Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Surfitka

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW cz II

Polecane posty

Gość mikiO
wiecie co? umęczyłam sie na tych wakacjach niesamowicie i to na własne życzenie !! a mianowicie w tym moim hoteliku był wysyp kobiet w ciąży i rodzin z małymi dziećmi!! normalnie plaga! wiec oglądałam sobie brzuszki przez 15 dni!! w samolocie za mną dziewczynka 9 m-czna przecudna, siedzenie przede mną roczna w hotelu do mojego męża przykleiła sie 1,5 roczna i nie odstępowała go na krok ehhhhh i do tego znajoma która z nami leciała - 6 miesiąc pierwszy raz widziałam na raz tyle dzieciaczków i brzuszków zgadywałam który to m-c ehhhh mówie wam męczarnia w samolocie sie poryczałam do okienka bo ta malutka z siedzenia za mną miała taki piękny głosik no i mężuś tak pięknie wyglądał z tym maleństwem łaził wokoło basenu jak paw i uczył ją mówic i wszystko opowiadał ma anielską cierpliwość do dzieci ehhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikiO wyobrażam sobie co czułaś ale głowa do góry jetem pewna ze i tobie niedługo się poszczęści i będziesz mamusią :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MikiO zazdroszczę ci wyjazdu, ja nie mam co liczyć na urlop aż do końca września wakacje będą w pracy masakrycznie zajęte aż się boję myśleć:( za to na jesień sobie odbiję i też gdzieś pojadę na dwa tygodnie w wypasione cieplejsze kraje choćbym miała szefa bronią zaszantażować o długi urlop i potem miesiąc z głodu zęby w ścianę wbijać;D ta myśl mnie trzyma przy życiu hehe;) pływały tam jakies żyjątka pod wodą? ja strasznie chcę zrobić kurs nurkowania do 20 metrów :D Nanetka melduj jak samopoczucie skoro się wreszcie pojawiłaś babo jedna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
beccia szczerze - nie mam pojęcia! ponieważ dla mnie zbyt zimna woda w oceanie byla zresztą w basenie tez kąpałam sie raz i to w basenie podgrzewanym ja taki zimorodek jestem ja kąpie sie tylko w egipcie tam temperaturka mi pasuje na nurkowanie to polecam egipt tam najpiękniejsze rafy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
fuerteventura jest wspaniała do zwiedzania to malutka wysepka (jeżeli sie nie pomyliłam to w szer ma jakies 40km a w dł ponad 100km) ja zwiedziałam ją calutką od północy do południa w 3 dni wszystkie najważniejsze miejsca które chcialam zobaczyc plus dodatkowo pojechalam na drugą wyspe Lanzarote na całodniową wycieczke (najpierw prom potem autokar) tak wiec sporo zwiedzalam , nałaziłam sie przyjechalam zmęczona i z kontuzją nogi ale szcześliwa i co zobaczylam to moje! najpiękniejsze tam są te przecudne urwiska i jaskinie a tak to wokoło tylko wulkany i lawa, lawa i wulkany a kondycję do intensywnego zwiedzania lepszą miala koleżanka w 6 m-cu ciąży pozazdrościc jej samopoczucia skakała jak kozica po jaskiniach, lot przeszla bez mdłosci, apetyt jej dopisywał nawet na słonko sie wystawiała ehhh pozazdrościc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick................Cel............czas diety........Wynik......Waga. Sarah28..........30 kg........od 03.03.09.........3kg kasia29..........8kg..........od19.01.09....... ..3kg Nati87...........12kg.........od 10.12.08.........12kgmniej A_psik...........20kg.........od 19.01.09.........9kg Lucyna79........5kg..........od 15.01.09.........55kg kamccia83......10kg.........od12.01.09.......... 