Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...Szatanek...

Jak zdobyc faceta który jest juz zajety??

Polecane posty

Gość ...Szatanek...

zalozylam to bo potrzebuje porad ;( poznalam chlopaka ktory od 3,5 roku ma dziewczyne. mieszkaja razem 3 lata. na poczatku nie planowalam niczego chcialam sie tylko spotkac pogadac bo to naprawde fantastyczny chlopak. obiecalam sobie ze sie nie zakocham ale nie udalo mi sie. zakochalam sie i nie potrafie przestac o nim myslec. rozmawiamy o jego dziewczynie otwarcie. jego dziewczyna obecnie jest za granica i chce przez ten czas go zdobyuc puki jej nie ma. poradzcie mi co mam zrobic zeby go zdobyc. wiem ze to nie fer bo on ma dziewczyne ale nie chce takich tekstow ze to nie wypada. nie znam jego dziewczyny i nie interesuja mnie jej uczucia. chce byc z kims kogo kocham a jego kocham i nie umiem przestac. prosze pomozcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Szatanek...
odzdobyc hmm to jeszcze powidzcie jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniej
trzymaj go krotko, bo skoro Tobie sie uda, to i kazden nastepnej:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj sie
poszuaj k...wa innego a nie motaj innym gluia babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy faceci
co robia takie świństwa to totalni nieudacznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Szatanek...
nie boje sie ze moze mnie zostawic dla innej. jak macie krytykowac to se darujcie zeby pisac bo mam to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Szatanek...
jak by nie chcial zdradzic swojej obecnej dziewczyny to by tego nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka_55
a my ciebie tez mamy daleko fladra sie znalazla zostawi Cie glupia tak jak tanta, chociaz widze ze dla Ciebie jej zostawiac nie warto tego robic i sie nie wtryniaj jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, mogłabym ci doradzic swietnie bo w takiej sytuacji byłam i z sukcesem odbiłam :) ale z perspektywy czasu dobrze Ci radze: NIE WARTO SIE WPIERDALAC W CUDZE ZYCIE zapomnij o tym, póki jeszcze nikt nie ucierpial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię być wulgarna... ale do Ciebie nie dotrze tłumaczenie że to niemoralne. ZOSTAW TEGO FACETA TY GŁUPIA SZMATO. to szczyt egoizmu rozbijać czyjś związek z powodu tylko swoich uczuć. Trochę empatii głupia krowo. Wyobraź sobie że jesteś z nim a tu jakieś babsko sobie ubzdura że musi być jej i go uwodzi a Ty jesteś akurat daleko. Fajnie by Ci było? NIE CZYŃ DRUGIEMU CO TOBIE NIE MIŁE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokolica777
nie narzucaj mu się, nie bądz tak do konca dostepna, na kazde jego zawolanie, badz troche tajemnicza, faceci wariuja za takimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie kaz mu wybrac i
bedziesz wiedziala czy chce ciebie czy ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie kaz mu wybrac i
a co ją kurwa obchodzi jakas obca baba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...szatanek...
to nie tak ze wpierdalam sie na sile ze mu ciagle tylek zawracam. nie widuje sie z nim codziennie i to nie jest tak ze na sile chce go zdobyc. rozmawiamy razem o jego dziewczynie. on mowi ze juz nie czuje do niej tego co kiedys. i nie twoerdze ze nie byla kiedys w takiej sytuacji ze to mi odbili faceta. ale nie mialam zalu do [panny bo to nie ona zawinila tylko moj facet. dziewczyne nawet poznalam ktora mi odbila faceta i nie nazwalam ja ani korwa ani nic. moj facet wtedy chcial to odszedl i juz. takie jest zycie. pokochalam tego faceta wiedzac ze ma dziewczyne. darujcie sobie te bluzgi nie po to jest te forum zeby onbrazac inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomoc się odkochać mi pomógł sie odkochać Archanioł Haniel - patron miłości Haniela można prosić o wszystko, co ma związek z mHością, pięknem urodą. Najlepiej zwracać się do niego o poranku, przez 9 dni z rzędu, przy rosnącym Księźycu. Archaniot nie wysłucha modlitwy osoby, która chce rozbić czyjeś lub swoje małżeństwo albo kogoś skrzywdzić. Nie wysłucha też, jeśli ktokolwiek miałby cierpieć, gdyby prośba została zrealizowana. Nie