Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smoky_eye*

facet na imprezie!!

Polecane posty

Mój facet poszedł opijać z kumplami swoje zaległe urodzinay. wszytsko ładnie, piętnie. dostał pozwolenie:D. nastepnie relacjonuje wydarzenia itp itd. i nagle mówi mi że dotykał nogę inenj dziewczyny, której nie znał. bo chcicała mu pokazać jakie gładkie nogi ma... niby nic takiego ale zasnąc po tym nie mogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szpanowski
smoke_eye a dlaczego Twoj facet mial dostać od Ciebie pozwolenie?? i to dobrze ze był szczery ze powiedział ze dotykał noge kobiety bo uznał ze nic złego nie zrobił i powedział Ci o tym.Kobiety naoglądaja sie seriali typu "m jak miłość" gdzie pełno zdrad a w zyciu codziennym bywa inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
albo czuł się winny i zwalił teraz wyrzuty sumienia na ciebie... zachował sie jak gówniarz i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szpanowski
ale gorzej jakby nic nie mówił i nie był szczery i zaczłaby zdradzać.i co wtedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale nie tak ze dostał pozwolenie. nie mam nic przeciewko żeby sobie chodził na imprezy. ufam mu. ale gdy mi mówi że dotykał innej, i moze tak lekko sie usprawiedliwa ze byl pijany. a moze ja przesadzam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobzre ze był szczery ale nie spodziewałam się tego po nim. na poczatku to śie smiałam z tego, a pozniej nie mogam zasnąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szpanowski
ale widzisz wrocił i opowiedział Ci,bo Ci ufa,ma w Tobie oparcie i jest z Toba. gorzej jakby był nieszczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej zalezalo mi na opini faceta. ale jestem tez dumna z mojego partnerka bo nawet jakas chciala go rozebrac, rozpiac guziki to kazal jej przestac:) a wracajac do tej nogi. podobno odpowiedzial jej ze "moja kobieta i tak ma gladzsza skore".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szpanowski
po prostu panience prawde powiedział i kocha Cie i jest szczery i jest wsystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgds
porazka zeby koles sobie sam na imprezy bez ciebie chodzil, nigdy bym sobie na to nie pozwolila, zreszta moj facet nigdy by tego nie zrobil, razem chodzimy, ze znajomymi, albo siedzimy razem w domu, wyjdzie czasem z kumplami na piwo czy drina ale wieczorami zawsze robimy cos razem osobno spedzane wieczory to punkt pierwszy powodu dlaczego ludzie sie zradzaja, alkohol, dobry klimat robia swoje tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkamy w dwoch roznych miastach. dlaczego amma mu zabranaic chodzci na piwo. ja tez sie spotykamz e swoimi znajomymi. bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szpanowski
no jasne.mam dziewczynę,kochamy się,ufamy sobie i na tym to polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariusz szpanowski
po miesiącu. a co ty mnie tak wypytujesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam prawie tak samo i co
hahaha u ty mu uwierzylas ze jej powiedzial ze moj akobietka ma i tak galdsza skore?!!prosze cie!wiekszej naiwniaczki nie widzialam haha cos ci powiem ja tez bylanm w takim zwiazku dlugooo i tez mi zawsze mowil ze jak gdzies byl to inne go zaczepilay a on zawsze mowil ze NIE bo ma dziewczyne...kiedys byla calkiem podobna sytuacja do twojej!na imprezie jakiejs jakas kolezanka n dwor go wyciagnela zeby wyszedl z nia bo jej niby niedobrze itd a ze moj nic nie pil bo byl samochodem a ona poprosila o podrzucenie do domu to ja niby podrzucil... ona pod domem proponowala mu zeby wszedl na herbate ciepla bo zimno bylo...no i mi tez oczywiscie powiedzial ze wszedl.. ze to tylko kolezanka do dzis nie zapomne jak mi mowil ze zaczela sie kleic do niego a ona wstal odepchnal ja opierdoolil ze co ona wyprawia ze wie przeciez ze ma dziewczyne ktora bardzo kocha-TAK PODOBNO DOSLOWNIE POWIEDZIAL;] tylko szkoda ze pozniej po ok 2 miesiacach dowiedziaam sie ze wtedy sie z nia lizal;] a na jeszcze innej imprezie siedziala mu na kolanach i ja lapal za tylek cycki kleili sie do siebie. tak ze wszyscy widzieli i co?:) skad wiem? mimo zemieszkam 300 km dalej... pewnego razu znajoma JEGO znajoma powiedziala mi o wszystkim zdjecie mi w kom nawet pokazala jak sie przytulaja i caluja;]zerwaalam znim oczywiscie sam si eprzyznal ze wtedy doszlo w tym domu miedzy nimi do czegos wiecej;] i nie chce znac skurwiela! a on? hmmm ..jak zerwalam to sral sie za mna.. ale rownoczesnie z nia zaczal byc;] i tak jest do dzis;] wiec autorki badz slepa dalej.. mam kolegow i widze jakie sciemy wymyslaja swoim polówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgds
