Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maniusia11111

czy rzucilibyscie wszystko dla milosci?

Polecane posty

Gość maniusia11111
no pelnoletnia to juz jestem;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem że
rzuciłam wszystko dla miłości,ale nie był to wyjazd za granicę.Na szczęście po 25 latach bycia razem nie żałuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
a co takiego:)? Jesli mogę spytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawdziwej tak
takiej bezwarunkowej, opertej na milosci, zaufaniu ale taka watpie ze istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata...
wszystko tozn. co? podaj wiecej szczegółow , zalozylas topik i zadalas jedno ogolnikowe pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
Rodzina, nauka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do0 autorki
kurde ,nie mozesz normalnie napisac ile???, czyli wnoskuje ze 18 i jestes w ostniej klasie lieum/czy czego tam. Wg mnie nrobisz blad zareczajac sie z kims w tym wieku?.teraz mozesz myslisz,ze to ten jedyny ,ale za rok ,dwa,3 lata moze ci sie odmieni9. jestes mloda i uwierzs mi sama nie wiesz co chcesz. tez bylam taka,glupia i naiwna i gufno o zyciu wiedzialam ,tez mialam sie zareczac w wieku 18 lat , i sie iesze ze tego nie zrobilam . ziwazek trwal parwie 5 lat i sie skonczyl.... wiadomo ,zrobisz co zechcesz ,ale wiem z wlasnego dosiwadczenia ze nie warto tak sie agnazowac w twoim wieku.... co to w twoim zwiazku zmieni. jak sie zareczycie i zerwiecie to pewnie bedziesz alowac,bo z tego co robisz wyglad ana to ze jstes bardzo emocjonlna, a jak sie nie zareczysz i zerwiecie to na pewnoi bedziesz sie lepiej czuc ,zwlaszcza jak na swojej drodze spotkasz naparwde swego jedynego.... a ile ten twoj ukochany ma lat? bo chyba problemy z racjonamym mysleniem tez ma....hmmmm.... rzyanjmnmiej pasujecie do sieb9ie pod tym wzgledem.. nie chce cie obrazac ale zastanow sie nad tym co robisz...a szkole to juz lepeij tutaj skoncz, bo tak o sie pzrenies w ostatnim roku do UK to bedzie baaardzo ciezko, za bardzo skomplikowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
20 l. Jak mialam 14 czy 15 to tez wiedzialam ze to ten jedyny. On po paru dniach naszej znajomosci mowil ze nie wyobraza sobie zycia beze mnie ani ja bez niego. I tak jest. I bedzie. Macie cos przeciwko milosci w tym wieku? To sie na prawde zdarza. a i powiem jeszcze jedno. Poznalismy sie przez internet, smieszne prawda?. A jednak nie.. bo zakochalismy sie w sobie i chcemy dzielic z soba zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
nie rzucaj szkoły!!!!!!!!!!! chłopak jak kocha to poczeka, a na zareczyny to troche za szybko, wnioskujac, ze skoro chodzisz jeszcze do szkoły masz moze z 19 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
ile jestescie juz razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhh
ile ci zostało do skonczenia tej szkoły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
jak mialam 14 lat zaczelismy z sobą chodzić i pozniej to sie rozwinęło az do dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
półtora roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutre
Najpierw ta milosc musi istniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do0 aoutrki
wlasnie o tym ci pisalam, ja zaaczelm ze wsoim jak mialam 15 a skonczylam jak mialam 20....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajksikekekkeke
Tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
Chce być z nim i on też. Pojadę. Do odwaznych swiat nalezy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia wlasnie, jedz:) jesli ci serce tak podpowiada to czemu nie? szkole mozna skonczyc i w UK. a jesli by nawet mialo nie wyjsc (czego ci oczywiscie nie zycze) to i tak nic nie tracisz. UK nie jest na koncu swiata, mozna czesto latac do domu i widzec sie z rodzina, rozmowy sa smiesznie tanie albo wliczone w abonament (ja tak mam), mozna rozmawiac godzinami, mozna rozmawiac przez skype czy gg.wiec z rodzina sie zadnego kontaktu nie traci. jesli ci nie wyjdzie to przeciez mozesz zaczac od nowa bogatsza o nowe doswiadczenia:) nie sprobujesz, nie bedziesz wiedziala. a w dzisiejszych czasach globalizacji wyjazd do UK to podobnie jak przeniesc sie do innego miasta w Pl. Powodzenia i szczescia zycze:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne wyjscie to byc w zwiazku na odleglosc przez te 1.5 roku do skonczenia szkoly. Ale po pierwsze czy tak chcesz (da sie zrobic, my bylismy w zwiazku na odleglosc 3 lata i sie dalo ale ciezko) a po drugie czy ta szkola jest az taka super ze trzeba ja skonczyc w Pl? Jak masz zamiar mieszkac tutaj to moze byc ci lepiej z tutejszymi kwalifikacjami. Poza tym, tutaj jest wiecej mozliwosci mozna np studiowac matme razem ze sztuka, jezyki razem z polityka itp. Rozne sa kombinacje i ogromny wybor kierunkow. Tak samo i szkol/uczelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia11111
Bardzo dziekuje za dobre rady , musi się udac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×