Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25latka

Zauroczenie 50-letnim mężczyzną...

Polecane posty

Gość jakie masz plany wobec niego
czyli myslisz o czyms powaznym nie tylko romansiku, powiem Ci ze moja ciotka w wieku 30 lat wyszla za maz za faceta starszego 29 lat i do tej pory są razem, tyle ze on ma juz 84 lata a ona jeszcze jest na chodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka fasolka...
Tylko naprawde uwazaj.. zeby nie bylo tak ze sie zakochasz, a Ty okazesz sie tylko jego zabawka. bo tak niestety czesto bywa... :( tutaj wszytsko zalezy od Ciebie.. odpowiedni flirt i pewnie mozesz go miec.. bo facet to facet.. a jeszcze taka 'okazja' dla niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Ja się nie zakochuję szybko. Gdyby tak było nie zważałabym na nic i już bym pewnie była w nim zakochana po uszy :) A teraz jestem zauroczona ale podchodzę racjonalnie i nie chcę wejść w coś czego mogę poźniej żałować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka fasolka...
tak trzymaj:) oby Tobie sie udalo tak poprowadzic ta historie bys byla szczesliwa. niezaleznie od tego jak sie skonczy.. mi sie niestety nie udalo.. tzn jeszcze nie ma konca ale te pare szczesliwych dni w porownaniu do dni cierpienia byly praktycznie niczym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Ehh, myślałam że może przejdzie mi to zauroczenie bo nie przychodził do mnie do pracy przez prawie cały tydzień ale nie... Przyszedł w piątek, uśmiechnięty, z zawadiackim spojrzeniem, jak zwykle elegancki i pachnący... Rozmowa toczyła się spokojnie, aż nagle on mówi: ale ma pani ładne oczy a potem zaproponował ominięcie formy pani i pan...Starał się zepchnąć temat rozmowy na mój wolny czas i moje zainteresowania. Miałam wrażenie, że już się odważy na jakiś krok ale wszedł mój szef i atmosfera zrobiła się bardziej oficjalna. Nie zaproponował niczego ale zapowiedział po wyjściu mojego szefa, że będzie przychodził częściej i na dłużej... A ja już czekam na poniedziałek...Wiem, zachowuję się jak głupia nastolatka, ale nie potrafię przestać o nim myśleć i o tym jakie ma intencje wobec mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazi zazu
Jeśli nie boisz się, że on cie wykorzysta to sie umow i zorientuj co on czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KEEPsky Fdk
Jestem takim panem imam dziewczynę 23 lata. Jest wspaniale, ona daje młodosc a ja swoje doswiadczenie w seksie. Potrafią ją rozbudzić i kochamy sie bardzo ostro. To dobry układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera -----////
rozumiem Cie,to samo przezywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latka
Ale ja nie chcę iść z nim do łóżka. Chcę po prostu spędzać z nim czas i lepiej go poznać.Dlaczego dla niektórych seks jest sensem życia? Ja nie szukam sponsora. Po paru krótkich rozmowach uważam, że może być wartościowym człowiekiem i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubisz mnie i jeszcze pokochas
ja też jestem zauroczona facetem starszym od siebie. masz róznica wieku to 24 lata :). Dobrze Ciebie rozumiem 25 latko. Mam dokładnie tak jak Ty. I też nie szukam sponsora ,bo sama posiadam własne dobra, świetnie zarabiam ... wiecej niż On. Ujmuje mnie swoją kulturą bycia., swoja wiedzą, doświadczeniem. Chciałabym aby ten sen nigdy nie skonczył się ... a On zawsze mnie kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza ...ona...ja...
fajny temat..podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×