Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

niesiu- nie przesadzaj z tą gwiazdą! Szału nie ma;) Ja dziś zostałam w domu, siedzę z gorączką i idę do lekarza po jakiś antybiotyk popołudniu, mam nadzieję, że do jutra trochę mi przejdzie bo muszę być w pracy!!! nanetka-wysłałam Ci maila z moimi namiarami na NK ale może znajdę Cię u surfitki to pierwsza Cię zaproszę:) Miłego dnia dla WSZYSTKICH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze u mnie centrum przekazywania info o znajomych :) Ja mam juz was chyba wszystkie oprocz Becci. Apsiku, przykro mi. [ ' ] dla wujka. Ale sama wiesz, ze juz nie cierpi. Tam chyba jest lepiej. Basiu, pamietaj, ze nie jestes sama. Masz nas, zawsze mozesz sie do nas zwrocic. Ja gleboko wierze, ze sie usmiechnie do ciebie szczescie. A twoj malutki aniolek bedzie dbal o Was. I fajnie, ze jestes z nami. Chorowitkom zycze zdrowia i prosze sie tu nie zarazac ! A jak juz to niech ciezarowki sla wirusy i zarazaja ciaza :P Buziaki dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"A jak juz to niech ciezarowki sla wirusy i zarazaja ciaza\" - Surfitka - ja chętnie przyjmę takiego \"cudownego Zarazeczka\" :) Pozdrawiam i do usłyszenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mcda, mysle ze tu wiele chetnych :P A nawet ja bym nie pogardzila :P Chociaz na razie tabsy biore i to niemozliwe, ale wezme na przechowanie do zimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nanetka tak właśnie mam na imię;P beccia 24 czerwiec obrona ślub 22 sierpień choineczko juz lece;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
:)czesc Kochane:) Heheheh Surfi;) z tymi zarazkami to smiesznie zabrzmialo:) Wiecie co ja sie czuje jakbym w ciazy byla:D normalnie jaja jak berety;)wczoraj o 22 smazylam czekoladowe nalesniki z dzemem wisniowym i jagodowym;)a dzis biegne do sklepu po skladniki i pichce ciasto czekoladowe z gruszkami;)ciagle mam smaka na jakies ciasto, gofry:)az powstrzymac sie nie moge;)jak to jest oznaka ciazy to jestem w niej na 100%:D:D:D:D To tak w ramach poprawy humorkow;) Hehehe a dzis kolega do mnie, ze pieknie wygladam , tak radosnie i promiennie i \"czy ciasto wpiekarnikiu nie rosnie?\"- czyt. nie jestes w ciazy???:) ale sie nasmialam:D:P U mnie dzis upal, na ramiaczkach latam caly dzien, znaczy w bluzce na ramiaczkach bo jeszcze na rekach chodzic nie umiem;) Basiulku❤️ ciagle jestemz Toba myslami i przesylam Ci moj dobry nastroj*************************************************************************mam nadzieje ze czujesz sie dobrze i nas czytasz, sciskam mocnoooooooooooo!!!:):):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Repetko, jak ochota na slodkie jest oznaka ciazy to jestem w niej od zawsze. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mogła od rana do wieczora jeść słodkie;p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co chyba jednak jest jakiś negatywny skutek nie brania leków mój okres to kap........kap....................kap i co zrobić z tym fantem? nie no po obronie się biorę za siebie znowu będę przykładnie latać na samolot:P tylko nie wiem jeszcze do kogo;P do tej staruchy nie pójdę;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko widać widać po bioderkach pojawiły się takie jakieś ble od jakiegoś czasu i nie chcą mnie opuścić;P;P a jak to MÓWIĘ MAM TO W D U P I E jak wszystko :P no nie;P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz to ja żyje wyjazdem do zakopca:P 11 czerwiec hip hip hurraa kobiecy wypad ( z pracy) i to za free:P tak więc będzie 3 razy 24h wieczó panieński mój i dwóch kumpelek z roboty;P:P:P:P:P przyszli mężowie zostają w domu rzecz jasna;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucyna79
