Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hgyhjn h

Ciągle sama i sama...

Polecane posty

Gość hgyhjn h

Nie mam juz sily :( Nie jestem brzydka, nie jestem glupia, a odkad tylko pamietam jestem sama. Kolezanki zmianialy facetow jak rekawiczki, a ja czekalam na kogos, kogo pokocham i kto pokocha mnie. Teraz kolezanki maja narezczonych, mezow, a ja ... ciagle sama. Nie szukam ksiacia z bajki-szukam kogos, z kim bede sie dobrze dogadywala i kogos, kto bedzie mnie kochal. Czy prosze o tak wiele?:O:O Nie chce stac sie rozgoryczona stara panna-nie znioslabym tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabbaa
z taka postawa do zycia, bedziesz sama... ludzie wyczuwaja desperacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyhjn h
prawie jak stara... 25 lat na karku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyhjn h
kebbaa kebbaa -----> nikt iode mnie despoeracji nie wyczuje, bo nie okazuje tego ;) na codzien jestem usmiechnieta i nie zale sie innym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabbaa
to sie tylko Tobie tak wydaje...... usmiechasz sie, ale emanujesz desperacja czyli ujamnymi elektronami, bo sama skladasz sie z atomow :) elektorny sie puszczaja z orbit walencyjnych :) hehe i ujemne ładunki przechodza do ludzi :) wytłumaczylam to z lekkim przymrozeniem oka, ale prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyhjn h
Nie emanuje desperacja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja 3E
wydaje ci sie tak tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze jestes teraz sama to jeszcze nie wielka tragedia.Lepiej byc samą niz byc z niewlasciwym:)Na pewno i przyjdzie czas ze znajdziesz swoja polowke;)Tylko nie szukaj na sile:)Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyhjn h
Nie emanuje desperacja, bo nie jestem zdesperowana;) Po prostu brakuje mi drugiej osoby i tyle. Potrafie sobie sama radzic, pracuje, spotykam sie z kolezankami ( Moze nie mam ich wiele, ale jakies są:) ), ale zwyczajnie sa takie dni,ze chcialabym miec kogos bliskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2525252525
No to witam w klubie :o ten sam wiek, ten sam problem..... A jeszcze jestem przed okresem więc deprecha się powiększa, ddoatkowo nie wyszlo mi znowym fajnym facetem :o kurwa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to piszcie z kąd jesteście
napiszcie proszę :) sam jestem sam, niechce mi się wycodzić z domu :( więc szanse na znalezienie kogoś są marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2525252525
Ja tam wychodzę z domu i co z tego, albo same dzieciaki albo pary.... Ja jestem z Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to piszcie z kąd jesteście
ja też wychodzę z domu, jednak brakuje mi śmiałości aby podejść i poznać dziewczynę która mi się spodoba :( ja jestem z trójmiasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyhjn h
Ja jestem z Krakowa. Wychodze z domu, ale tak jka kolezanka wyzej- albo same pary, albo malolaty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2525252525
Ja tam potrafię zagadać każdego :p ale jakoś facetów powyżej 25 lat, fajnych, wolnych, inteligentnych i ogólnie normalnych nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to piszcie z kąd jesteście
no właśnie są !!!!! bynajmniej ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to piszcie z kąd jesteście
jestem wolny, inteligentny, miły, przystojny, przedsiębiorczy,mam auto, własne mieszkanie, dobrą pracę 28lat i żadnej Kobiety u boku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
"no właśnie są !!!!! bynajmniej ja jestem" czy ty wogole wiesz co znaczy 'bynajmniej' i jak uzywa sie tego w zdaniu ?? nie chce ci podrywu psuć ale ten text o inteligencji i to... no kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loneytunes
mam 24 lata i ten sam problem,czeka mnie chyba staropanienstwo.nie ma juz fajnych,wolnych i wysokich facetów,sa tylko popaprancy,ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyhjn h
aaa tam- "bynajmniej" czy "przynajmniej" ;) Kazdemu sie zdarza machnac i tyle. Nie badzmy "czepliwi" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgyhjn h
"nie ma juz fajnych,wolnych i wysokich facetów" MNie by wystarczyl fajny i wolny, niekoniecznie wysoki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak
zgadza się nie powinienem pisać "bynajmniej" troszkę się rozpędziłem. Jednak myślę że mało kto wie co oznacza ten wyraz i kiedy go piszemy, dopóki ktoś nie zwróci mu na to uwagi. hmmm nie pozostaje mi nic innego jak tylko podziękować Ci bo właśnie czegoś się nauczyłem i dzięki Tobie nie popełnię więcej tego błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loneytunes
mi wysoki bo sama wysoka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×