Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dżasta80

Własna firma- od czego zacząć?

Polecane posty

Gość Dżasta80

Zastanawiam się nad założeniem własnej firmy, lecz nie wiem od czego zacząć- w kwestii formalnej. Miała by to być cukiernia- domowe wypieki, ciasta pieczone na zamówienie. Czy byłaby możliwość zaciągnięcia kredytu na założenie firmy? Czy mógłby pomóc mi Urząd Pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasta80
Czy naprawdę nikt nie wie od czego zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dassdadas
Przede wszystkim zanim cokolwiek zacząć to zapytaj o wymogi sanepid-u dot. wykonywania tej działalności, kuchni itd....bo niestety sporo tego będzie, a jak zaczniesz bez to Cię zgnoją... A jak Cię to nie przerazi i bęziesz miałą zaplecze to: z Powiatowego Urzędu Pracy masz szansę na dotację w wysokości 5 srednich - tj. ok 14. 000 pln na wyposażenie itd. Piszesz biznes plan, jak się wybronisz - dostajesz kasę. Z pieniędzy unijnych działanie 6.2 POKL - dla rozpoczynających działalność gospodarczą (ale uwaga tu jest sporo czekania na kasę i na rozpatrzenie biznesplanu). A potem zakłądasz działalnosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasta80
Dzięki bardzo! Muszę jechać, zapytać, a potem zobaczymy. Ale mam nadzieję że się uda! Ta firma jest moim marzeniem, zrobię wszystko aby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakir
zamiast się męczyć i tracić czas lepiej popros księgową to ci zrobi i wysle do urzedów założenie firmy. ZA DARMO, z tego co wiem podpowie jeszcze gdzie można dostać dotacje na firme w twoim regionie bo mają w jednym biurze bo znajomy wzial kupe kasy chociaż nie planował. "księgowa bezpłatnie wniosek na załozenie firmy wypełniania i dodatkowo liste instytucji udzielających dotacji na zalozenie firmy w twoim regionie za darmo udostępnia. wiecej na stronie www.lexus.radom.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×