Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 003koziczka

potrzebuje waszego doswiadczenia...

Polecane posty

Gość 003koziczka

hej, zamierzam otworzyć sklep z ciuchami użwanymi... chciałam sobie wczesniej zrobic jakies podliczenie, ile musze dziennie sprzedac zeby pokryc koszty i cos jeszcze zarobic... niegdy nie prowadzilam sklepu... dodam ze sklep bedzie w poznaniu, w dobrym punkcie, staramy sie go takze rozreklamować... ile osob średnio odwiedzi mnie diznnie? ile produktów mniej wiecej psrzedam? pomozecie mi to usrednic w oparciu o wasze doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzzaka
fajne ciuchy będziesz miała ? jak będą atrakcyjne, niezniszczone i oryginalne to szybko zdobędziesz stałe klienki, które mogą uzależnić się od sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 003koziczka
no mam kontakt na fajnego dostwce, tylko cena tych ciuchów jest w sumie dosc wysoka.. ale jakosc za to super.. musze sobie to wszytsko policzyc bo boje sie wtopy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcvcvxcv
ja mysle ze teraz to lumpex nie ejst juz takim fajnym biznesem za duzo ich a po ile bedziesz miala ciuchy? Np sweter? Spodnie jeans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 003koziczka
no licze na wycene, nie chce miec wagi wcale.. ten towar jest na tyle fajny ze mysle ze do sie go sprzedac po wycenie.. pytanie tylko ile osob srednio dziennie odwiedza taki sklep - 10 czy 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fendakka
ja jestem z Łodzi i są tu super lumpexy.Szczególnie jeden, który odwiedza pewnie ze 100 osób dziennie.Ciuchy mają zajebiaszcze, wieszaczki są estetyczne, ładna muzyka, ładnie pachnie w sklepie.Widziałam już klienki, które są aktorkami, modelkami.Podjerzdżają kobiety autami za kilkaset tysięcy i szukają tam rzeczy.Ale ty - niewiadomo czy chcesz prowadzić taki lumpex na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 003koziczka
no własnie tylko taki na poziomie.. zamierzam zainwestowac ok 50 tys, zatroszczyc sie o wnetrze i doskonaly towar..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×