witam Was ! a z tym słodkim to ja tez dziennie 3 lody i jeszcze mi mało ! kurde!ale jest dobrze bo na dzien dzisiejszy 55,3kg !!!! ja na wieczór panienski jade w sobote a jutro zaliczam Kraków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy, no to szkoda ze mnie nie ma w domu..bysmy sie spotkaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucynka to pojechałaś z tą wagą jak to zrobiłaś;P ja pierodole i się nie ważę ale na bank mam więcej niż 55 magiczna liczba 58 pewnie się utrzymuje jak zawsze blee kobieto nie załamuj mnie;P:P:P ja też chce;P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... Pati no i dobrze, ze masz okragle bioderka... :) magiczne 55? :P ja mam swoje kosmiczne 80 :D hahahahahaaha... ostanio czytalam, ze licza sie proporcje... ze najwazniejszy jest stosunek talii do bioder... najwieksze pieknosci np Monroe mialy ten stosunek 0,7 :P a ja mam 0,75 :D to tez moga mnie zaliczyc do sex bomb :D aaaaaaahahahahaahahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choineczko, ja mam 0,76 :P Tylko z 10 cm w kazdym obwodzie trzebaby odjac, hahaha ;) A jak ma sie do tego biust ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zaproszonka dziołszki ;) a ja dzisiaj w chorzowskim zoo byłam :P namówiłam mojego mena bo już w tym domu wysiedzieć nie mogę :P pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelotem tylko Pati nie mogę ci maila wysłać coś mi odrzuca wyślij mi swój namiar na nk na mojego może w tą stronę zadziała:) jutro was poczytam na spokojnie, tymczasem buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A_psiku, bardzo mi przykro, u mnie nic ciekawego dom, dziecko (zrobił dla mnie laurkę :)), pozdrawiam wszyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poczytałam wczorajsze wpisy:D jak wy uważacie że chcica na słodkie to oznaka ciąży to ja też w niej jestem od zawsze:D dopiero met mnie wyhamował bo tak to zasysałam wszystko co ma cukier i czekoladę w promieniu kilometra jak czarna dziura:D Pati zazdroszczę ci wyjazdu, jakbym miała taka propozycję to bym się spakowała w 2 minuty i sruuu!! maila odbiorę po południu bo mam zablokowane w pracy:( nie wariujcie z wagą bo lepsza miękka podusia do przytulania niż się o kości posiniaczyć nie? i teraz mi nakopią do dupska formowe chudzielce hehe;P są tu jakieś? a najważniejszy nie wygląd ale to jaki mamy humor:D Choineczka co ty masz z tym spaniem? może weź się urżnij to się wyśpisz:P mi dzisiaj odbija na pozytywnie po wczorajszym dole ani śladu u mnie był upał wczoraj a dzisiaj szarówka i leje i dobrze bo trawnik posiałam nie muszę z konewą zasuwać:D cmokam was wszystkie babeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati ma rację my tu wszystkie jesteśmy gwiazdami :) która z was ma imię na literkę Ż i I i mnie nie zaprosiła co?????????Dzieuchy dawać mnie namiary bo ściągnę od patianki :) ja jadę dziś do gina,trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa, kurwa, kurwaaaaaa :) zly dzien...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KURWAAAAAAAAAAAAAAAAA! ! ! ! ! ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko co się stało??!! zrobiłam badania na bhcl i wyszło że jestem w 7 tygodniu!!!to niemożliwe bo jestem w 3,5 tyg. mój men dzwonił do lekarza się zapytać i ten powiedział ze to się jakoś inaczej liczy i że jest wszystko ok dzidzia dobrze się rozwija :) uff bo juz takie nerwy miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nanetka, ciaze liczy sie od daty @, a nie zaplodnienia. Stad ta rozbieznosc, nic sie nie martw. Beccia, a no humor i zdrowie najwazniejsze ! Choineczko, co sie stalo ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×