pomoże również wówczas, gdy sam proszący miałby potem płakać z powodu nieszczęśliwej milości. Z pewnością natomiast pomoże każdemu znaleźć najodpowiedniejszego partnera i umocni związki, które mają podparcie z góry”, ModliIwa do Haniela Łagodny, przenajświętszy Archaniele Hanielu, któremu Pan Zastępów powierzy? wszystko, co przyjemne w życiu człowieka. Kiedy odwiedzasz Ziemię, napełniasz ją bogactwem i pięknem. Zwracam się dziś do Ciebie. Przynieś mi milość, radość i harmonię. Na ucz mnie czytać w ludzkich sercach, abym odnalazł miłość prawdziwą i szczerą i umiła? rozpoznać prawdziwe uczucie. Pomóż mi utrzymać związek, w którym jestem, jeśli jest on dobry dla mnie i dla partnera. Naucz mnie obdarzać miłością i akceptować siebie samego i osobę, która jest mi bliska. Naucz mnie dawać wolność tym, których imiona są wyryte w moim sercu. Przypominaj mi, że Ci których kochamy, nie są naszą własnością. Naucz mnie szacunku „dla siebie i innych, współczucia i wybaczenia. Spraw, abym umiał wybaczyć sobie i tym, którzy mnie zranili uwolnić się od poczucia krzywdy i skorzystać z lekcji, jakiej mi udzielono. Natchnij mnie, abym umiał odnateżć czystość i spokój mojego serca i mógł zrozumieć jego prawdziwe pragnienia. Przynieś mi prawdziwą miłość i osłoń ją swoimi skrzydłami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak można sie komuś wpieprzyć w związek. Na miejscu obecnej dziewczyny chłopaka, który Ci się podoba.. zabiłabym Cię :] zostaw go w spokoju frustratko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
anubis znam lepsze modlitwy i też załatwiają sprawę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przy okazji jak ugotowac
no kurde przeciez to nie małzenstwo i wszystko jest dozwolone, on moze byc z kim tylko chce do czsu slubu, tak trudno to pojac ?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oaza spokoju
hej wszystkim. ludzie o co wam chodzi czepiacie sie dziewczyny ktora jest zakochana. sama bylam w podobnej sytuacji. ale odbilam faceta dla innej. tej drugiej nigdy nie poznalam. wszyscy mi mowili ze on zrobi ze mna to samo ze mnie zdradzi i takie podobne. uslyszalam wiele slow krytyki kiedy bylam ze swoja miloscia juz razem. ale powiem szczerze wrato bylo. jestesmy teraz zareczeni. data slubu jest juz ustalona. bardzo sie kochamy i ufamy sobie. nie ocenia sie nikogo jesli zna sie tylko z wyrywek jej historie. a chlopak do ktorego czujesz cos wiodac nie jestes mu obojetna. w koncu spotyka sie z toba mimo ze ma dziewczyne. wiec zamiast ja oceniac spojrzcie na to z innej strony. facet nie kocha swojej obecnej dziewczyny skoro ja zdradza. moze gdybyscie znalazly sie w podobnej sytuacji zrozumialy byscie. a Tobie ...szatanku.. doradze tak. nie rob nic na sile. jesli zechce z toba byc to bedzie. a jesli zaczniesz cos robic mozesz go tylko stracic a nie o to chodzi. jesli jednak on zechce byc ze swoja dziewczyna zrozum to i uszanuj jego wybor. mysle ze ulozy cio sie tak jak powinno byc i jak jest ci przeznaczone. w koncu serce nie sluga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak przy okazji jak ugotowac
musisz mu powiedziec zeby wybrał, albo z nią zrywa i z tobą zaczyna sie spotykac albo nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czasu ślubu? A co to: czas apokalipsy? Jest taka instytucja, co rozwód się nazywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisz do niego wiecej
i pamietaj jak najwiecej PUKI jego dziewczyna nie wraca i nie wazne ze to nie FER, kto sie tym przejmuje :classic_cool: pisz jak najwiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli już chcesz koniecznie
to jedynym w miarę normalnym sposobem jest powiedzenie mu, że Ci zależy i żeby wybrał albo ją albo Ciebie. Bo jeśli będziesz się z nim spotykać w czasie, gdy on będzie jeszcze ze swoją dziewczyną - będziesz zwykłą kurwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysmiewczyni
he he he nadstaw mu tylka i powiedz ze zawsze juz tak mozesz nadstwaiac. Opowiedz tez o swoim pieknym wnetrzu i o tym jak wartosciowa jestes dziewczyna :P Napewno poleci na ciebie, wszyscy leca na takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×