Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Coolturka

KADRY / PŁACE

Polecane posty

Dziewczyny które pracuja jako kadrówki, powiedzcie mi jak mogę rozpocząć pracę w dziale kadr? niestety nie mam doświadczenia w tym dziale, ani żadnych szkoleń, więc co powinnam zrobić? zapisac się na kursy? jakie? praktyki? też wcale nie jest się łatwo dostać. Szukam pracy i jest mi ciężko znaleźć. Mam 27 lat. Wykształcenie ekon.i.org. przedsiębiorstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajkamajka
Trzeba zrobić kurs są rożne ceny za certyfikat ok 1000zł za zaświadczenie o odbytym kursie 400zł. Sama chcę się wybrać na taki kursik ale czytając ogłoszenia ( jest i ch sporo) wszędzie chcą doświadczenie 2, 3 lata albo i więcej. Skłonna bym była pójść na staż ale to max rok mogę mieć. I co dalej? gdzie uzyskać jeszcze rok doświadczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze
jak sie nie ma dośw to nie warto sie za to zabierac. przepisy szybko sie zmieniają, wiec jak nie pracujesz ws tym to nie bedziesz na bieżaco, no chyba że masz naprawdę tyle czasu, by samej śledzić to wszystko. niestety szukają gl specjalistów w tej dziedzinie, a nie osób po kursie niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam kurs place i rozliczeni
a z zus, robie studium rachunkowosci i pracy jak nie mialam tak nie mam bo nie mam doswidczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASTROMINI
Skąd jesteście? jeżeli pomorskie to mogę polecić szkolenie z zakresu kadr i płac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchajcie tak sobie to czytam i naszla mi taka mysl: jedna z was napisala ze jak sie nie ma doswiadczenia to zeby sie za to nie brac. Wiec tu moja mysl: wogole za nic sie nie bierzmy, siedzmy w domu, gotujmy obiady bo po co isc do pracy po studiach jak sie nie ma doswiadczenia???? Totalna bzdura jasne ze sie zmieniaja przepisy ale przeciez to dsa sie nadrobic jak i wszystko inne. A małe firmy wcale nie potrzebuja osob po HR. Ja mysle ze dobrym startem bylby staz jesli nie ma nic innego do wyboru. Ja zaczelam prace w firmie jako pracownik biurowy, pozniej po pol roku szef mnie wzial do kadr, nieznalam sie nad tym, siedzialam w kodeksie, w roznych przepisach i jakos dalam rade. Teraz robie płace, wysyłam składki zus i robie cale kadry. Wszystko jest dla ludzi ktorzy chca sie uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicolee
ale kto napisal ze nie mamy nic robic???? piszemy tylko zeby nie wkladac sobie do glowy mysli typu zrobie kurs mam prace i potem biadolic o zrobilam kurs i nic. bo jak widac kurs nie daje gwarancji. wyslalam setki ogloszen na pracownika kadr, plac, asystenta ksiegowosci i zero odzewu ani jednego telefonu i nawet zaproszenia na rozmowe. takie jest moje dosiwadczenie wiec mam prawo o nim pisac. a mimo tego ucze sie dalej i jak bede miala szanse isc na kurs to pojde(teraz pezeszkoda jest brak pieniedzy na jakiekolwiek kursy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicolee
jesli chdzi o staz: niestety z tym tez nie jest latwo, przerabiam na wlasnej skorze. firmy na ogol nie chca miec nic wspolnego z pup. a na stanowiska w budzetowce typu us, zus jest wielu chetnych jakies konkursy itp. tak to wyglada w moim pup. owszem sa staze dla sklepowych, fryzjerek itp ale o pracowniku biurowym i tp mozna pomarzyc i szukac samemu ale jak na razie moje szukanie nie odnosi skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:\"a ja mysle ze jak sie nie ma dośw to nie warto sie za to zabierac. przepisy szybko sie zmieniają, wiec jak nie pracujesz ws tym to nie bedziesz na bieżaco, no chyba że masz naprawdę tyle czasu, by samej śledzić to wszystko. niestety szukają gl specjalistów w tej dziedzinie, a nie osób po kursie niestety \" Ta osoba tak wlasnie napisala wiec ja pod tym kontem odpisalam. Moja wypowiedz nie byla krytyczna ze idziesz na kurs wrecz przeciwnie pochwalala to bo od cegos trzeba zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nicolee
akurat to nie moja wypowiedz. moja jest ponizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poprzedniczkami- najpierw kurs http://www.gowork.pl/kursy-i-szkolenia/szkolenia-kadry-2?group_name_link=szkolenia-kadry&kategoria=2&page=1 i zdobycie certyfikatu a później szukanie pracy. Siostra moja skorzystała z któregoś kursu kadrowo-płacowego z gowork- link dałam Wam. Jest różny zakres i obszerna tematyka, myślę że dla kogoś kogo interesuje ten temat i co więcej praca z tym związana- wybierze coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terin
polecam zrobić szkolenie z kadr i płac, dużo ofert jest na rekrutacyjnarewolucja.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×