Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MotylZimowy

szukam faceta

Polecane posty

skoro jestes niesmiała hm... moim zdaniem to tylko i wyłacznie dobrze o Tobie swiadczy. nie moge juz patrzec na te wszystkie wytatuowane zdziry co w jednej rece fajka w drugiej piwo :o co sie klaja do kazdego napotkanego chlopaka i z oczu az bioje kurestwo. szanuj sie i nie rob nic na sile. badz soba! a zobaczysz ze w koncu spotkasz normalnego chlopaka, ktory bedzie wiedzial jak sie przy Tobie zachowac i jak cie 'wyrwac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes z zambrowa
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
no moze i spotkam jakiegos kto bedzie wiedzial jak ze mna postepowac pozyje zobacze:) nie nie jestem z zadnego zamborowa czy skads

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widac ze jestes jedyna w swoim rodzaju.. nie wejdziesz do lozka 1 lepszemu to dobrze... szanujesz sie... usmiechaj sie bo pewnie masz sliczny sumiech .. pozdrawiam odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam
ale daj sobie szanse poznac wielu ludzi, obojga plci, bys umiala odroznic dobrego czlowieka od zlego. Nie unikaj spotkan z ludzmi, szanuj sie, jak mowi Figo-Fago, poznawaj ludzi i ciesz sie zyciem. Nie rob niczego na sile i nie pozwol, by ktos na Ciebie wywieral presje. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
co tam-nie bedzie to latwe w moim przypadku ale bede probowac az do skutku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
DarekJJ no zauwazylam ze w moim wieku to raczej dziewczyny przezyly juz wiele wiec mozna stwierdzic ze sie szanuje ale niestety takie dziewczyny powodzenia nie maja no bo po co z taka sie cackac jesli mozna miec 5 innych w tym czasie:)ale ja sie co do tego nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslony_niespokojny co ty gadasz sam jestem barmanem i robie tak nieraz jesli jest taka potrzeba i jakos wiem ze pracy nie strace nie ma szans wiec jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MotylZimowy a mi sie to wlasnie podoba... u Ciebie .. :) wolalbym poczekac na ta jedyna w tym przypadku np na Ciebie... prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
no to cenisz sobie pewne wrtosci tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekJJ wybacz, ale wyluzuj... jezeli zle rozpoznasz panienke i zaczniesz ja zaczepiac co sie jej badz komus nie spodoba to mozesz miec nieprzyjemnosci... wybacz, ale barman ktory podrywa klientki nie budzi zaufania... jest sprzedajacym piwo uczestnikiem imprezy, a powinien byc sprzedajacym piwo i drinki pilnujacym zabawy! zmien zawod, bo sie do tego nie nadajesz moim zdaniem, nie rozumiesz jaka jest na Tobie odpowiedzialnosc... sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamyslony_niespokojny pozostawie to bez komentarza... zawodu nie zmienie bo jest zbyt oplacalny ! ! ciezko znalesc dobra prace... pozatym to moja pasja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
moze i malo lub trudno taka spotkac.mam nadzieje ze ktos to kiedys we mnie doceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasja pasja, ale kazdy zawod ma swoje zasady, jesli ich nie czaisz nie bedziesz w tym dobry... musisz sam przyznac ze klienci przychodza nie po to zeby byc zaczepianymi przez obsluge... to dosc oblechowe nie sadzisz? oczywiscie, jesli klient podrywa obsluge, to co innego, ale to tez kwestia etyki zawodu... barmani tez maja swoje zasady, nie sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak... ja uwazam ze kazdego klienta nalezy wyczuc... nie kazdy ma ochote na rozmowe.. nie mowie juz o podrywaniu kobiet ale nieraz zacznie sie od slowa do slowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
:) no tak poczulam sie lekko doceniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
wyslalam Ci moj numer gg na maila. no ten barman troche przekroczyl granice bo nie jest milo siedziec i czuc na sobie przeszywajacy wzrok ale nie mialam zamiaru z tego robic afery chociaz dodatkowo pil piwo;)ale to takie drobiazgi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie jesli pil w pracy to od razu niech szuka nowej pracy ... jesli juz by powiedzial ze sprawdzal czy jest dobre a nie po dacie to sier robi na zxapleczu hehe... a sam fakt ze sie tyle ne Ciebie patrzyl to jest to nawet niekulturalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
to jest raczej jasne ze to bylo pierwsze i ostatnie piwo w tym lokalu.byl poniedzialek bylo pusto wiec raczej nikt tego nie widzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZPALĘ KAŻDĄ
chcesz sie zabawic dzisiejszej nocy przez tel. najpierw gadu: 2893904

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×