Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zbyt ostraaaaa

ugryzlam go

Polecane posty

Gość zbyt ostraaaaa

mam problem. kochalam sie ostro z miom chlopakiem (wczoraj) i jak skonczylismy i poszlismy sie umyc, to on pokazal mi swojego kutasa. Chyba go ugryzlam (chociaz w trakcie nic nie mowil) bo na ptaku byla sina prega i zrobila sie taka gorka. Dzisiaj jak przyszedl do mnie to pokazal mi ptaka. Jest czarny!!! Wydaje mi sie ze to siniak, tylko teraz sie rozlal i zajmuje wieksza powierzchnie. Co robic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalalalalala
o kurwa...buahahahahahhahaha...kontroluj się kobieto bo mu ptaka kiedys zeżresz...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt ostraaaaa
Dzis mnie to nie cieszy. Zrobil mi szlaban na dotykanie go. Tylko kiedy zejdzie ten siniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leeepka
jakkażdy siniak musi się wchłonąc.Można spytać w aptece co mają na siniaki i krwiaki ,napewno coś będzie ,bo mialam ,ale nie pamiętam nazwy.robić oklady i czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi kiedys na ptaku zrobiła sie grudka (srednicy 2mm) była twarda i baaardzo dziwna. domyslam sie ze wsykoczylo mi to po dosc ostrych zabawach mojej pani :P i była to skrzepnięta krew. a było to wyczuwalne przez jakies 3-4 tygodnie. wiec pewnie siniak Twojego chlapaka tez troche czasu bedzie sie wchłaniał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt ostraaaaa
Dzieki za rade. Chyba poczekamy. Moj facet dostaje dreszczy jak widzi jakies lekarstwa czy mazidla. Ale moze cos kupie i postrasze, ze jak nie uzyje to mu odpadnie. Moze jakas masc na bazie arniki? Cos znajde. Nie zmeinia to faktu, ze musze zaczac sie kontrolowac. Kurcze, glupio wyszlo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt ostraaaaa
jak poszlismu sie umyc, to mial jeszcze lekki wzwod. Gorka byla wielkosci fasoli (jasia). Dzis pokazal mi go w pelnym zwisie i jest czarny jakis 1 cm od zoledzia i ciagnie sie przez 2 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt ostraaaaa
Prosze o rade panow, ktorych spotkal podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt ostraaaaa
czy jesli zalacze fotke to ktos sie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadadada
ja kiedys tak zrobilam hahah xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuma
no Ty sie musisz chamowac a ja mam opory bo moj misiek prosi mnie bym go lekko pogryzala za małego, nie moge ku**a boje się ze cos mu zrobie a nie znioslabym widoku uszkodzonego sprzetu który tak kocham :( z drugiej strony moze jakbym go tak raz ugryzla to by mu sie odechcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyt ostra, więc ty nie wiesz czy go ugryzłaś czy nie ? Jak to możliwe że nie wiesz co robisz ? Postaraj się skupić i przeanalizować to co robiliście w łóżku. Z tego co napisalaś wnioskuję że u twojego chłopaka doszło do podskórnego krwotoku. Myślę że penis może się goić nawet miesiąc. Figo Fago, a nie pomyślałeś że ta grudka to zmiana pierwotna powodowana przez kiłę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt ostraaaaa
777-X --- no wyobraz sobie, ze nie pamietam (on tez nic nie poczul) moze dlatego ze bylismy po piwku. Ale jest juz zdecydowanie lepiej, sinior schodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyt ostraaaaa
nie boli go tylko byl wielki czarny siniak. Teraz juz nabral barwy fioletowo-czerwonej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×