Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasza z ryżem

Witam serdecznie! Prosze napszcie jakich macie facetow czy robia co im kazecie?

Polecane posty

Gość Kasza z ryżem

Moj facet jest taki ze nie ma swojej incjatywy powiem malujemy na zielono to na zielono maluje powiem dzis jedziemy do cioci Teresy a on juz dobrze kochanie, meczyl by mnie taki ktory by sie ze mna nie zgadzal ale znow przesada ze on nie ma zadnych pomyslow tylko ja zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh_23
ja od takich facetow jak twoj wolalabym trzymac sie z daleka. dla mnie facet to musi byc facet on ma podejmowac decyzje( nie wszystkie) i to on ma nosic spodnie w naszym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza z ryżem
ale ja juz faceta nie zmienie, macie tez takich facetow pantoflarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj na odwrót
ja zielone, on czerwone, ja jedziemy nad morze, on że w góry, ja jemy w domu, on w restauracji , przez to na okrągło drzemy koty co jest dośc męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh_23
moja kolezanka ma. ogolnie w zyciu bys nie powiedziala ze pantolfarz z niego. jest od niej starszy wesoly towarzyski z poczuciem humoru, ona mniej i powiem ci ze w towazystwie wcale nie jest gwiazda, nie jej zdanie sie liczy wiec tymbardziej mnie to dziwi. ale sa razem szczesliwi i na swieta beda sie zareczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza z ryżem
Ja nie narzekam na faceta tyle ze on nic nie wymysli sam np. nie powie chodzmy do kina ja powiem chodzmy a on oczywiscie no chyba ze jest padniety bo az takim strasznym pantoflarzem nie jest, a jesli sie ze mna tak zgadza to w sumie nie ma sie o co klocic widocznie lubi miecswiety spokuj i tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh_23
mozliwe. zdazaja sie i tacy faceci. wiesz to ma tez swoje dobre strony wiec skoro ci to pasuje :) powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza z ryżem
dziekuje :-) ja ze swoim jestem krotko ale nie wiem jak to jest byc lata w takim zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz na szczescie umie sie wykazac inicjatywa i nie raz przychodza mu fajnie i ciekawe pomysly co by mozna tu zrobic w wolnym czasie. Ja albo przytakuje albo np dodaje od siebie cos innego. Ogolnie oboje wykazujemy inicjatywe do roznych spraw i zadne z nas nie jest bierne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza z ryżem
Wszystkie maja facetow macho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh_23
nie, te od stalych nikow maja w kazdej dziedzinie facetow idealnych :) ile razy jest tak ze np. dziewczyna ma problem bo jej facet nie jest z nia szczery zaraz odzywa sie jakas i wychwala swojego misia, ze on to jest szczry kochany i zawsze mowi prawde :) i tak ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego, zeby facet mial wlasna inicjatywe nie jest potrzebne by byl jakims macho. A raczej odwrotnie. To znaczy, ze mu zalezy i aktywnie uczestniczy w zwiazku, dba o jego rozwoj i o to by sie nie nudzic ze soba. I chyba tak powinien wlasnie wygladac zwiazek a nie miec w domu faceta cipe ktoremu trzeba robic za druga mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet nie jest idealem i ja zreszta tez nie, ale na pewno jestesmy oboje wobec siebie szczerzy w najwazniejszych sprawach plus oboje dbamy o to by nasz zwiazek kwitl. Jezeli mialabym do niego powazne zastrzezenia to bym raczej z nim nie byla bo nie jestem typem masochistki. Natomiast zauwazylam, ze na tum forum jest wlasnie wiele takich dziewczyn co tkwia w beznadziejnych zwiazkach byle byly jakies portki narzekajac przy tym jakich maja beznadziejnych facetow. I potem pisza takie teksty, ze jak to mozliwe, ze ktos inny jest szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasza z ryżem
moj facet to nie zadna cipa umie duzo zrobic w domu naprawic umie sporo zeczy oraz sie zna na remontach itd. Mi chodzilo zeby sie wypowiedzialy dziewczyny ktore tez maja pantoflarzy w domu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczenka
Ja nic nie muszę kazać w naszym związku każdy wie co ma robić,,,najgorsze to rozkazywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybka2
zarbiscie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
dobry temat ilustrujacy to ze kobietom nigdy sie nie dogodzi... jedna zaklada topic jak zrobic zeby facet robil to co chce.. inna pisze 'czemu on sie ze mna zgadza'.... zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.mm
ja miałam takiego faceta dobry był z niego chłopak ale rzeczywiście co nie powiedziałam zawsze się zgadzał w ogóle mało mówił trochę mnie to drażniło bo nigdy nie wiedziałam co tak naprawdę myśli, zostawilam go teraz mam faceta z silnym charakterem ciężko mi się z nim dogadać kłócimy się ( z poprzednim w ogóle się nie kłóciliśmy ) obecny facet nie chce się wiązać i chyba się rozstaniemy, czasem doceniamy kogoś dopiero jak go stracimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybka999
masz racje tacy co sie zgadzaj chca miec swiety spokuj i dogodzic partnerce tak mysle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
Facet który chce mieć święty spokój tylko źle świadczy o kobiecie która z nim jest bo to oznacza że laska ciągle strzela fochy a facet ma tego dosyć i mówi jedno a i tak robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evann
a moj facet gdzies zgina jestesmy ze soba 4 lata i co przez ostatni rok nie moge sie z nim dogadac :( zawsze jakos sie dogadywalismy nie bylo rzadzenia to prawda ze sam to rzadko cos wymysli ale bylo spoko a teraz stawia tylko na swoim i jest mi z tym zle bo wszystko sie chrzania a ja nie umiem z nim o tym pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlota rybka999
ja mam pantoflarza i wcale nie strzelam zadnych foch poprostu kazdy ma rozna osobowosc jedne lubi sie rzadzic a drugi woli spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×