5kg choineczka......30kg.........od 21.01.09.........13kg dunia26..........jeszcze4....od16.01.09...........16kg Irmka............10kg.........od24.01.09...........4 kg... justojola..........20kg.........od 24.01.09..........2 kg lucyna79.........10kg........od.15.01.08........6kgmniej ........53kg Beccia...........12kg........od 1.03.09 .........2kgmniej.........63kg Mimi24...........14kg.......od 20.02.09..........5kg Lucyna79........5kg..........15.01.09............................53kg ! hip hip hurrraaaa!! a wam jak idzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki!!!!! bardzo dawno mnie niebylo na forum ale mimo to mam nadzieje ze mnie pamiętacie jeszcze troszkę....:) U mnie bardzo nieciekawie....:( od 3 miesięcy cały czas mam okres a raczej krwawię....wrrrr masakra a ze jestem w Irlandii to na wizytę lekarza muszę czekać jakieś 10 miesięcy......zdecydowałam się ze jadę do Polski na 12 dni ....ale wyruszam dopiero w sobotę.....strasznie się martwię.....mam chyba jakaś anemie....niemam pojęcia skąd te krwawienie .....dość silne tak jak okres.....w poprzednim tygodniu byłam z mężem na wakacjach na Mallorce....super było ale cały czas krwawiłam.....strasznie się martwię możne któraś z Was dziewczyny miała coś podobnego....proszę dajcie znać co to może być..... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny szlak mnie dzisiaj trafił,kurwa mać od czawtku jadę na wyciszaczach,a dziś idziemy do banku załatwić sobie kredyt i baba do na mówi że maż pracuje w niezarejstrowanej firmie.Ja pierdole umowę ma, przetargi kurwa wygrywa i ma certyfikat jakości-no jak to możliwe no nie.Wymyśliła jakiś bzdet i do teraz nie mamy gotówki.A za 2 tyg to już będzie czas na to żeby kasiurkę wydać.Jestem wściekła jak osa bo głupiej babie nie powiedzieliśmy na co ma nam bank gotówkę pożyczyć i już jej chciałam powiedzieć co ją kurwa to obchodzi i przez to się nie przyłożyła do tego wniosku!!!!!!!!!!!!!!! kamcia ty to lepiej do lekarza idź bo 3 miesiące nonstop okres to jest już przegięcie,może faktycznie masz anemie. mikio jak ja ci zazdroszczę tegowyjazdu co małaś,ja mogę sobie pomarzyć bo nawet mnie niebędzie stać zeby nad nasze morze jechać :(.Jak twoje staranka,co wymyśliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam w Irlandii u lekarza zwykłego i powiedzial mi że nic niemoże zrobic tylko napisał list do ginekologa i mam czekac na wizyte.....jade do Polski w sobote pójde do lekarza w wtorek zobacze co mi powie.....a jutro mam do odbioru wyniki krwi.....boje się jak doabli...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikio tylko pozazdrościć urlopu też bym z miłą checią gdzieś się wybrała :D kamcia ja miałam kiedyś okres przez miesiąc poszłam do lekarza i ten dał mi tabletki anty musiałam brać 2 dziennie żeby krwawienie zatrzymać wszystko później mi się unormowało ale wtedy jeszcze nie miałam policystycznych jajników... kurcze dziewczyny troche się martwię bo ja nic nie poweidziałam mojemu lekarzowi o żylakach....a właściwie to jednego mam z tyłu na kolanie i on się cały czas rozrasta i to juz od paru lat...boje sie jak to będzie później...a widze ze jakieś następne jakby zaczynały wychodzić i to na nogach z przodu!!!a w ciąży to chyba nie wolno usuwać, wcześniej o tym myślałam ale to drogi zabieg prywatnie kosztuje od 2000zł w górę a na kase chorych to niewiem czy się kwalifikuje...kiedys chodziłam do takiego gina pacana i jak mu pokazałam mojego żylaka to powiedzial \"e takie coś to sie niema czym martić\" fakt że wtedy był mniejszy...no nic zobacze co mi na to lekarz powie ale boje się że mnie zrypie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesiu emocje sięgnęły zenitu mam nadzieje że coś wymyślicie jeszcze ma dwa tygodnie ja trzymam kciuki