Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Antyvirus

Najglupszy facet z jakim bylas?

Polecane posty

Gość Antyvirus

moze temat nie jest zbyt madry ale czasem po rozstaniu rzeczywiscie dochodzimy do wniosku ze dobrze ze sie to rozpadlo, w trakcie jak mamy rozowe okulary na nosie duzo rzeczy nie widzimy.. a ludzie z ktorymi bylismy albo jestesmy sa idiotami:) ja bylam z chlopakioem jedynakiem, ma 34 lata i dopiero teraz zobaczylam co ja wogole z nim robilam:) do tej pory mieszka z mamusia, strasznie w nim zakochana do ktorej ulubione slowo to bylo >wypierdalaj> fakt do nikogo tak sie nie odnosil tylko do niej....nagrywal jej krzyki i wrzaski na tel. i puszczal w pracy..idiota albo jak mu zupa nie smakowala to rzucal przy niej lyzke na stol nawet nie wkladal do talerza i krzyczal i zawsze powtarzal ze nigdy nie wyprowadzi sie od matki ale dziewczyne co jakis czas ma i juz po 3 miesiacach rozmawia o slubie zyciu i zawsze wraca do mamusi aha i mowi ze a ciebie moja mam nie lubi....teraz mysle ze to chyba ja jestem albo bylam glupia...duzo innych numerow robil ..albo jak jego kolega spotykal sie z kobieta po rozwodzi i z dzieckiem to powiedzial ze tez chyba sobie poszuka takiej bo jego dzieci lubia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×