Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marcela26

Mój problem, prosze przeczytajcie

Polecane posty

Gość marcela26

Jestem z facetm od roku, niby wszystko jst pięknie, czuje,że mu na mnie zależy, ale no właśnie, czesto przez niego płacze. TERAZ KIERUJE PYTA DO WAS Czy przesadzam i jestm zbyt wrażliwa, czy tez mam ku temu powody?? wiec tak od poczętku mój facet byl powsciągliwy jesli chodzi o jakies pieszczoty, nie wspominając o seksie, ale mi to nie przeszkadzało bo tez jeszcze nie cchiałam sie z nim kochac, ale on nawet nic nie robił, zeby sie do mnie jakoś dobrac, jednak wkońcu zaczeliśmy cos tam robic, ale tylko z mojej inicjatywy, on rzadko cos rozkręcał. Czesto płakałam(nie przy nim) bo nie czułam sie kobieca, nie wiedziałąm o co chodzi. doszło do tego, ze zaczeliśmy sie kochac i nadal jest tak samo beznadziejnie kochamy sie raz na 2 tyg(i to nie zawsze). Płakac mi sie chce nawet jak to pisze. O co moze chodzic??? on jest młody ja tez, na stówe nie ma nikogo wiec to od razu wykluczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
moze jeszcze ktos dzis jest na kafe, pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie ciebie wstydzi ? moze ma jakies kompleksy ? nie wiem nie potrafie ci odpowiedziec bo nigdy tak nie mialam :O powinnas z nim o tym porozmawiac powaznie.. serio ci mowie... rozmowa moze tylko tu cos zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fonoplastikon
A zauwazasz ze podczas seksu jest SPIETY czy zachowuje sie swobodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Moze ma jakies blokady? Powiedz mu jak sie czujesz i ze nie jest Ci przyjemnie jesli to Ty zawsze musisz inicjowac wszystko.Ze czujesz sie beznadziejna i niekobieca.Zobaczysz co Ci na to odpowie.Jak dla mnie to ma jakies blokady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Facet ma wyraznie jakies zahamowania. To nie jest twoja wina raczej ale dziwi mnie troche, ze nie porozmawiasz z nim na ten temat. PO prostu powiedz mu jak sie czujesz i zapytaj go jak on to wszystko widzi. Byc moze on np. z powodow religijnych czuje sie winny, ze ulega slabosci przed slubem; byc moze cos w przeszlosci sie stalo, ze ma jakis uraz do koniet albo kompleksy. No musisz z nim pogadac, nie widze innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
Jak już sie kochamy to jest super, jest rozluźniony, a na drugi dzien nosi mnie na rękach prawieże. Ale ostatnio nie kochaliśmy sie, ani nic nie robiliśmy 2 tyg, ja byłam w krótkiej spódniczce i cały czas mi powtarzał jak slicznie wygladam, a później leżeliśmy obok siebie a On nic, czujecie>??? to normalnie sie popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
Ale ja juz z nim rozmawiałam i on twierdzi, że ma zawsze na mnie ochote, ale przecież ja widzę, że to tylko słowa. Wyobraźcie sobie, że kiedys prawie nadzy lzeliśmy obok siebie 2 godz, a on sie do mnie nie dobierał. Co jest??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja prawdopodobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
To nie jest prowokacja, dzis własnie nie moge usnąc, przed chwilką płakałam. Po za tym skad bym mgła takie szczegóły wymyślic?? Serio to nie prowokacja, na moje nieszczęscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zablokooowana
haha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
miała moze któras z was podobny problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
bo jak juz wchodze na temat seksu, o co chodzi z tym ze ma tak rzadko ochote, to on twierdzi , że ma zawsze, ale przecież liczą sie czyny Czy facet który ma zawsze ochote uleżał by z nią w łóżku i nie próbował sie dobierac>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
czy jest taka opcja, że on jest gejem??? kiedys dużo o tym myślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
cóż nikt juz pewnie dzis nic nie napisze, wiec zajrze tu jutro Dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest gejem