i pisz jak tam ci to idzie wszystko sama dziś miałam straszne spięcie że się ogarnąć nie mogę i pewnie grobowa atmosfera w domu będzie trwała bardzo długo:/ jednym słowem prze,,jebane ach jaka to radość mieszkać samemu a ja jeszcze muszę zacisnąć na długo pieści zanim to nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja tabelki, chociaż zaczynam słodkie wpierniczać, to pewnie będzie jojo:/ Nick................Cel............czas diety........Wynik......Waga. Sarah28..........30 kg........od 03.03.09.........3kg kasia29..........8kg..........od19.01.09....... ..3kg Nati87...........12kg.........od 10.12.08.........12kgmniej A_psik...........20kg.........od 19.01.09.........9kg Lucyna79........5kg..........od 15.01.09.........55kg kamccia83......10kg.........od12.01.09.......... 5kg choineczka......30kg.........od 21.01.09.........13kg dunia26..........jeszcze4....od16.01.09...........16kg Irmka............10kg.........od24.01.09...........4 kg... justojola..........20kg.........od 24.01.09..........2 kg lucyna79.........10kg........od.15.01.08........6kgmniej ........53kg Beccia...........12kg........od 1.03.09 .........4kgmniej.........61kg Mimi24...........14kg.......od 20.02.09..........5kg Lucyna79........5kg..........15.01.09................... .........53kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MikiO normalnie mi się wierzyć nie chce że do wody nie wlazłaś! ja bym pływała aż my mi błona między paluchami wyrosła hehe:D co do dzieciaczków to zobaczysz, przyjdzie ten moment:) Lucyna lecisz jak burza, czy ty przypadkiem nie występujesz w tej tabeli dwa razy czy mi się w oczach dwoi??? Kamccia leć do gina to na pewno nie jest normalne przeciekać przez tyle czasu, daj znać co ci powiedział Hmmmm już któryś raz słyszę o kiepskiej opiece w Irlandii a zawsze mi się wydawało że to u nas jest dno… Niesia przykro mi że nie dostaliście kredytu, macie jakieś inne możliwości? bo jak rozumiem nie chcecie niczego przekładać w czasie aż wam jakiś inny normalniejszy bank da? Nanetka nie martw się na zapas, spokój najważniejszy:D w celu aktywizacji szanownych forumowiczek chciałam was zapytać panienki, jakie fryzury intymne i metody depilacji preferujecie? bo się nie mogę zdecydować jak i czy w ogóle się czesać hehe;) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
beccia z fryzur to ja preferuje tzw "hitlerka" tzn. tylko delikatny paseczek reszta won niesia ja kompletnie odpuścilam, nie lecze sie bzykam sie kiedy chce a nie kiedy powinnam mam to w nosie nie obliczam w kalendarzyku dni płodnych i w tym roku chyba nie zdecyduje sie na odwiedzenie kliniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
beccia ty widze ze jestes wodna wariatka ja za to jestem świr do zwiedzania a potem do całkowitego plackowatego leżenia na leżaczku i czytania gazet uwielbiam nic nie robic jak zwiedzam to zwiedzam jak leże to leże ehhhhh wiec gdziekolwiek jade to zawsze z planem co chce zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiO
aha PS. nie umiem pływac a stanie w wodzie mnie nie rajcuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MikiO no jak nie umiesz pływać to ja się dziwię, stanie w wodzie faktycznie żadna frajda, chyba że z dzidą polować na ryby:D ale zawsze można na płyciźnie na materacu poleżeć:D ja też kocham zwiedzać, a na stare kościoły to już mam fioła całkowitego:D dzięki za odpo w kwestii fryzury, ja ostatnio przeszłam na wersję letnią czyli na zero;P jaką metodę stosujesz do depilacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Czesc Dziewczynki:) Ja jakos