Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeehhhhh

21 lat i co?

Polecane posty

Gość eeeehhhhh
Mam wrażenie, że teraz coraz mniejsze będą szanse, ale nawet nie przez wzgląd na to, ze stara jestem, tylko że na odległość będą wyczuwać moją desperację i wypisaną na twarzy chęć "poderwania kogoś"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najwyrazniej miazga
Jakim cudem jestes na 4 roku majac 21 lat????????? :p Cos sciemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sposób mi ostatnio dosypali ale i tak nie skożystali... Znajomi mnie przynieśli do domu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeehhhhh
coraz trudniej:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeehhhhh
Wytłumaczenie jest proste. Do zerówki nie chodziłam, bo byłam nad wiek inteligentna i rodzice postanowili uszczęśliwić mnie od razu 1 klasą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logo naga
Jak jestes ladna to zaden problem znalesc jakiegos chlopaka :uchylasz szpare i masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yony 3 miasto marekc-911wp.pl
eeeeeeeeeeeech a skąd jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość logo naga
Zaloz se profil na np fotce albo innym gownie-ktos sie odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeehhhhh
czasem się zastanawiam w jakim celu ludzie robią te podszywy i nie wiem. Bo to nawet śmieszne nie jest, ale cóż jak się nie ma co napisać. Dzięki wszystkim. Zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dxdsfdg
Wiesz kiedy byłam w Twoim wieku miałam podobnie, niby ładna i mądra, nie to że się chwalę, ale takie słyszałam opinie, ale sama i nawet nie to, że czasem się z jakimś chłopakiem spotkałam mnie właśnie do mniej więcej 21 roku życia nikt nie poprosił o spotkanie...w końcu pod koniec drugiego roku studiów sama zaaranżowałam spotkanie, była to moja pierwsza randka...średnio udana była, ale powiem Ci, że jakąś pierwszą blokadę, to we mnie pokonało, później już było jakby lepiej, chociaż już faceci zaczeli mnie zauważać... Moja rada, nie szukaj na siłę, ale czasem warto coś samej zrobić, bo wiesz w wieku 21 lat zaczynać randkowanie, to jeszcze nie jest najgorzej, bo za kilka lat będzie dużo gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×