Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lejdis777

jaki kolor mam wybrac?

Polecane posty

Gość lejdis777

Pomalowalam pokoj na kolor dyniowy ,wszystko wyszlo pieknie ale chcialabym kupic nowe firanki ,zastanawiam sie tylko jakie firanki moge kupic do takiego koloru scian.Obecnie mam w kolorze ecre ,chcialabym natomiast jakis inny nowy kolor.Meble sa w kolorze ciemnego brazu ,wypoczynek braz ecre ,dywan bialy ,zaslony zolte .Jakie do tego dobrac firanki? czekam na propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis777
hej no nikt nie pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze tez cos w braz, ecri, dynia? tak jakby polaczenie tych wszystkich kolorow? no chyba ze chcesz gladkie to wtedy moze byc jakis odcien bezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p-p
ja bym poszła w ciemny brąz firanki mleczne ecrui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może taka butelkowa zieleń? Chociaż z drugiej strony i tam masz już kilka kolorów w pokoju i wprowadzenie jeszcze jednego mogłoby być słabe. Acha, to firanki mają być, myślałam ze zasłony. w kazdym razie do dyniowego fajnie taka zieleń wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis777
dzieki cukrowa wata ,wlasnie o takie kolorki mi chodzilo ,mam nawet taka lape jak na zdjeciach :P ale czy to polaczenie zywych kolorow na scianach i oknach nie bedzie za bardzo pstrokate ? zastanawiam sie rowniez nad firankami w kolorze brazu hmmm.. chcialabym zeby pokoj byl elegancki ,ale zywy bron boze pstrokaty :D firanki ecre odpadaja bo wlasnie takie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis777
strasznie mi sie podoba zielen tylko boje sie zeby pokoj sam w sobie nie byl juz meczacy tymi kolorami sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszemy ecru
wymawiamy "ekri" nie wiem skąd macie takie dziwaczne pisownie tego wyrazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszemy ecru
wybrałaś intensywne kolory, nie wiem jak duży jest pokój i czy jest wystarczjąco jasny, myślę że jak dasz zbyt dużó intensywnych kolorów to pokój będzie wygladał przytłaczająco, no ale każdy ma inny gust, ja wole jasne kolory mebli, ścian, firan i zasłon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis777
wlasnie zapomnialam jak sie to pisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis777
pokoj jest w miare duzy 20 m2 ,bardzo jasny ,dlatego wolalam go pezmalowac na cos ciemniejszego by byl bardziej przytulny ,ten dyniowy wyszedl dosc zywy :P wiec boje sie wprowadzac jakis kolejny przytlaczajacy kolor ;) a co myslicie o takim ciemnym brazie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejdis777
albo zolte firanki ,taki delikatny zolty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×