ostatnimi czasy czasu nie mam:O ale nadrobilam niewielkie zaleglosci:) MikiO- witaj z powrotem;)🖐️ zazdroszcze urlopu, nawet nie samego urlopu tylkowyjazdu za granice, zwiedzania, podrozy;) uwielbiam podrozowac, coc juz dawno nie mialam okazji. Widze ze sobie odpuscilas staranka, moze to i dobrze? jak to sie mowi bedzie co ma byc;)widze ze cos na naszym topiku ostatnio kazda jakas rezygnacje podlapala...chyba chcemy sobie zrobic wolne na lato, urlop od leczenia:P Becciu i co nadal nie masz @????jak nie, to troche to dziwne jest, moze powinnas zadzwonic do lekarza? a co do twojego pyt.:P u mne to roznie bywa...raz na \"hitlerka\":P, raz na doslownie 2 mm, raz na buszmena:P gdy mi sie nie chce jakos przed dluzszy czas golic, preferuje roznorodne fryzury:D:P nie lubie tylko byc tam na zero, czuje sie nie swojo, wiec zawsze jakas kepke czy paseczek mam...;) a metody depilacji- golenie+ depilatpor pachwiny, teraz chce kremu sprobowac, moze ktoras z was probowala kremu do intymnych miejsc??? Basiu ❤️ tak sie zastanawiam, jak sie czujesz, jak sie trzymasz... Dunia tez juz nie pisze prawie wcale:( Widzialam, ze ja_biedna nawet na sekundke sie pojawila, juz myslalam ze do nas wroci, szkoda ze nie... nati i Pati tez zaniedbuja nas:P dziewczynki pisac co tam u Was;) Wiecie co mi sie ostatnio snia jakies glupoty, ostatnio ze jestem w szkole i nie moge zdac do nastepnej klasy z matematyki/ lub fizyki pewna nie jestem:P dzis budowalam pociag z jakis mikro czesci, ale nie potrafilam go ueuchomic, no noramlnie psycha siada:D:P Gadalam z moim facetem o dziecku, pamietacie, ze krzyczy na mnie, ze mam sie leczyc. Spytalam sie co on nagle tak mnie naciska, ze nie wiedzialam, ze tak mu zalezy- ironicznie:P on ze nigdy nie mowil ze mu nie zalezy, ze nie chce zebym sobie szkody tym olewaniem nie zrobila, no i ze jak by co sie udalo ak bez leczenia to by bylo super...powiedzial, ze przeciez wiem, ze zalezy mu na tym aby miec ze mna rodzine, dzieci...no tak sobie mysle, ale jak np. nie bede mola miec dzieci to co wtedy???:Owiec Beccia miala racje, mrtwisie o mnie, a ja mam nadal to wszytsko gdzies:D:D:D lykam grzecznie metf.i czkam na moj 2 naturalny okres, ciekawe czy sie doczekam??:) Surfi powinna trzymac kciuki, bo ostatno ladnie poszlo:D juz w 19 d.c. dostalam:P:P:D Nati jak Ci sie spoznia @, to moze Ty zrob tesciora, moze a noz Ci sie udalo????:) Ponadto u mnie sesja wre:O nie mam na nic czasu a tylko bym jadla!:O no ale damy rade:) Pati zazdroszcze ze juz masz po tych wszytskich egz.:P Buzki dla wszystkich👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Repetko, potrzymam te kciuki ale za jakis czas ;) 19 dniowy cykl jest jendak za krotki :P No i dobrze ze twoj menio sie martwi . A mi sie wstyd przyznac, ale nie jezdze na wakacje. Postawilismy na inne priorytety - dom, dziecko. Teraz mamy prawie skonczony dom, dziecko rosnie to moze w przyszlym roku pojedziemy gdzies na wakacje :) Nie lubie lezenia plackiem na plazy, nie lubie upalow wogole. Prawdopodobnie zaczniemy od zwiedzania Skandynawi ;) A moze nasze polskie morze? Kto wie :) Widzialam Atlantyk, Pacyfik, a nie widzialam Baltyku ( no chyba ze z samolotu :P ) Beccia, to twoim krolestwem sa pewnie Wlochy z taka iloscia Kosciolow. Pamietam jak nas polonistka ciagala po Krakowie na wycieczki do Kosciolow. A jest tez tego troche. Z fryzur, hmmm, nienawidze byc na zero, na drugi dzien krostka na kroscie jak wlosy odrastaja wrastaja sie itd...dlatego tylko skracam i wygalam pachwiny. Kiedys mialam krem do depilacji, ale mam za gesty i gruby zarost i nie