Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lksopfksp

POKÓJ DZIECIĘCY - WŁASNE TANIE POMYSŁY

Polecane posty

Gość nikask
witam, też do niedawna miałam ten sam problem z wystrojem pokoju mojej córeczki. Koleżanka podsunęła mi pomysł który sama wcześniej zastosowała. Literki na ścianę z imieniem pociechy. Są po prostu przesłodkie. Córeczka jest strasznie zadowolona ponieważ na literkach znajdują się kucyki "Pony", które uwielbia. Literki mają ozdobne kokardki.Ja kupiłam tutaj: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=285137 a teraz wiszą w pokoju nad łóżeczkiem i wyglądają jeszcze ładniej niż na zdjęciu. Mam nadzieje że teraz wy mi pomożecie szukam ładnej lampy w stylu dziecięcym ma ktoś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam duze kolorowe drzewo,praktycznie na cala sciane,fajnie i stylowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na podloge warto polozyc wykladziny dywanowe dla dzieci jak te z http://ewander.com.pl/oferta/ Sa miekkie, amortyzuja upadki. Do tego latwo o utrzymanie czystosci :) no i wybor jest ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie aranżowania pokoju dla 1,5 rocznej córki. Wymyśliłam ze na ścianie do połowy bedzie tapeta, potem border a wyżej farba w pastelowym kolorze. Mam tez literki na ścianę z imieniem dziecka i trzy obrazki z misiami z serii me to you. Sama zrobiłam żyrandol -miś w balonie (mozna kupic gotowca za ok 150zl, mnie materiały wyniosły ok 50 zł) i włożyłam do koszyka misia także z serii me to you. Fajnym pomysłem sa tez ramki, które mozna zrobic ze styropianowych listewek. W ikei mozna kupic namiot z tunelem- świetna zabawa dla dziecka i łatwo złożyć do małych wymiarów. Z fajnych pomysłów: wykorzystanie farby magnetycznej, na to farby tablicowego; naklejki na ścianę, miarki wzrostu, naklejki świecące w ciemności. My musimy zrobic podwieszany sufit by wprowadzić dodatkowe oświetlenie, mozna jako bajer dla dziecka wykorzystac taśmę led ukrytą w suficie, z możliwością zmiany kolorów. Niektórzy wieszają kule dyskotekowe. Dla młodszych dzieci- tablice manualne (akcesoria ze sklepu z materiałami budowlanymi przykręcone do deski np. Dzwonek, klamka, zawias, łańcuch etc) Pomysłów jest mnóstwo, kwestia takiego zestawienia dodatków by to dobrze wyglądało i zachwycało dziecko. Jeśli ktoś ma duże i wysokie mieszkanie to genialnym pomysłem sa antresole robione w kształcie statku, domku, drzewa etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPaola
Bardzo ciekawe pomysły można znaleźć w artykule http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3720326,lampy-do-pokoju-dzieciecego-lampy-do-salonu-oraz-zegary-i-naklejki-na-sciane-sa-hitem-tego-sezonu,id,t.html?cookie=1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest to moze wlasny pomysl, ale dosc tanim i efektownym sposobem jest tapeta, sprawdz firme www.krainabarw.com korzystalam z ich uslug i naprawde warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko miec jakies wlasne pomysly, ale mi np bardzo podobaja sie tapety dzieciece ze sklepu www.krainabarw.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plakaty dla dzieci są świetnym pomysłem. Łatwo można zmienić, są tanie i bardzo ładne jak się wie gdzie szukać ;) Mojo Graffi ma olbrzymi wybór w bardzo dobrych cenach. Jak dla mnie pomysł przynajmniej warty sprawdzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×