Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmmmmmmem

Nie wiem czy dobrze zrobiłam.....

Polecane posty

Gość mmmmmmmem

znamy sie niedlugo, ok. 2 tygodnie.... prawie codziennie sie widzimy, fajnie sie znajomosc rozwija (jak dla mnie nawet wolalabym zeby troche przystopowal..) i chyba sa szanse na cos wiecej :) wczoraj przyszli znajomi, alkohol, fajny klimat... no a potem.... zostal na noc i uprawialismy seks... strasznie mnie krecil i kreci, i mialam na to ochote, nie robilam nic wbrew sobie, no ale wlasnie.... boje sie ze za szybko sie to potoczylo :( ze moze zmieni stosunek do mnie, czy oleje :o niby dzisiaj od samego rana juz do mnie wypisuje, dzwoni, wszystko teoretycznie jest bez zmian:) juz mnie poprosil o spotkanie wieczorem.... ale jak myslicie, czy to moze sie odbic na dalszej znajomosci ? bo mam jakies dziwne wyrzuty, mimo ze do konca nie zaluje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaa wiesz rozne czasy są... dla zwiazkow, czasami dobrze, bo zwiazek zaczyna sie od seksu i trwa, a czasami jest tak jak piszesz - olewka, dostal co chcial. Wg mnie za szybko, bo dałaś mu z sobie co najlepsze :/ sorry, ale zła strategia, co TY o nim po 2och tygodniach wiesz??? dokladnie ja ci powiem - nic nie wiesz :) ale powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeczka Pizdeczka
skoro sie odzywa znaczy ze bylo ok nie wyszukuj sobie problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza100
uwazam ze nic zlego nie zrobilas trzeba z zycia kozystac jezeli bylo wam ze soba dobrze(nawet jesli by mialo sie to nie powtozyc) to wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmem
no byc to bylo okej, tylko czy dalej bedzie.... nie chcialabym aby sie po czasie okazalo ze spotyka sie ze mna tylko przez nadzieje na sex... a racja, nie wiem o nim za wiele, ale mam nadzieje ze uda mi sie poznac lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawna od niedawna
Dobrze zrobiłam, a na pewno nie źle. Nie każdy facet jest z kobietą tylko po to, żeby ją zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawna od niedawna
* zrobiłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
Bez sensu sobie robisz problemy. Czemu on nie ma wyrzutów, tylko Ty? W obecnych czasach 2 tyg to wcale nie tak krotko. Na marginesie - gratuluję udanego seksu!!!! :D Teraz się ciesz i sobie wspominaj noc, zamiast się dręczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawna od niedawna
Nie wspominaj tylko powtórz!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmem
hehe dzieki :) skupic sie nie moge na niczym innym jak tylko wspominaniu ;) i jakies motylki mi chyba zaczynaja fruwac :P ok juz sie nie zadreczam tylko czekam na rozwoj sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie zrobiłaś tego wbrew sobie to nie masz sobie nic do zarzucenia. kto powiedział, że jest jakaś granica, która nakazuje w danym momencie iść do łóżka. facet dzwoni, pisze, więc chyba traktuje Cię poważnie. życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdf
"skupic sie nie moge na niczym innym jak tylko wspominaniu i jakies motylki mi chyba zaczynaja fruwac " Też tak mam zawsze jak spędzę z kimś pierwszą noc.... Uwielbiam to!!! Łaskotanie w brzuchu jak sobie przypominam... Potem to mija gdy zaczynacie robić to częsciej, wiec masz teraz najfajniejszy okres! Ciesz się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepełnosprawna od niedawna
O ile masz okres...:P Bo jak nie masz to fiu, fiu, będziecie się w pieluszkach babrać niebawem.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×