Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fendakka

zrobiło mi się przykro

Polecane posty

Gość fendakka

dzisiaj byłam w domu handlowym i przeglądałam kosmetyki.Podeszła do mnie hostessa i podarowała mi kilkanaście saszetek próbek kosmetyków, które przyjęłam, podziękowałam i bez oglądania włożyłam do torby. Po przyjściu do domu obejrzałam te saszetki, są to - krem przeciwzmarszczkowy na noc, i na dzień, płyn do higieny intymnej dla kobiet dojrzałych z suchą pochwą :-O, kremy antycellulit,kremy odmładzające. :-O Mam 32 lata i waże 53 kg, zawsze uchodzę za zadbaną kobietę, zrobiła mi dużą przykrość i nie mogę dojść do siebie :-( Może mnie ktoś pocieszyć ? proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjhjh
one to daja kazdym, ja mam 18 lat i tez dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hostessa zbyt młoda i niedoswiadczona,nie ma powodu do niepokoju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fendakka
dziękuję za pocieszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskkdkdkdkd
Nie martw się, te panny są po prostu potwornie durne. A do tego nachalne. "czy mogę pani pomóc?" i tak dalej. No to mówię: "szukam kremu do cery dojrzałej" (mam 30 kilka lat) "Dla pani?" "Tak". A ta nierozgarnięta dziewoja przynosi mi coś, na czym ja czytam, ze to się stosuje po menopauzie.:) Ja nawet nie podejrzewam takiej panieny o złośliwośc (wyglądam młodo, super fryzura, makijaż i ciuchy) tylko o skrajną głupotę i bezmyślność tyle. Mniej więcej tak, jak szukam tuszy wydłużającego a to dziewczę przynosi pogrubiający, o czym nie wie, bo etykieta tylko po ang ale wciska kicior że to dokładnie to, o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sskkdkdkdkd
Więc się nie przejmuj. Te panieny mają móżdzek rozmiarów własnego tipsa, więc czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxzmnbvh
to wy macie mozdzek wielkosci wlasnego tipsa idiotki, to sa czesto studentki, dorabiajace sobie do studiow, musza dawac te probki wiec chooj z tym ile kto ma lat, a wy sobie dorabiacie idiotki teorie, zalosne :O myslicie ze one beda analizowac wasze zmarchy i dobierac wam probki??? poza tym takie sa choojowe place ze komu b sie chcialo uczyc tych wszystkich etykietek i tyle, sama nie pracowalam jako hostessa ale znam wiele, i sama dorabiam do studiow i smiesza mnie takie kretynki co to uwazaja sie za pepek swiata, swoja droga jakie kompleksy trzeba mniec by sie przejmowac probkami kosmetykow ? ozsz koorva...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto się przejmuje? bo ja np. absolutnie:D a te studentki w końcu skończą studia, pójdą do pracy i będą sobie chciały kupić kosmetyki... Pan Bóg nierychliwy, ale sprawiedliwy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollllllllka
ona nają za zadanie rozdać próbki:) nie ważne komu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×