sprobuj dac mu w kakao jak zechce z checia to na stówe jest gejem a ty jestes tylko przykrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może on ma po prostu mniejsze libido niż Ty? Są ludzie którym seks do szczęścia potrzebny nie jest mimo, że kochają tą 2 osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
ale w takim wypadku, zawsze mi bedzie tego brakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
hej dziewczyny, poradzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napalona dziewczyna prawiczka
Ja mam podobny problem. Pieszczoty beznadziejne, bo on praktycznie nie dotyka moich sfer erogennych... Mój facet najwyraźniej też ma jakieś zahamowania... Też przez to ryczę. Jestem sfrustrowana. Tu opisałam dokładnie mój problem: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3888506 :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w seksie trzeba się zgrać inaczej prędzej czy później coś nie wypali. Albo Ty zdradzisz/odejdziesz albo on dojdzie do wniosku, że Ci nie wystarcza i sam odejdzie. Dlatego tak ważny jest seks przed ślubem... Nic nie możesz zrobić, nie zmusisz go przecież by się nagle przestawił. Porozmawiaj z nim, małymi kroczkami, TY wychodź z inicjatywą seksu, skoro on nie chce. Rób to bardzo często a nie czekaj na jego reakcję. Może w końcu zajarzy że Ty potrzebujesz się często kochać... jak nie... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
ale wiesz jakie to uakażające napraszać sie o seks, ja nie raz przez to beczałam, już nie wiem co z nim zrobic, mówi, że kocha i myśle, że tak jest, nie zdradza mnie na stówe, ale nie kręce go moze, juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu nie chodzi o proszenie się o seks a wyjście z inicjatywą. Np. leżycie na łóżku, Ty na nim siadasz, zaczynasz go całować, ściągasz swoją bluzkę, rozpinasz mu rozporek itd. A dalej to już powinno iść z górki (no chyba, że on w takim momencie stwierdza, że musi iść wynieść śmieci) Nikt Ci nie każe każdego wieczoru pytać się go "czy będziesz się dziś ze mną kochał?". Po prostu to zrób, jak on będzie się wykręcał to sprawa jest jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
jak to jest jasna, czyli jaka??? jesli bedzie sie wykręcał to co to znaczy??? Złoo powiem Ci, że on jest jaki dziwny czasem, np. nie dzwoni do mnie jesli nie ma takiej potrzeby, bo uważa to z a bezsens i marnowanie kasy, ma kilka takich swoich zasad których ja nie rozumiem, a z seksem to poprostu jestem zaskoczona, bo jak na początku ja inicjaowałąm to bardzo czesto to robiliśmy, ale wszystko było z mojej inicjatywy i wkońcu powiedziałam dość, na a jak powiedziałam dość to juz koniec, przestaliśmy cokolwiek robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to widzę, że problem jest bardziej złożony... On od początku Waszej znajomości się tak zachowywał? Bo mimo wszystko w normalnym zdrowym związku partnerzy powinni się starać tak samo. A jeśli on nie dzwonił bo nie czuł takiej potrzeby to po co on z Tobą jest? Seksu nie chce, nie chce na Ciebie marnować kasy i czasu? On ma chyba coś z głową. Gdybyś nie napisała, że on się miga od seksu to byłabym skłonna stwierdzić, że jego olewające zachowanie świadczy o tym, że jest z Tobą tylko dla seksu... ale skoro i jego nie ma to ja już nie wiem... Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HGFDDSSDSA
kochana DAJ SOBIE SPOKOJ Z POPAPRANCEM EMOCJONALNYM!!! prosze cie, nie badz glupia. poszukaj sobie normalnego kochającego faceta. a wierz mi normalny facet nie zachowuje sie tak jak ten twoj :( zostaw go bo tylko bedziesz cierpiec. a szkoda zycia na cierpienie :( taki gosciu sie nie zmieni, zostaw go, dobrze ci radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcela26
ja mam 26 a on 27, widzimy sie prkatycznie codziennie, ale ja np częsciej dzwonie do niego, bo on dzwoni tylko w jakimś konkretnym celu, od początku w sumie tak jest, tylko ze w seksie ja na początku inicjowałam, a teraz stwierdziałam,że już dość, ze krok nalezy do niego no i zainicjował moze ze trzy raz i to co 2 tyg, czujesz??? nie czuje sie przy nim kobieca, nie atrzy nawet na mnie jak jestem w bieliznie, czy nawet nago to on sobie lezy i patrzy w sufit jak ja np ide do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×