Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzybek

Nie mam przyjaciół

Polecane posty

Czasem sobie myślę, że chciałabym oprócz przyjaciol chłopaka. Tyle że nie takiego w swoim wieku. Takiego 10, 15 lat starszego. Może to głupio brzmi, ale chcialbym wiedzieć, że mam obok siebie kogoś odpowiedzialnego, kogoś kto da mi gwarancję, że mogę na niego liczyć, a tego nie da mi nastoletni chłopak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfdsf
Z chlopakiem sie nie bedziesz widziala 2 lata hahaha Przeciez znajdzie sobie inna a ty robisz sobie nadzieje ze bedziecie razem zamiast znalesc sobie kogos blisko ciebie Jakby kochal to bylby przy tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
ja bym chciala serdecznej przyjaciolki ale niewiem jak mam poznac i gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stik
no tak, podszywacze, super. ale śmieszne. a tak na koniec to naprawde chciałbym miec dziewczyne-przyjaciółkę. która zaspokoiła by moje wszystkie potrezby- intelektualne, seksualne, bliskosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba każdy z nas tego potrzebuje, tylko niesparwiedliwością jest, że nie każdemu jest to dane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
duzo ludzi co ma przyjaciol nie zdaje sobie sprawy jak to dobrze miec takich ludzi ci co nie maja bardzo by chcieli chociaz jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Boże, jak ja marzę o przyjaciołce, do której moglabym w środku nocy zadzwonić, że mi źle, a ona wysłuchałaby mnie cierpliwie. I sama też chcialabym być taką przyjaciołką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stik
jestem troche starszy od ciebie grzybek... i ja straciłem juz niepowrotnie sznse bycia szczęśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialoby nie wyjsc nie
wobrazam sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
ojej jaka szkoda ze ci wszyscy ludzie nie mogli by sie razem spotkac i porozmawiac o tym zaprzyjaznic sie czy to zawsze ma byc wirtualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociiczkka łasiczka
ja mam 18 lat i chłopaka 5 lat starszego od siebie a i tak czuje sie samotna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie co? Dzieki Bogu jest ten Internet, bo tak przyanjmniej wiem, że jest ktoś kto mnie rozumie i ma taki sam problem. a nawet nie ktoś tylko ileś ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a tak na marginesie
nie przeszkadza wam brak seksu?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak dla mnie ( w wieku niespelna 17 lat) seks nie jest najważniejszy aczkolwiek jeżeli byłby ktoś kogo bym kochała........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
mj chlopak jest 6 lat starszy ale jak juz wruci i bedziemy razem to juz nigdy nie bede samotna i wtedy i ja nie bede chciala miec nikogo innego bedziemy tylko razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
mm zal i zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
ale on ja dopiero z nim bede za jakies 3 lata to tyle czasu gdybym miala bliskich przyjacol nie bylabym samotna i szybko mi by czas minol a ja naprawde nikogo niemam i to jest niewobrazalna pustka jestem sama wsrud tylu osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadaddfds
wielbicielka 1226---z tego co piszesz to nie masz chlopaka tylko ci sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
to jest smutne gdy jestem w domu niemam z kim pogadac do kogo zadzwonic ani jednej kolezanki gdy jestem na miescie czuje sie jak mala istota zagubiona w wielkim swiecie .ludzie idac miastem mysla se jestem wesola zycie mi sie uklada mam duzo znajomych kolezanek koleguw a tak naprawde to nic niemam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
wiecie jak bardzo chcialabym miec kolezanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielbicielka 1226
wcale mi nie chodzi o chlopakow ani o imprezy niechce tego chce 1 przyjaciolke ale jak mam to zrobic mam podejsc i powiedziec do obcej dziewczyny czy sieze mna chce zapoznac to glupie tak robilam jak mialam 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×