sprostal zadaniu. :o Lucy, a ty dwa razy w tabelce jestes. No i juz sie nie odchudzaj bo nam znikniesz ! Niesia, przykro mi, ze tak sie sprawy maja. Moze jednak sie uda jakos zalatwic kredyt? Kamcia, masz wyniki ? W tej Irlandi to mozna sie wykonczyc z tymi skierowaniami do specjalistow :o Nanetka, podobno pcos ma sie od pierwszej @. Z tym, ze nie od razu sie ujawnia. Co do zylakow nie pomoge, bo sie nie znam na tym . Basia, Sarah, pati, Apsik, choineczka 🌻 U nas jako tako, mala dokazuje, za 2 tygodnie bedzie miec rok. Czas tak szybko leci.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelinka_it
Czesc Kobietki :) Wiem ze dlugo nie pisalam i pewnie wiekszosc z Was juz mnie nie pamieta. Widze ze pojawilo sie duuuuzo nowych osob na forum ( wszystkim przesylam pozdrowienia). Jak duzo sie tu dzieje :) Ja jakos nie mialam ochoty pisac ale teraz juz musze bo chyba nie wytrzymam. Ostatnio bardzo bardzo bardzo chcialabym miec dzidziusia a przez to ze moj facet nie chce to ja zniechecam sie do dzieci. Teraz jestem na etapie wmawiania sobie ze nigdy nie bede ich miala. Moj Kochany dziecko chce dopiero po studiach czyli za 5-6 lat... Bede miala wtedy 28-29 lat wiec obawiam sie ze to za pozno na staranie sie. Dlatego chce pogodzic sie z tym ze nigdy nie bede miala dziecka... Okropna mysl. Ale wiem ze tak bedzie. Moje najwieksze marzenie nie spelni sie. Dziekuje ze moglam sie wygadac. Jeszcze raz pozdrawiam wszystkie Dziwczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka, no cos ty z tym za stara. Ja sie chyba obraze :( Zaszlam w ciaze w wieku 28 lat po roku ostrogo leczenia. Wczesniejsze starania to bylo krazenie na slepo - teraz to wiem i widze. I co lepsze, planuje miec drugie dziecko za jakies 2-3 lata. Bede miec moze 32-33 lata i mama nadzieje ze sie mi to uda po raz drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelinka_it
Podnioslas mnie na duchu :))) bardzo bardzo sie ciesze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repetytorium
Evelinko:O spokojnie, nie ma co sie nakrecac na sile!!! Po pierwsze- jestes jeszcze strasznie mloda osoba, twoj facet pewnie tez, nie oczekuj od 22- 23 latka ze bedzie chcial swiadomie- podkreslam w pelni swiadomie dziecko!!!!!!!!mam tu na mysli pelna odpowiedzialnosc pod kazdym wzgeldem zarowno materialnym jak i emocjonalnym, i czasowym...moze boi sie jeszcze takiej odpowiedzialnosci, nie jest gotowy?!?! wiem po swoim przykladzie...jak sie dowiedzialam o pcos tak na 100% bylo to 1.5 roku temu, od razu chcialam zachodzic w ciaze...zaczelam smedzic mojemu faciowi, ze chce dziecko- nie reagowalam na rzeczowe racjonalne argumenty, po prostu chcialam...on nie rozumial mnie, mowil, ze jeszcze nie czas itd.ze przesadzam...dalam mu 3 miesiace na podjecie decyzji i myslalam ze rzuce:O ALE uspokoilam sie, przemyslalam, ze o ja jestem nieodpowiedzialna bo zachowuje sie jakbym miala kaprys:O lekarz mnie uspokoil ze to nie tak ze przekrocze 25 lat i od razu o wiele trudniej bedzie mi zajsc w ciaze;) Do sedna sprawy:) teraz choc minelo malo czasu, podejscie mojego faceta sie zmienilo, sam na mnie krzyczy ze mam sie leczyc, ostatnio jak dostalam okres, to nawet mowil: a szkoda, myslalem ze moze dzidzia bedzie, nawet z coreczki bym sie bardzo cieszyl:D:P hehehe ale sie nasmialam:D chcialam powiedziec, zeby zyla spokojnie i sie nie przejmowala...jesli wam sie ogolnie uklada,wszystko bedzie dobrze;)wszystko ma swoj czas;)a takie swirki na macierzynstwo przechodza:P Surfi na pewno Ci sie uda;)nie martw sie na zapas, jeszcze naplodzisz dla Ninki kilkoro rodzenstwa;)hihihihi takie male \"diabelki\" beda lataly;)a co do wakacji, to nie masz sie czego wstydzic, przeciez to kwestia indywidualna;)jeszcze sobie odrobicie pozniej, ja wam zazdroszcze domku hihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
