Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Krasul

czy z wiekiem ludzie mniej patrza na zewnetrze?

Polecane posty

wiem ze wazne jest wnetrze, i zewnetrze czlowieka rowniez, ale tak sie zastanawiam moze lagodniej sie patrzy na brzydkich gdy sie ma juz jakis bagaz zyciowych doswiadczen? a moze sie łudze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spi
Nie, chyba nie ta pora dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszki 4
mysle ze tak -to moja odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że nie ma czegoś
takiego jak "brzydki":O Mnie by odstręczał np. Brad Pitt, uważam, że on jest okropny:O A niby ma być taki super i w ogóle... Natomiast jak ktoś się mi naprawdę podoba, ma to niewiele wspólnego z wyglądem, a tracę dla takiej osoby głowę, całe jej ciało jest dla mnie czymś najpiękniejszym na świecie. Facet, na punkcie którego absolutnie oszalałam jest wielki i gruby i ma megacycki:) :D Ale dla mnie jest zjawiskowy i najpiękniejszy. Szkoda tylko, że mnie nie chce:( 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osoby ktora mowi ze cos moze ulec zmianie, jaki to wiek totalnie na oko. bo teraz jestem na etapie 20 latkow i jest ciul lepiej ale i tak myślałam, ze bedzie lepiej . ? 'a ja mysle' - szacunek . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej sie przejmuja wygladem
ale tez i kryteria urody sie zmieniają. 50 latce moze sie podobac 60latek (choc dla 20latki bedzie sie wydawal brzydki z racji samego wieku - figura, skora , zęby itd). A przeciez jest wiele kochajacych sie starszych malzenstw, sa i romanse w tym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala kontra lala
To prawda, z wiekiem ludzie patrzą oczywiscie na walory zewnętrzne, ale wieksze znaczenie ma kultura, wykształcenie i odnoszone sukcesy zawodowe. Widzę czasami przez okno młodych chłopaków którzy załatwiają swoje potrzeby fizyczne pod ścianą. Nawet najładniejszy z nich od razu w moich oczach traci. Ale cóż to juz jest kwestia wychowania. Nie wiem jak dziewczyny które sa tego świadkiem mogą sie w kimś takim zakochać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala kontra lala
mniej sie przejmuja wygladem znam faceta po 60 - tce . Ma figurę taką, że niejeden młody mogłby jemu zazdroscić. Cera jak u dzieciaka ani jednej zmarszczki. Zadbany, czyściutki, pachnący naprawdę dobrą marka wody kolońskiej, wykształcony, kulturalny, wie jak ujść kobietę, jak sprawić by poczuła się przy nim jak księżniczka :). Mam 40 lat ale ile dałabym aby zechciał na mnie spojrzeć inaczej niż na znajomą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×