Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzybek

Nie mam przyjaciół

Polecane posty

Gość wielbicielka 1226
chlopaki mysla o 1 a dziewczyny by oczy wydrapaly .grzybku ciesze sie ze ty tu jestes bo moge chociz tobie to powiedziec bo jestes taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stik
nie oceniaj wszystkich :) wielbicielko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
nie mam nic zlego na mysli i nie oceniam nikogo ale czuje ze grzybek i ja mamy idenyyczna sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stik
znaczy nas chłopaków, lepiej ide z tego topiku bo narobie zamieszania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość det rutkowski
wielbicielka 1226---wielbicielka moge zostac twoim przyjacielem od serca i seksu jak jestes taka sliczna jak mowisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stik
ja tak samo sie czuje, tak somo tez czuje :), mam kolegów a raczej znajomych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego co niektórzy sobie drwią z problemów innych? Jeżeli ktoś chce się wyżyć to niech zrobi to w jakiś inny sposób niz wyżywanie się na żywych istotach.... My chcemy tu po prostu porozmawiać o swoim problemie a nie dogryzać sobie wzajemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
nie muwie ze wszyscy sa tacy sami ale muwie o swoich doswiadczeniach chociaz znam i bardzo fajne osoby ale i tak tylko sa bo sa nie mozna sie zwiezyc ani liczyc za duzo na nie .wysluchac wysluchaja bo tak nalezy chociaz dla pozoru ale nie z serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stik
ale .....ja tak naprawde czego innego szukam, czegos co tak łatwo nie idzie znalesc ....może kiedys.....:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie jest ważne czy ktoś z nas jest męzczyną czy kobietą, ważny jest problem, który nas łączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stik
drwia...bo tak jest łatwo..sa anonimowi w cztery oczy rzadko ktos by cos powiedział....a po co to robia, nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
taka samotnosc jest okropna i bardzo przez to cierpie czesto o tym mysle prubuje cos zmieniac na sile ale nie wychodzi czasami mam chwile zalamania i prosze ze niechce mi sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też... Kilka miesieęcy temu myślałam o samobojstwie, ale jakoś się pozbieralam. Bo oprócz samotności doszły wtedy inne problemy: problemy w szkole, śmierć bliskiej osoby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
niewiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsdad
wielbicielka 1226----a pracujesz czy uczysz sie? Mi sie wydaje ze wy macie jakies uprzedzenia w stosunku do ludzi-nie potraficie tworzyc bliskich zwiazkow ,relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stik
a czego oczekujecie? tak naprawde, randek, imprez, miec kogos zaufanego do pogadania itd....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadsdad
wielbicielka 1226---no bo mowisz ze wysluchaja ale nie od serca a skad to wiesz ze tylko wysluchaja bo wypada. Co by musieli zrobic zebys poczula ze szczrze chca ci pomoc a nie ze tylko udaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
a gdzie mieszkasz grzybku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kastchekas
600 Stopni Celsjusza w twoich uszach Łbem bit rusza rym mknie jak Katiusza Jak kusza napięty to ten typy to patenty To te momenty ten typ po raz enty Wychylylybymy z kumplamy Whisky Bardziej hardkorowi niż Limp Bizkit Wypalylybymy i aż po wbitki Parę bliskich i chuj wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
niewiem dlaczego tak jest .jestem mila jak przebywam z jakimis osobami to wydaje sie ze jest fajnie ale puzniej nic cisza brak kontaktu.grzybek wie o cio chodzja nie chodze do szkoly pracowalam ale od 2 tygodni nie pracuje stram sie o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ale
jak jestes ladna to czemu sobie nie znajdziesz chlopaka-mialabys w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o wszystko po trochu i kogoś do pogadania od serca i do tego, żeby wyjść z kimś gdzieś. To nie msui być dziewczyna, może być równie dobrze przyjaciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stik
ostatni moja wypowiedz....moje pragnienie kochac i byc kochanym wiem nie na temat ale mam tak fatalny nastrój ze musialem to napisac, po prostu wyzalic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
niewiem co sie dzieje naprawde czuje sie okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie mowie zeby sie
zwiazac z jakims zulem tylko wybrac chlopaka ktory ci odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero zero zero
Grzybek (grzybek6464@onet.eu) [zgłoś do usunięcia] Chyba samotność to jedna z najgorszych rzeczy jakie mogą nas spotkac... z własnych doświadczeń mogę to potwierdzić, mozna sie strarać zagłuszyć tę wszechogarniającą pustkę alkoholem, narkotykami etc ale to tylko przyśpiesza nieuchronne tzn. twarde lądowanie na dnie w poczuciu absolutnej beznadziejności i braku chęci do zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×