Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny sammmm

panicznie boje sie zdrady wiec dlatego jestem sam

Polecane posty

Gość samotny sammmm

nie mam o kobietach dobre zdania i uwazam ze kazda predzej czy pozniej pusci sie na boku z innym bo zdrada jest wpisana w zwiazek/malzenstwo dlatego panicznie boje sie zwiazac z kazda kobieta bo mam o nich zle zdanie po wysluchaniu opowiesci kumpli i przeczytaniu forow dla facetow dlatego splawiam kazda laske ktora sie mna zainteresuje i znajomosc z nia idzie za daleko nie wiem co robic...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz ciagle zyc w strachu..:) uwierz mi ze istanieja jescze takie co o zdradzie nawet boja sie pomyslec ... uszy do gory ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łasica domowa
jak umrzesz to ci robale fiuta zeżrą :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny sammmm
no nie wiem te dzisiejsze kobiety nie wytrzymuja dlugo w stalym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z moim facetem dluuugo i jakos mi przez mysl nie przeszlo skok w bok....:) nie mysl o tym co ci kumple gdaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
To poszukaj sobie brzydkiej takiej na którą nikt nie spojrzy, wtedy będziesz miał pewnosc ,że cie nie zdradzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka sobie kobietka
Sorki, ale uważam się za dzisiejszą kobietę i jakoś wytrzymuję w związku już ponad 5 lat :P Bez zdrady. I nie mam zamiaru tego zmieniać. Nie możesz tak podchodzić do wszystkich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka sobie kobietka
Myrevin - no to niezłe masz towarzystwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przypomniało mi się o dwóch żonach kolegów, ale ich nie znam zbyt blisko. :D:P {Myrevin - no to niezłe masz towarzystwo} Cóż..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siemano
gdybym przypuszczala, ze sie skalecze, nie bralabym noza do reki:( nie mozna w ten sposob podchodzic do zycia:) zycie jest krotkie:( nie zmarnuj go, aby na stare lata nie zalowac:( czasu nie cofniesz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka sobie kobietka
"A przypomniało mi się o dwóch żonach kolegów, ale ich nie znam zbyt blisko." Myrevin, jakbyś je znał "zbyt blisko" to już byś nie miał sobie o kim przypominać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na każdego przyjdzie pora
Nie ma się co nastawiać. Spotkasz kiedyś laskę i po dwóch sekundach będziesz myślał tylko o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnass
a ja jestem sama, bo od kilku lat panicznie boję się tego, że zakocham się a facet predzej czy pozniej i tak zdradzi. a potem jest tylko cierpienie. wiec unikam facetow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka sobie kobietka
Nie no, ja nie myślę, że już zdradzały. Tylko, że Ty mógłbyś się do tego przyczynić, gdybyś je chciał "zbyt blisko" poznać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na każdego przyjdzie pora
samotność jest smutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka sobie kobietka
"Dzisiaj takie czasy że niezdradzający/ca to za istotę z kosmosu uchodzi." Niestety, muszę Ci przyznać rację, Myrevin. To, co się dzieje po prostu przechodzi ludzkie pojęcie :O Ale SĄ osoby, które nie zdradzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na każdego przyjdzie pora
moze i gówno prawda ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w długim związku, zdradził, wybaczyłam, zdradził po raz drugi...:-(. od trzech lat jestem już sama, też się boje. Przyznam, że była chwila, że chciałam się odegrać na całym męskim rodzie, ale...nie jestem taka okropna. Wiem jak boli lizanie ran. Chyba trzeba trafić na TĄ osobe. Ja jeszcze nie trafiłam, ale mam dosyć samotności bo to nic dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na każdego przyjdzie pora
może jesteś wyjątkiem potwierdzjącym regułę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponieważ większość nie jest samotna to samotność uważa się za coś nienormalnego. Jak komus źle to jego problem ale nie piszcie że to jest złe. Złe jest dla konkretnej osoby. Za mnie się nie wypowiadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na każdego przyjdzie pora
Nie wypowiadam się za Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×