Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dancer8312

cytat... jak go rozumiecie?

Polecane posty

Gość dancer8312

hej mam pytanie jak rozumiecie ten cytat, dzieki za odp;) *Są chwile,które liczą się podwójnie i lata nie warte jednego dnia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spi
Czego tu nie rozumiesz? Proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonikkaa
ja to rozumiem tak : bawimy sie jak damy a jak nie damy to sie nie bawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dancer8312
jakos ta druga czesc mi nie pasuje "...i lata nie warte jedengo dnia" mozesz mi powiedziec jak to rozumiesz? pierwsza czesc zdania jest dla mnie zrozumiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
,,lata nie warte jednego dnia'' te lata mozemy przezyc monotonnie bez żadnych wrażeń a nie jedno krotnie w ciągu jednego dnia doświadczamy wielu pozytywnych chwil... czyli czasami jeden dzień jest wart wiecej niz wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spi
i lata nie warte jednego dnia - lata nic nie warte, podczas których nic wartościowego się nie dzieje. W odróżnieniu od chwil, które liczą się podwójnie. tak to rozumiem mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dancer8312
dzieki za odp:) wlasnie jakos to tak czytalam i tak jakby ;nie' mi tam zabraklo, ale dziekuje za wytlumaczenie, juz rozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale swoją drogą ile ty masz lat żeby takiego prostego cytatu nie potrafić przłożyc na jezyk potoczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dancer8312
a Ty zawsze wszytko rozumiesz... nie zdarza Ci sie tak ze masz nagle zacmienie i prostej rzeczy nie kapujesz? wiec nie wymadrzaj sie, kazdemu sie chyba moze zdzrzyc nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×