Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość debilka-z-włoszczowy

Oryginalny? Podkład dior z allegro

Polecane posty

Gość debilka-z-włoszczowy

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=467231948&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+lub+wiadomo%C5%9B%C4%87+Gadu-Gadu+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E Do stosujących. Opłaca się zaoszczędzić te 60 zł? Mam obawy, zawsze kupuję w spephorze, ale trudny miesiąc przede mną, a podkład się skończył.... Jaka jest Wasza opinia? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos wpadł mi w oko
zartujesz???nie kupuj na allegro tam prawie wszytsko to podroby...raz sie naciełam i nigdy wiecej, wole zaplacic wiecej i miec pewnosc ze to orginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos wpadł mi w oko
wiesz co bylam w UK na bazarze i tam stragany uginaly sie pod kosmetykami typu lancome, dior, max factor itd...wszytsko za 5 funtow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos wpadł mi w oko
sama myslalam czy by nie sprzedawac tego na allegro.mysle ze nie tylko ja wpadlam na tak "genialny" pomysł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elllka
debilko-kup tanszy np max factor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos wpadł mi w oko
lepiej nie kupuj jeszcze sie nabawisz jakis alerii...kij wie skąd oni to maja tak tanio.Moze skupuja przeterminowane??ja wiem ze nigdy nie kupie na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos wpadł mi w oko
a tak swoja droga to dziwe ci sie ze chcesz taki podklad....uwazam ze na tym samym poziomie sa podklady max factor czy revlon..a przetestowalam juz kilka podkladow z sephry i nie widze roznicy wiec po co przeplacac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos wpadł mi w oko
obecnie mam revlon custom creation i jestem zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos wpadł mi w oko
tez uzywam lekkich podkladow...lubilam tez max factor colour addapt i tez byl dobry ale revlon dla mnie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos wpadł mi w oko
szybko sie psują???zartujesz?mi sie wcale nie psuja...no chyba ze kupilas na allegro??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktos wpadł mi w oko
rimmel jest beznadzijny ale REVLON jest naprawde na poziomie tych z wyzszej polki..sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maghhh
kup na www.strawberry.net oryginalne i duzo tansze plus wysylka freee mam tony kosmetykow stamtad stara prawda w ze polsce ceny kosmetykow sa masakrycznie zawyzone!!!! bylam w roznych krajach i czasme roznice dochodzily do 20 % glupi kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajaajja
ja uzywalam dior forever i znalazlam odpowiednik dlugo trzymajacy sie maybeline czy jak tam 2fazowy i kurde jest rewelacyjne fajne odcienie i po imprezie wygladam jak przed :) nie kupuj na allegro pudry kosztuja od 120 w zwyz nikt nie sprzeda za taka cwene pudru lepiej isc do sklepu wybdac te 150 zlotych czy 175 i masz puder na 8 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akija
Ja sie boję kupowac drogich kosmetyków na allegro. Wolę dolozyc trochę kasy i miec oryginał ze sklepu, a nie zastanawiac sie co tak naprawdę siedzi w tej tubce... ___________________________________________________ http://www.youtube.com/watch?v=F8ioQd6Vqeg&e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×