Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Lucy najpierw przeczytaj info \"o mnie\" tego użytkownika. zawsze możesz zwrócić towar nieużywany, ale najpierw o tym poinformuj o tym sprzedającego i dopiero wyślij torebkę do zwrotu bo mogą mieć inne procedury albo np inny adres na zwroty Busiu............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja od tej pory będę przeżywać to wszystko po cichu słowa nie mają sensu na początek niech nikt stad nie ucieka Dunia to do ciebie bez was nie dam rady się starać nikt mnie nie zrozumie jak wy więc dość tych głupot!!! jesteśmy sobie potrzebne!!! Surfi pierniczę pracę i wzięłam L4 na czwartek i piątek, lekarz chciał mi wcisnąć na cały przyszły tydzień ale na tyle nie moge sobie pozwolić leków oczywiście nie biorę zaraziłam swojego faceta miał ponad 39 gorączki teraz to ja się nim opiekuję dziś już mu lepiej mi też przechodzi Repetko nie wytrzymałam nerwowo i zrobiłam test w 28 dc, jajeczkowanie było w 17, jedna kreska oczywiście, dziś 3 dzień po dupku a ja nadal nie wiem jak się czuję nie dogaduję się ze swoim cholernym ciałem czuję tylko prawy jajnik albo wyrostek haha i bolą mnie piersi jutro rano chyba zrobię drugi test ale do dupy to wszystko, dobiję się po prostu tą informacją, czekam na @, mam dziś 30 dc. dzięki że pytasz:) wczoraj oglądałam durny film babka się bzyknęła raz z facetem i oczywiście bach w ciąży jak mnie wcurwiają takie historie wyłączyłam durny film i poszłam popłakać trzymajcie się kobietki jutro wpadnę się pożalić że jedna krecha na teście nie wierzę w dwie po tym 1 teście ściskam wszystkie mocno bardzo bardzo bardzo Basiu tobie dużo spokoju życzę i kojącej obecności bliskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beccia wiem co czujesz ja też zawsze miałam nerwy na takie filmy :/ a z tym testem poczekaj do dnia spodziewanej miesiączki czyli jak 17 miałaś owu to tak 34 dc poczekaj...ja tak właśnie poczekałam i się udało ;) trzymam kciuki :) byłam dzisiaj u gina moje maleństwo ma jakoś 2,5 tygodnia i kazał mi przyjść za 2 tygodnie to wtedy dostane pierwsze zdjęcie z usg bo narazie to prawie go nie widać ;) oczywiście przepisał mi luteine na podtrzymanie 50 tabletek przez 25 dni 2 razy dziennie mam brać...mam nadzieje ze z moim maleństwem będzie wszystko wporządku nawet palenie rzuciłam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczka, dzieki :) Taka strasznie byla ciekawa co ten pan w rece trzyma co przed nia stoi ;) Beccia, o zdrowko trzeba dbac, wiec dobrze ze troche zregenrujesz sily w domu. I tez sadze ze troszke szybko tescik zrobiony. Nie rob jutro, zrob gdzies za 4 dni. Nanetka, za 2 tygodnie to juz bedzie kawal dzieciaka ;) A palenie to juz powinnas rzucic przy staraniach...wrrr...strasznie nie lubie papierosow. Moj tata rzucil po 45 latach palenia. Wiecie jaka ulga w domu ? I wreszcie przestalo smierdziec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka, odebralam. Dzieki 😘. Kolejna slicznotka z pcos . Nigdy bym nie powiedziala, ze masz pcos, ale tak samo Pierniczek, Patianka, Repetka, Dunia, Basia, Apsik, Ejmi, Nanetka, jabiedna, Choineczka, mama Samiego, Nati i wiele z was - nigdy, ale to nigdy bym nie pomyslala nawet, ze macie pcos. Objawow zewnetrznych brak - tylko pozazdroscic urody. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfi dajże spokój bo aż się rumienię :D tak naprawdę to mój gin-endo stwierdził że tamten co mi taką diagnozę postawił to pie....li głupoty, delikatnie mówiąc - pomylił się :D ale cóż taka jestem z wami związana że czy mam pco czy nie mam to z wami zostaję (bo jednak chyba coś mi jest skoro tak trudno mi zafasolować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do urody to przecież my wszystkie piękne jesteśmy, bo jesteśmy wyjątkowe - mamy to coś :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka, to co ci jest ? Bo ja sie juz pogubilam, kto co. Przepraszam. Co ci ten nowy powiedzial? Ze czemu ci trudno zajsc ? Cykle masz regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie cykle mam nieregularne tzn. miałam bo teraz po poronieniu mi się wyregulowały, ale wszystkie hormony mam ok, tamten poprzedni to mi w zasadzie tylko na podstawie usg diagnozę postawił :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera, dzień nie czytam, a tu takie wieści...:( Rany boskie, jak ja nienawidzę mieć racji w takich przypadkach, cholera jasna... Strasznie mi przykro Basiu i łączę się z Tobą dzisiaj w bólu... Surfi, Ninka rzeczywiście przekochana na ty zdjęciu. Ależ ma oczy - jak spodeczki - po kim to takie? :) Zaciążonym dziewczynom hurtem składam GRATULACJE !!! 