Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oburzona26

obrzydza mnie starosc

Polecane posty

kiedys mialam taka sytuacje chciala babci akupic jakis tam lek ja mowie ze nie mam ze moge sprowadzic ew na drugi dzien z hurtowni a ona mi si eo malo co nie rozplakala i mowi "no niechze pani wyciagnie mi spod lady jedno opakowanie!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprzedaj mieszkanie babci
franco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oburzona26
wy chyba jestescie chorzy kredyt na 30 lat i pozniej oddawac im 1200 albo i wiecej z pensji :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana autorko niezależnie czy to prowokacja czy rzeczywista sytuacja gratuluję wrażliwości na poziomie pantofelka (nie obrażając go) i gorąco życzę długiego życia bez chorób i sprawności do końca, bo wiesz za parę lat ludzie Twojego pokroju mogą wymyślić jakiś sposób na tych uciążliwych ledwo łażących... Stukanie w dno od spodu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oburzona spokojnie.....realia polskie sa takie jakie sa,wiem,ze trudno samemu mieszkanie wynajmowac tym bardziej kupic........ :/ Nie ma co rozpaczac tlyko brac sie za siebie:) Zycze powodzenia a babcia tak sie nie przejmOj :):) Jest jak jest i trzeba myslec co robic aby bylo dobrze.....dobrze wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo wiesz za parę lat ludzie Twojego pokroju mogą wymyślić jakiś sposób na tych uciążliwych ledwo łażących" wikingowie podobno starych wsadzali na krę i bye bye...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PIERDOLINEJ AUTORKI TOPIKU
zycze ci autorko zeby twoja starosc byla sztraszna za to co piszesz zeby twoje dzieci wnuki sie od ciebie odwrocily oddaly cie do domu opieki mialy w dupie do konca zycia!!pierdolona jebana szmato!!!!!zebys zdechla za to co piszeszkurwa jedna! o swojej starszej babci!!!ZYCZE CI ZEBY TWOJA STARROSC BYLA OKROPNA ZEBYS CIERPIALA JAK MALO KTO!!zA TO CI NAPISALAS I ZA TO JAKIM PODCZLOWIEKIEM JESTES!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy kiedyś bedzie stary
żałosne, kiedy sie takie tematy czyta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne - zważ ze ci ludzie czesto gesto dlugie lata pracowali i maja głodowe emerytury teraz" kwiatek - gdy ktos jest wkurwiajacym, upierdliwym chujem nie interesuje mnie to, dlaczego tak jest, czy to jego wina, ze takim sie stał, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie wkurzaja starzy ludzie, ale chyba zwlaszcza smierdzacy faceci moja babcia jest kulturalna, mila i dba o higiene nie mam jej nic do zarzucenia, no moze poza tym ze bywa upierdliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica Południa ładnie tak sobie napisac ale zycie rewiduje poglady, gdy trzeba użerac sie z upierdliwymi staruchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczy kuper
Autorko całkowicie pozbawiona uczuć wyższych. Jesteś po prostu żałosna, tak bardzo żałosna w swoich wypowiedziach. Nie życzę Ci źle, ale doskonale wiem jak będzie wyglądała twoja starość:-). Mam nadzieję, że wówczas przypomnisz sobie ten topik :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne ale ja to znam od podszewki i znam ludzi takich jak autorka. Wiem jaka to niewdzięczna harówa. Rodzice autorki mają wielkie szczęście, że babcia z tych nieszczęsnych ręczników korzysta sama. Nie rozumiem ludzi bez serca i nie umiem tego zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO PIERDOLINEJ AUTORKI TOPIKU -- ostre slowa!!! Przezyles/az to sam/a ,ze tak piszesz??? Tego trzeba doznac samemu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×