zaufanie zaufaniem, hormony robia swoje nawet najabrdziej kochajacej parze przytrafiaja sie zdrady kiedy stawia sie ku temu powody, samotne wyjazdy, imprezy, koles ktory kocha kobiete, jest powazny, normalny, nigdy nie pojdzie sam na nocna impreze i do tego glaskal obcych bab po nogach , przeciez ty jestes naiwna nic sobie z tego nie robiac!to straszne, beznadziejne,zero szacunku dla ciebie tez z moim facetem zylismy na odleglosc i nigdy nie chodzil sam na imprezy , przynajmneij mi o tym nie wspominal, moze i byl ale wolalam tego nie wiedziec, zeby on wiedzial ze sie na to nie zgadzam, dzis jestesmy malzenstwem , mamy syna i do dzis chodzimy razem szalec, pic, tanczyc - sami albo ze znajomymi gdzie jest milosc partnerzy nie potrzebuja dodatkowej rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgds
co masz zrobic?opieprzyc kolesia, powiedziec ze sie na takie cos nie zgadzasz, a jestem pewna ze albo bedzie walil focha, albo sie obrazi,albo bedzie sie bronil ze to nic zlego, albo poprostu z czasem z toba zerwie bo bedziesz mu przeszkadzala w czyms co jest dla niego wazniejsze-imprezy, leleczki, alkohol... sprzeciw sie i powiedz ze nie chcesz zeby robil tekie rzeczy, wtedy dopiero okaze sie jaki z niego facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jakby mi facet coś takiego powiedział, to raczej bym się z tego nie śmiała... I miała go na oku. Może nic więcej nie zrobił, ale NIE WIERZĘ, że powiedział \"moja kobieta ma gładszą skórę\" :D NIE WIERZĘ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgds
nikt cie nie obraza, chcemy ci pomoc,cobys nie musiala potem plakac, a tak masz juz jakis obraz tego jak moze byc, niekoniecznie musi to byc zly facet, ale nie pozwalaj sobie na to zeby tak cie traktowal , zacznij siebie szanowac i zobacz jak on bedzie reagowal, moze cie poslucha i powie "dobrze kochanie", faceci tez lubia kiedy dziewczyna jest lekko zaborcza, delikatnie zazdrosna , wtedy wiedza ze im na nim zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgds
niech ci nei bedzie smutno, moze on chce wzbudzic w tobie zazdrosc a to slodkie :)wtedy musisz mu zabronic i bedzie ok moze byc tez tak ze chce ci edo siebie zrazic albo poprostu mysli ze w tym nic zlego pogadaj z nim o tym, ze cie to zabolalo, moze wszystko sie wyjasni i bedzie dobrze : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgds
nie no , nie mow ze cie to pociesza!! fakt ze gladzil nogi jakiejs baby jest niesmaczne, powinnas kategorycznie jemu o tym powiedziec a nie cieszyc sie ze powiedzial ci ze twoje sa gladsze i tak jeszcze sobie w to wierzysz bezgranicznie, ahhh mysle ze niektore kobiety chca byc poniewierane, zdradzane, nieszanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi że dotykał nogę inenj dziewczyny, której nie znał. bo chcicała mu pokazać jakie gładkie nogi ma... niby nic takiego ale zasnąc po tym nie mogłam. nie mogłas spac z tego powodu....??? to co by było jak by on dotknał jej brzucha w celu sprawdzenia tkanki tłuszczowej.... chyba był by zryw totalny... skro nie ma problemów w zwiazku wiec trzeba je sztucznie stworzyc .... by było ciekawiej... brawo brawo ....tak dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam prawie tak samo i co
JESTES CHYBNA CHORA ZE POWIEDZAL DO NIEJ ZE TY MASZ I TAK GLADSZA!!JA TEZ WIERZYLAM DLUGO W TAKIE SLOWKA.. BYLAM PEWNA I DUMNA JAKIEGO MAM FACETA I POWIEM CI COS JESZCZE!!KIEDYS PRZED NIM BYLAM Z INNYM I BYLO B PODOBNIE! TEZ MI OPOWIADAL JAK TO NIE DAWAL SIE PODRYWAC INNYM LASKOM I ZAWSZE MOWIL ZE CZEKA NA NIEGO W DOMU KOBIETA KTORA NAD ZYCIEKOCHA;] MATKOOO JAKA JA DUMNA BYLAM ZE JESTTAKI WSPANIALY I CO?!! JAK SIE POZNIEJ OKAZALO BO MOJA KUMPELA BYLA PRZY TYM .. PODOBNO NIC JEJ TAKIEGO NIE MOWIL;] SIEDZIAL OBOK MILO GADAL.. TANCZYL... STAWIAL DRINY;] CO NAJMNIEJ 3 KOLESI MI TAK KRECILO A TY GLUPIA WIERZYSZ HEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×