🌼 Berciu, Tobie również z okazji narodzin synka 🌼. Mogę zapytać dlaczego cc? Ktoś tam kiedyś pytał. Tak. Poznałam kogoś, ale się z niczym nie spieszę. Zobaczymy jak to się wszystko ułoży. Repetko, nie zamierzam linczować. Wierzę w Boga, ale nie w Kościół. Ale u mnie z wiarą są góry i doliny. W pracy paskudny młyn. Ale może po weekendzie się rozładuje trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echchhh tak naprawdę sama nie wiem co mi jest :o zanim zaszłam w ciążę miałam bardzo nieregularne cykle, przez 4 lata brałam tabsy, po ślubie odstawiłam i zaczął się znowu problem z nieregularnymi cyklami, robiłam badania hormonów - wszystko w normie, potem doktorek zaserwował mi clo i się trochę wyregulowałam ale nic nie wychodziło - chyba mi coś na psychę wjechało, jak odstawiłam clo zaszłam w ciążę, a teraz cykle mam regularne tylko długie bo 36-38 dni no i zobaczymy co będzie dopiero zaczynamy na nowo stranka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Asiulko w starankach !!!Pierniczku - z kims nowym 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulka a czy ja ciebie mam na naszej klasie??? poproszę o namiary:) na mejla albo zaproś mnie;P ale już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko ty brałas gluco czy przy dawce 3x850 mg. miałaś jakies dolegliwości bo ja mam nudności ,aż do wymiotów jestem do niczego i mam biegunki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhhh... tak Surfi... ja wrecz powalam uroda :P Pierniczku fajny ten Nowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy dużych dawkach metforminy nudności, wymioty, biegunki, ,etaliczny smak w ustach i uczucie osłabienie jest niestety nomalne :O Surfitko, nie-dziękuję bardzo :) A dziękuję za komplementy :) Choineczko, myk jest taki, że obecnie mam \"Nowego\" oraz \"Starego\" :) Czy jak wiem czy taki fajny? Chyba tak. Zresztą okaże się przy bliższym poznaniu. Acha, Choineczko moja. Masz przeładną twarz. Co ja bym dała za takie usta, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka Ja Ciebie tez chyba nie mam na NK... jesli masz ochote wrzuc mi na maila namiarki na Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko powalasz powalasz :) już ty nam tu nie kadź :P 👄 a to taki myk pierniczku :) a co z tym starym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... Pierniczku to ich tak troszke testujesz... :P niech wygra najlepszy :D aha... mozemy sie wymienic :P ja dam Ci usta, ale Ty mi oddasz swoja figure :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kogo ja jeszcze nie mam a nk? dzisiaj miałam dzień do dupy,pokłóciłam sie z szefem i odechciało mi sie wszystkiego :( mam nadzieję że niedługo wróci tutaj wszystko do normy,bo wciąż mi się oczy szką ;(. buziaki dla was i miłego weekendu kobietki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesiu nie jestem pewna, ale chyba mnie nie masz. Jesli masz ochote to poslij mi namiarki na maila:) I jesli ktoras z Was ktorej nie mam chcialaby, tez chetnie zapraszam, tylko napiszcie w mailu ktora jest ktora hihi Asiula juz wyslalam Ci zaproszenie:) Dzieki za maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że jestem pierwsza rano:) nie poczekałam zrobiłam test zanim was przeczytałam bo dość mam fałszywej nadziei możecie się na mnie drzeć że za wcześnie oczywiście jedna krecha teraz czekam na @ im szybciej się pogodzę z tym że miesiąc w plecy tym lepiej:/ mnie nie macie na nk:P może się niedługo przełamię i podam namiar i też was sobie pooglądam;) bo ja trochę dzika jestem hehe:) niesia uszy do góy za dwa dni nie będziesz pamiętać o głupim szefie:) buziaki babulce👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Sarah mnie uprzedziła:D porządki sobotnie robić a nie na necie wisieć! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny? Po raz pierwszy udzielam się na tym forum, i w ogóle na forum-kafeterii. Mam zdiagnozowany zespół pco, kłopoty z @ zaczęły się u mnie po odstawieniu tabletek anty, od tamtego czasu (ponad 3 lata) bujam się z nieregularnymi miesiączkami, a nawet z ich wtórnym zanikiem. Od kwietnia zaczęłam poważne leczenie zmierzające w kierunku powiększenia naszej rodzinki, do której należą narazie (podkreślam narazie :) ) 2 osoby - ja i mąż :) Jestem po stymulacji clo, menopurze, ovitrelle i pierwszej nieudanej IUI, dziś zrobiłam test (27 dz.c.) - negatywny, ale dało mi to, co dziwne - spokój wewnętrzny i nadzieję na nową, cudowną szansę! Pozdrawiam Wszystkie Staraczki :) Basiu - nie znamy się, nie wiem jaka jest Twoja historia... ale przyjmij moje szczere wyrazy głębokiego współczucia. Bardzo mi przykro :( PS. Mogę do Was dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×