Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciepły_Letni_deszcz

Zakochanie się w zajętej dziewczynie.

Polecane posty

Tak, zakochałem się w zajętej dziewczynie. Nie wiem co mam robic. Przyjaciel twierdzi, że powinienem do niej kręcić, bo jeżeli Ona go mocno kocha, to z nim zostanie, a jeżeli go nie kocha, to tylko jej zrobię przysługę. Co wy o tym myślicie? Powinienem próbować? Czy dać sobie spokój i czekać, aż będzie wolna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabellaaaa
jesli nie ma obrączki na palcu to mozna ryzykowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwdqwd
ob co chcesz co nas to obchodzi w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzagulina
może spróbuj...bo to w sumie od niej zależy jak się miedzy wami potoczy...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrakuja
A skąd wiesz, że jest zajęta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaaaa
no a ona jak Cie traktuje? Zauwazyles jakies sygnaly z jej strony kierowane w Twoja strone??? Mozesz zaryzykowac...proba nie strzelba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak
ty spróbuj tylko się nie pośliźnij :) bo laska cię oleje a jej facet taki wper.... ci spuści że ci się odechce :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak
sam byłem w takiej sytuacji u mnie w związku troszkę przygasło a tu jakiś frajer się pojawił od niej z uczelni :/ dobrze że się ściąłem w czas, nasza miłość zwyciężyła a gościu myślę że nigdy w życiu nie popełni takiej gafy nawet więcej myślę że nawet nie podejdzie do obcej dziewczyny :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna jest zajęta, bo to już wybadałem. Z Tą dziewczyną nawiązałem bardzo pozytywny kontakt, dużo rozmawiamy, jest bardzo sympatycznie, sygnały o które pyta kakakakakakakaaaa są, ale to mogą być po prostu zwykle przyjacielskie komplementy i inne takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zzarkaaa
w jakim jestescie wieku? i ile czasu ta dziewczyna jest w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaaaa
\"mniejszy\" nie oznacza slabszy. Znaki Ty mozesz odbierac inaczej niz ona. Do mnie pobijalo paru jak bylam i jestem nadal ze swoim facetem , pogadalismy szczerze i wszystko zostalo wyjasnione,ze nie maja szans.......pogadaj szczerze......z tym,ze licz sie,ze ona moze Cie olac:/ kto nie ryzykuje ten nie zyje:) Jak Ci odmowi to przeciez swiat sie nie zawali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak
no tak :) dwa razy mniejszy :) tylko zakochany facet nie patrzy na nic :) ja akurat nie mam problemu z wielkością ale są więksi ode mnie. Jednak znam gościa który ze względu na to że jest mały to wziął pałkę i wjebał naprawdę większemu gościowi. kolego ty jesteś dziwny naprawdę co z tego że powiedzmy przejmiesz laskę, skoro zerwie z obecnym dla ciebie to masz jak w banku że zrobi to samo z tobą albo przypomni sobie za jakiś czas o byłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaak
ja akurat porywczy jestem ale pomysl na jakich debili tacy łepcy wychodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony86
Stary tak jak kolega wyzej , chcesz byc z laska ktora odejdzie od goscia zeby byc z toba ew? przeciez pozniej tobie zrobi dokladnie to samo... nie mozesz byc pewny czy koles nie wpi**** tobie a z tym ze nie bedzie miala pretekstu itd to zal i gimbaza ;-) Nie wiesz ze laski odchodza przewaznie bez powodu? ;-) Olej ja i znajdz sobie wolna pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz probowac odbic, zawsze jest szansa ze sie uda. Jednak zastanow sie najpierw czy bedziesz w stanie pozniej jej ZAUFAC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×