Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marlut

kto ma inny internet niz neostrada?

Polecane posty

Gość marlut

w styczniu kończy mi sie umowa na internet z tepsy.ofert jest mnóstwo,kazdy operator obiecuje gruszki na wierzbie.a ja chciałabym sie dowiedzieć co wy byscie polecili?jak do tej pory skłaniałam się ku netii,ale po przeczytaniu kilku postów od internautów dałam spokój.za neostrade płace około 70 zł za 1 mega plus 50 zł abonamentu za tel stacjonarny ,oczywiście tez z tepsy.nadmieniam ,ze telefon stacj nie jest mi do niczego potrzebny,ale założenie go i zamówienie w/w abonamentu było warunkiem uzyskania neostrady.generalnie chodzi mi o obnizenie kosztów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam przez kablówkę,jestem zadowolona, ale nie będę opiswać szczegółów, bo każda TV ma inne warunki. Oczywiście musisz płacić też za ich pakiet TV, ale przynajmniej u mnie można założyć najtańszy, a więc wyjdzie taniej niż trzymanie tel. stacjonarnego jeśli nie jest ci potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam przez kablówkę. Czasem zawodzi, po prostu nie działa. Ale to pewnie zależy od operatora sieci. Nasz czasem leci w kulki. Dodam, że jak zamawiałam rok temu, to brałam pod uwagę również w Erze, ale w salonie pracuje kolega i mi odradził. Jednak jeśli mieszkasz w dużym mieście - to weź pod uwagę sieć komórkową. Ja mieszkam w małym i mi odradzono... z drugiej strony nie wiem, może przez rok technicznie dopracowali co nieco... i miejsce zamieszkania nie ma już większego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam radiowy od 3 lat
i super sie sprawuje, nawet chwilowej przerwy nie miałam, idzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
IPlus,z początku było beznadziejnie,chyba w pobliżu postawili nadajnik i chodzi super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xgjosdogisdie
mam z kabloki, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrusia
Multimedia Gorzów Wlkp, 2mb, beznadziejny!!!! Do południa chodzi nawet dobrze, ale wieczorem- dramat. @mb to to na pewno nie jest. Dzwonie do nich a oni że to nie możliwe, że wszystko dobrze chodzi. Po podłączeniu, 2 tygodnie nie miałam internetu, dzwoniłam na infolinię z reklamacją, a facet dopiero po 2 tygodniach odkrył że nie wysłali mi pakietów, czyli nie podłączyli mi netu. Umowa kończy się na 2 miesiące i nie przedłużam. Niech naciągają innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyrusia
dodam że kosz to 120zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam z kablówki
jestem bardzo zadowolona,sąsiad radiowy i narzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×