Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MotylZimowy

szukam faceta

Polecane posty

Gość MotylZimowy

szukam faceta ale tak sie zastanawiam czy mam szanse.jestem niska 160 cm mam szersze biodra z twarzy jestem ladna mam ladne piersi i dlugie blond wlosy (jak bym zalozyla obcasy dzinsy i dekolt to wygladam jak taka sexbomba;):):):) nie no zart ale tak jakos zawsze sie wyrozniam nie jestem jakas pozpolita)wada moja jest taka ze jestem strasznie niesmiala i bojazliwa.w sumie to mam powodzenia ale co mi z powodzenia jak zawsze zastanawia mnie jedno. np. bylam ostatnio na piwie z kolezanka barman przystojny facet przez 4 godziiny bite caly czas sie na mnie patrzyl nie wiem czy mialam cos napisane na czole czy co..:) zastanawwiam sie tylko czy jesli jemu sie tak podobalam to czemu nie podszedl czy nie zapytal sie o numer czy jak..caly czas mnie to spotyka.ostatnio kolezanka stwierdzila ze faceci sie mnie boja...mozliwe albo i nie..sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BumaBalonowa
ale jak piszesz ze masz powodzenie to w czym problem bo sie pogubilam? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
no mam powodzenie a faceci tak jakby sie mnie bali.co mi z powodzenia jak zaden konkretny sie nie znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BronekzeLwowa
no to ty zagadaj do jakiegos chlopaka tylko najpierw rozeznaj sie czy mu ise podobaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
tak tak pierwsza zagadm jak ja jestem strasznie niesmiala i chyba nigdy na taka odwage sie nie zdobede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz sie ze jestes ladna
i nie szukaj na sile samo sie znajdzie kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEEPSKY FDK
Gapił się na ciebie bo na gębie miałaś wypisaną chcicę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
zadnej chcicy nie mialam.zreszta nawet gdyby to jak by to zauwazyl jesli ja na niego raz spojrzalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no bez przesady z ta
chcica moze poprostu mu sie podobalas i sie patrzyl nie ma tego jak inaczej wytlumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
Jarek szkoda ze nie rozwinales tej wypowiedzi;) ale coz krotko zwiezle i na temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam
to skad wiesz, ze akurat na ciebie sie gapil przez cztery godziny??? Przestan zgrywac lodowa krolewne, zacznij smiac sie i cieszyc zyciem, to poleca na ciebie jak pszczoly na akacje! To najlepiej dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
akurat co do tego ze sie gapil to wiem i jestem pewna ale niewazne.nie zgrywam zadnej lodowej krolewny poprostu nie wskakuje kazdemu pierwszemu lepszemu do lozka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam
zaraz tam do lozka! a normalnie pogadac i posmiac sie bez lozka nie mozna? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam
im mniej lozkowych intencji bedzie w poczatku rozmowy, tym lepiej dla Ciebie. Sprobuj. Pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
no tak mozna i ja bardzo chetnie pogadam tylko ze ja pierwsza sama nie podejde i koniec jestem niesmiala i predzej bym skoczyla w przepasc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyuhhu
posluchaj rad madrego/ej 'co tam' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyuhhu
chociaz sie usmiechnij, zawies na dluzej wzrok to wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam
dzieki, hyhyuhuhu :-D Wiem, co mowie! Sprobuj zagadac zartem, ze smiechem, calkowicie omijajac w swojej glowce mysl, ze to jest facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idealnie............
jestem niska 160 cm male jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po alko nadal jestes taka "sztywna" czy nabierasz choc troche odwagi? przypuscmy tez ze na imprezie podbija do Ciebie facet, zagaduje i co wtedy? rozmawiasz z nim? moze po prostu jestes az tak niesmiała ze robisz sie nietematyczna i w ten sposob odstraszasz. facet mysli sobie od razu ze jakas ksiezniczka, szuka chuj wie kogo i spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
no i chyba macie racje ze powinnam sie usmiechac do facetow a tego nie robie jakos tak mi zawsze nie po drodze do tego usmiechu bylo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
znaczy raczej nie pije.maks 2 piwa ale zauwazylam ze jestem bardziej przyjazna:) ale z rozmowa u mnie nie ma problemu chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec skoro rozmawiasz z chlopakami i do niczego wiecej nie dochodzi (chociazby randki) to zapewne: albo wcale nie jestes taka ładna; albo po prostu jestes nudna w gadce i odpowiadasz 'tak' lub "nie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam
to wyluzuj, Motylku, polub siebie i zacznij cieszyc sie zyciem. Jesli nie masz ku temu powodow- pomysl, ze moga sie znalezc niedlugo i na dzis ciesz sie malymi rzeczami- ze niebo bezchmurne, ze pada deszczyk, ze psiak powachal twoja dlon... cokolwiek, co sprawi, ze usmiech zacznie rodzic sie w twoich oczach i splynie na usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
zadko poprostu mam okazje do tych rozmow bo nie wychodze nagminnie z domu wiec to tez jest problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
co tam-dzieki odrazu mi sie tok myslenia poprzestawial ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedz mi ile masz lat? bylas juz w jakims zwiazku? jesli tak to jak długo. (poprzez bycie z kims nabiera sie odwagi do plci przeciwnej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MotylZimowy
mam 19 lat nie bylam w zadnym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam
no to poczytaj jeszcze raz rady zawarte w tym topiku i zmien cos w swoim zyciu. Otworz sie na ludzi i tyle, przestan szukac faceta, a za jakis czas on sam cie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×