repetko, napisalam wstyd, ze nie moge sie pochwalic jakimis wczasami na wyspach, czy chocby w Europie :) A bylam w wielu krajach..na lotniskach ;) Za to zwiedzilam USA, bylam na zachdnim wybrzezu, w Kanadzie. Nie jest ze mna tak zle ;) Z tym, ze podrozowalam jako nastolatka najwiecej i juz niewiele pamietam. A co do ilosci dzieciaczkow, hmm...co za duzo to niezdrowo. ja pisze sie jeszcze na jedno a potem zamykam kram. I nie martwie sie jakos, chociaz chcialabym nie miec az takich problemow z zajsciem jak za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niewiem dokładnie jak to jest z tym pco wiem tylko ze jeszcze poltora roku temu mialam \"czyste\"jajniki chociaz z okresem do odkad pamietam mialam problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surfitko no co ty jaki wstyd ja wyznaje twoje priorytety bo postawiłam na to samo domek tyle że na ziemi na którym na stać owe cudo:P jak narazie rośnie zboże;P :P ;P a z gminy przyszła pierwsza kartka o pozwoleniu dopiero teraz trzeba dalej to zawieź gubie się w tym i szlagmnie trafia że to tak długo trwa. surf jak długo się budujecie??? repetko jak to zaniedbuje no wypraszam sobie;P:P:P:P:P:P:P jeszcze mnie czeka obrona i ucze się na to cholerstwo bo za tydzień jade do zakopca;P ;P już za tydzień:) w środe:) więc muszę nadrobić;) nie ma to jak darmowy wyjazd z roboty;) nati halo halo już pisać bo ty to faktycznie mało coś piszes;P:P:P lucynka wow ty czubku ty;P:P jak to zrobiłaś z tą dietą to teraz to już osiągnęłaś zajebistą wagę już się nie odchudzaj mnie się strasznie chce jeść słodkie z okazji chyba stresu mnie wzięło:P i nie mogę się opanować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patianko, moi tesciowie rozpoczeli budowe 1998 r. Slub bralismy w 2001 roku i stan domku byl surowy, nawet dachu nie bylo chyba jeszcze ( pamietam ze ze slubnych kupwoalismy dachowke ;) ) . Wprowadzilismy sie w 2003 roku na pietro. Parter mam nadzieje uda sie wykonczyc w tym roku. Jakby nie patrzec z pomoca tesciow i moich rodzicow budowa trwa ponad 10 lat.... Ale nie bralismy zadnych kredytow i nie mamy dlugow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze coraz bardziej zaczynam sie martwić...chyba wam nie pisałam ale jak lekarz robił mi ostatnio usg to były tam 3 pęcherzyki, powiedział że to czasami sie tak zdarza i że w sumie jeden jest największy i że to moja dzidzia...ale ja się zastanawiam czy to nie trojaczki...tyle sie teraz tego naczytałam i jeszcze te moje wyniki Bhcg a podobno przy ciązach mnogich są wysokie...niewiem co bym zrobiła jakby to były trojaczki!!!z blizniakami moze i bym dała rade ale z trójką...jeszcze niepotrzebnie sennik sobie sprawdziłam a sniło mi się że urodziłam bliźniaki i jedno z nich martwe a w senniku to oznacza żałobe :( boże jaka ja jestem poschizowana tym wszystkim :/a to wszystko chyba przez to ze jutro jadę do sądu na rozprawe strasznie się tym przejmuje nienawidze sądów :( zaś stresy jutro eh...a jestem tylko swiadkiem...ale to bardzo nie przyjemna rozprawa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!! mam wyniki potas 7,5 calcium za niski sód za niski cholesterol za wysoki masakra jutro rano powtórzą mi je bo wyszły złe......a do gina skierowanie jak niebyło tak niema a ja dalej przeciekam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×