Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arnoldzik

Coraz więcej takich dziewczyn niestety

Polecane posty

Na spotkaniach tylko o sobie gadają, o nic nie zapytają, nie zainteresują się. Już mnie denerwują te ich monologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze spotykasz sie z niewlasciwymi kobietami? Ale nie masz sily przebicia by je przegadac i zainteresowac soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to nerwowe
Przy pierwszych spotkaniach np albo spotkaniu w 4 oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dokladnie odwrotnie
:P nic nie moge powiedziec ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale to dziwne, żeby wszystkie się tak stresowały. No bo bez przesady, ja raczej strachu u dziewczyn nie wyzwalam ;) W sumie ta z którą się teraz widziałem mogła być zestresowana, bo błyskawicznie jedno piwo wypiła. No ale żeby tylko nawijać o sobie? W ten sposób nie da się rozwinąć rozmowy, a sam przecież o sobie gadał nie będę, bo co się mam przechwalać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mniej więcej w ten sposób. Opowiadała mi coś tam o swojej pracy, ja oczywiście wtrącałem swoje, starałem się być zainteresowany. No ale ona pogadała i nie pyta nic o mnie. Nie zapyta mnie co robiłem w ostatnich dniach, jak się zapartuje na pewne sprawy. No sami wiecie, brakuje zainteresowania moją osobą z jej strony. To jest męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pewnie pomyslała ze jestes dobrym słuchaczem:P ale napisałaes ze inne tez tak robia?/..gadaja? wiesz moze daj jej szanse to czesto jest nerwowe...wiesz boimy sie martwej ciszy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz, tylko że akurat z tą dziewczyną znam się już jakiś czas, chyba z 5 razy się spotkaliśmy i kurde ciągle jest to samo. Jak sam nie wejdę jakąś okrężną drogą na mój temat, to ona też tego nie zrobi. I najlepsze jest w tym to , że ona mi się podoba mimo wszystko i nie umiem urwać tej znajomości, chociaż czasem mam ochotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to nerwowe
5 spotkań to mało...ja to albo paplam non stop albo nic nie mówię jak się zdenerwuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczko deserowe
a jak ja sie nigdy nie odzywam tylko slucham to potem mam wrazenie, ze wszyscy mowia, ze taki milczek ze mnie i jezyka w gebie nie mam albo glupia jestem bo nic nie mowie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięć spotkań to mało? Mój kumpel po trzech spotkaniach wylądował ze swoją obecną dziewczyną w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda3lena
A po co cos wiecej jak sie nie dogadujecie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do Twojego pytania - ciężko to określić. Wygląd też ma ciekawy, ale nie jest jakąś pięknością. Ma to \"coś\" w sobie. No i nie jest łatwa, trzeba się o nią starać, jest wyzwaniem dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy odrobina mego nasienia trysnęła jej w oko, powiedziala ze nie działa to na nią i musze się bardziej postarać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdsfd
Co to znaczy nie jest latwa? Jak sie oddaje na 8 randce zamiast na 2 to nie jest latwa? Pewnie udaje niedostepna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby co, to w moim nicku jest l, a nie I jak u podszywacza. Więcej już tu nie napiszę, tak więc reszta to będzie podszyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×