Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tez tak myslicie

Lepszy cellulitis w garści, niż silikon w telewizji.

Polecane posty

Gość tez tak myslicie

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak................
gratuluje odkrywczej myśli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy uważacie że ktoś kto ma
169cm wzrostu i waży 55kg jest już gruby? Kurde, ja mam genetycznie morderczą skłonność do gigacellultu, nie mam czau teraz ćwiczyć tyle, co kiedyś, mam pracę, wychodzę z domu o 8 wracam o 8, nawet się nie ma kiedy wyspać, często choruję... Poza tym kiedyś kilka razy w tygodniu chodziłam na siłownię i uprawiałam dużo sportu, teraz mam mięśnie, a na nich lekki cellulit. Czuję się nieatrakcyjna i gruba jak krowa:O Jestem starą panną i szczerze mówiąc ciesze się z tego, bo nie chciałabym się nikomu pokazywać nago:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że jeśli ktoś ma 169 cm i 55 kg to jest cąłkiem zgrabny ;) sama mierzę 170 i ważę 60 kg, i w cale za grubaske się nie uważam :P Ani nikt z moich znajomych nie uważa mnie za grubą.... oczywiście chciałabym zrzucić z 5 kg, ale specjalnie o to nie walczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgrabne laski jestescie
a "sentencja" w tytule bardzo pozytywna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Oj, i po co mowic o czyms, co zaczyna byc norma? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biało-czarna - ja mam twój wzrost ale wagę większą, tyle że mam sporo mięsni i to one budują moją wagę. i też nikt nie uważa że jestem gruba i ja jestem zadowolona ze swojej figury - zabrzmi może dziwnie - ale zawsez taką chciałam i w końcu mam :D A co do tematu... cellulit jest powszechny, prawie każda go ma bo ptrzy obecnym żarciu to typowy sposób odkładania się tkanki tłuszczowej. Jak któraś go nie ma to albo mocno nad tym pracuje żeby go nie było, albo za dużo ma męskich hormonów. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×