Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milusi_dzionek

Zajęcia dodatkowe - jakie?

Polecane posty

drogie mamy, na jakie zajęcia dodatkowe chciałybyście zapisać swoje dzieci? a może Wasze dzieci chodzą na jakieś ciekawe zajęcia, kółka? pytanie kieruję do mam zarówno młodszych jak i starszych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się wybieram z moją na basen nie długo. A jak będzie starsza to pozwolę jej żeby sama zdecydowała ale chciałabym żeby uczyła się języków obcych i żeby jakiś sport sobie wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój w przedszkolu chodzi na zajęcia z tańca na aikido i angielski nie chce chodzić i nic nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja moje zamierzam wyslac
na karate, taniec wspolczesny i ewentualnie jakis jezyk. na razie dzieciaki sa za male a mnie nie stac zeby gdzies je zapisac. starsze ma 4 lata, mlodsze 1,5roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...mój syn ma 7 lat i chodzi dodatkowo na basen i język angielski..w zupełności mu to wystarcza.Na basen dlatego,że chodzi do szkoły sportowej i mysle ,że dodatkowa nauka mu nie zaszkodzi.Na szczęście baaaardzo to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ma 9 lat i chodzi na koszykówkę i język angielski. Jest trochę pulchnym chłopcem dlatego namówiłam go na te zajęcia sportowe- na razie mu się tak średnio podoba, ale razem postanowiliśmy, że będzie chodził jeszcze do końca listopada i jeśli uzna, że faktycznie nie chce to znajdziemy inny sport, który mu będzie bardziej odpowiadał. Co do języka angielskiego to wiadomo- jest to pomoc naukowa, bo na podstawowych zajęciach bywa różnie. Mój syn na początku nie chciał, ale zgodził się pójść na pierwsze zajęcia i wrócił " oczarowany", bo nauczycielka cierpliwa i miła, zajęcia ciekawe i teraz już się nie może doczekać następnych:) Zajęcia dodatkowe to naprawdę super sprawa, tylko ważne, aby nie było ich za dużo moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 7 1
synek ( 8 lat ) chodzi na piłkę nożną zreszta jak wiekszosc chlopcow, chodzi jeszcze na angielski i niemiecki córeczka ( 4 latka ) chodzi na angielski, włoski i na balet dodatkowo w sobote wszytscy jedziemy na basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodziai
Mój syn ma 16 miesięcy i chodzimy do szkoły muzycznej Yamaha na specjalne zajęcia dla dzieci w jego wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona mama
A ja bylam z moim maluszkiem w akademii Malinowo. Mają przeróżne zajęcia. Polecam malinowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wybierając dla dziecka zajęcia dodatkowe warto wziąć pod uwagę zajęcia z angielskiego. Wydaje mi się, że najlepszym sposobem będzie zapisanie dziecka do jakiejś dobrej szkoły językowej. Bardzo fajną ofertę dla dzieciaków ma Axon - gry, zabawy, karaoke, a wszystko tak dopracowane, żeby dziecko jak najwięcej się nauczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghghjgjgjgjgjhgjgkh
to moze dzieci poobserwowac i zapytac i nie wysylc na lekcje angielskiego tych co lubia malowac bo dzieci wiedza co lubia i sa juz uformowanymi istatkami http://www.youtube.com/watch?v=E-BO_Rb2gN4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adas

ja chodzę na naukę języka - niemiecki wybrałam w Pi School. myślę ze takie rozwiązanie jest bardzo przyszłościowe a sama szkołą jest świetnie zorganizowana i mają niewilkie dobrze dobrane grupy. jestem bardzo na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miak1

super oferte dla dzieci ma szkolka www.football-kids.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×