Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25latka

Zauroczenie 50-letnim mężczyzną...

Polecane posty

Gość 25latka

Mam 25 lat. Myślałam, że siebie znam i nic mnie już nie zaskoczy a tu takie coś. Zauroczyłam się 50-letnim mężczyzną... Jest petentem w moim miejscu pracy. Przychodzi dwa razy w tygodniu, pije kawkę i załatwia sprawy. A ja siedzę i wzdycham. Jego cudny głęboki głos, nienaganny ubiór, rozkoszny zapach, dojrzałość w spojrzeniu... Myślę, że on też mnie lubi ale oboje mamy blokadę przed tym żeby wykroczyć poza stosunki ściśle służbowe... W zasadzie mógłby być moim ojcem ale ciągle o nim myślę... Ostatnio podał mi numer swojego telefonu podczas rozmowy telefonicznej (abym mogła oddzwonić po załatwieniu sprawy) a ja się z tego cieszyłam jak nastolatka... Ma wspaniałe poczucie humoru i nienaganne maniery... Powiedział, że mnie lubi i wysyła wyraźne sygnały. Czy czekać na inicjatywę z jego strony czy zapomnieć i traktować go jak przeciętnego klienta...? Boję się,że być może on chce się tylko dowartościować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem sama:) na pewno nie powinnas traktowac straszego mezczyzny jako partnera zyciowego.. Wiesz.. kryzys wieku sredniego, oby sie tylko dowartosciowac.. Ja tam Ci zazdroszcze ze jest w ogole jakis sygnal:) bo ja to siedze i wzdycham tylko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3bitka
Brakuje ci tatusia?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie kolejna
to chyba epidemia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle ze mi osobiscie wlasnie brakuje takiego mezczyzny ktory zaopiekowalby sie mna przez chwile.. Czy to takie zle?? na pewno nie mozna traktowac tego powaznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba na wybiegu
To napisz uczciwie,że szukasz sponsora. taka jesteś zakłamana, że nawet na szczerość wobec samej siebie cię nie stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Ciężko mi z tym bo jestem na takim etapie życia, że chyba poszukuję opiekuńczego mężczyzny i może to dlatego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szuka sponsora
na dorobku dziewuszyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam zaraz sponsora. Mi np morzy sie tylko jeden jedyny pocalunek.. Nic wiecej.. Mysle ze jesli jest sie kims zauroczonym to nie mysli sie o jego pieniadzach:/ a poza tym skad to przekonanie ze kazdy starszy facet ma niewiadomo jaka fortune:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz i Ma....ta
moze warto pomyslec co bedzie gdy poznasz innego, co bedzie za 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Sponsora to może wy szukacie. Ja nie narzekam na brak pieniędzy a jak myślicie o dawaniu tyłka za pieniądze to oddajcie swoje 4 litery... Głupie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymitywne dziewuchy z kafe
co bys sie nie napisalo to albo prowokacja albo szuka sponosra, chyba macie za mlo zwojow w swoich łbach i widzicie tylko kase :O co to za debilne mysleni ze jak facet ma 50 lat to musi byc kasiasty :O kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Właśnie taki mam dylemat, że nie wiem jak to by było ze starszym mężczyzną. Może warto po prostu umówić się na przykład na kawę i porozmawiać? Chyba brakuje mi dojrzałej osoby która mi czasami doradzi, ochroni ramieniem i wesprze. I naprawdę nie chodzi tu o pieniądze tylko o to uczucie bezpieczeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
tak, przemek, znany jest z tego , że kolekcjonuje żeńskie narządy rozrodcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co myslec o przyszlosci:P zyjmy chwila:) Ja osobiscie radze nie angazowac sie uczuciowo bo to prowadzi do samowyniszczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
carpe djem? tak to się nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Chyba przyjaźń i miłość nie patrzą na metryki, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma na imię
jest z Poznania może ten Twój 50-latek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Ależ zabawne, się uśmiałam, proszę o więcej kreatywności w podszywaniu się. I przynajmniej naucz się poprawnie pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Nie z Poznania i nie ma na imię Przemek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ma na imię
odpowiesz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prymitywne dziewuchy z kafe
umów sie z nim na kawę, pogadasz, zobaczysz jaki jest, a czy on w ogole byłby zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie:) Chwytaj dzien:) noo powiedzmy ze umowiliscie sie na to kawe, bylo milo, umowiliscie sie znowu, myslisz ze takiego faceta szukasz, jest dokladnie taki jaki ma byc.. Opiekuje sie Toba i wspiera.. tylko co dalej? MAsz jakis plan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mistrz i Ma....ta
dajesz jakies szanse na ten zwiazek? chodzi o to co Ty czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Właśnie moim zdaniem jest zainteresowany. I chyba jak wykona pierwszy krok to może jednak ta kawa i długa rozmowa wszystko wyjaśnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Ehh, właśnie nie wiem czy angażować się w związek ze starszym czy od razy zaznaczyć, że w grę wchodzą tylko kontakty koleżeńskie i/lub przyjacielskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shopophobic
w sumie to wam wspolczuje, bo wiem, ze macie bardzo niskie poczucie wartosci, dlatego interesujecie sie o tyle starszymi facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze to i niewlasciwe rozumowanie, ale mysle ze wraz z zaznaczeniem, ze beda to kontakty jedynie kolezenskie to skonczy sie wasza znajomosc. Byc moze zle oceniam tego czlowieka, no ale coz.. reputacja ogolu. No bo tak naprawde zastanowmy sie czego moze oczekwiac starszy mezczyzna od duuzo mlodszej kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×