźga lalkę widelcem albo śrubokrętem, bo nigdzie nie mówi, czyje to będzie samobójstwo. co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o boże
było to było było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiora222
też tak myślę, mam nadzieje że nie mówi o swojej śmierci. Szkoda mi go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmilszy usmiech
a on chyba byl w jakim s barze big braderze czy innym syfie...juz go gdzies widzialam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirtualny swiat
i do tego doprowadza człowieka chęć bycia slawnym i rozczarownaie a potem konsekwencje rozpoznawalności ..jedni się smieja inni wytykaja palcami taka jest cena popularności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wk_ur_wiony
Gów.no a nie samobójstwo wy de.bile :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa to ten porabany facet
z Big Brothera, moze i popelni, bo ma niezlego kopa i wybujałe ego, ale jego decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, tutaj chodzi o to zeby sciagnac na sie bie uwage - fakt - robie to, zezwalam na to zakladajac ten temat. ale smieszy mnie propaganda serwisu ktory opublikowal ten artykuł. tytuł nastawił mnie, że facet już zuopełnie ogłupiał i teraz się zabije (w końcu, bo szczerze choc nie ogladam tv to jakos kojarze goscia i wiem ze smiesznie sie zachowywal, a nagranie tego filmiku tylko potwierdza ze facet ma problemy emocjonalne). ten gosc nie mowi ze sie zabije. mowi o samobojstwie, ze tego chcielismy. Cóż... zwykła próba ściągnięcia na siebie uwagi. Fajnie. Oglądał ktoś film \"Nieuchwytny\"? Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×