Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna dziewczyna smutna

moi rodzice wciaz sie kloca! doluje mnie to bardzo, odechciewa mi sie zyc!

Polecane posty

Gość smutna dziewczyna smutna

Masakra... kloca sie i kloca, nie potrafia juz spedzic ze soba godziny bez klotni jakiejs... a ja jak to slysze,to mnie juz krew zalewa..doluje mnie to masakrycznie..odechciewa mi sie wszystkiego..jedynie chce sie plakac. Masakra, ten dom kojarzy i sie tlyko z jedna wielka klotnia! Mam chlopaka, jego rodzina jest taka jaka chyba kazdy chcialby miec-mila dla siebie,kochajaca sie itp. Zawsze lubie tak jezdzic, bo tam jest tak rodzinnie, wspolne posilki, fajne pogawedki przy kawie wieczorami itp. A u mnie nigdy tego nie bylo, kazdy wszystko robi i robil dla siebie. Posilki oddzielnie, kosciol oddzielnie, no wszystko. Doluje mnie to bardzo.... doluje mnie np. kiedy moj chlopak wyjezdza do swoich rodzicow na weekendy a ja zostaje tu sama w tym bagnie:( Bo mieszakmy razem w domu moich rodzicow( studiujemy tu w tym miescie gdzie oni mieszkaja). Przewaznie na weekendy staramy sie razem jezdzic,ale jak sa jakies swita to on jedzie do swoich , a ja tu zostaje.. i wtedy jest masakra.... tak mi jest z tym ciezko:( a nie mam sie komu wygadac. Teraz swieto 1szego listopada-on jedzie do siebie-jego rodzice mieszkaja ok 400km ode mnie. Wiem,ze on fajnie spedzi weekend, a ja bede siedziala posrod ciaglej klotni, nienawisci rodzicow do siebie itp.... nie wiem co robic..juz tak bardzo chcialabym miec swoj dom, rodzine swoja.... ale to jeszcze nie tak szybko.... ps. mam 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrząc na to wszystko
chce ci się jeszcze rodzinę zakładać, może w przyszłości czeka cię to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dziewczyna smutna
chce zakladac, bo chce stworzyc cieply rodzinny dom... taki mi sie marzy.... bo co innego mi pozsotaje?? zabic sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna dziewczyna smutna
czy ktos tez ma tak jak ja?? co poradzic na to mozna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×