Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eveliniątko

DOBRE RADY

Polecane posty

moj mężczyzna ma niedługo imieniny chce mu zrobić prezent ale nie mam pomysłu.. doradźcie coś albo podzielcie się waszymi zrealizowanymi pomysłami kobietki.. Panowie a może jakiś mały głosik z waszej strony co byście proponowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK! a teraz powaznie... dobra kolacja, swiece, sexy biezliza... pociągajaca sukienka :) PS, tylko nie przesadz z dlugoscia kolacji - oni wolą konkrety ;) moze banalnie i prosto, ale mezczyzni sa prosci :) i trzebva sie z nimi jasno obchodzic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysły
może koszulka z nadrukiem jakiegoś waszego wspólnego zdjęcia, tudzież kubek. Możesz siebie przewiązać kokardą i byc jego prezentem :d Pomysl co lubi.. może ma jakies hobby i pomysły same wpadną Ci do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysły
pomysł powyżej chyba byłby najlepszy.. ten z kolacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po raz tysięczny: pomysl co by mu sie przydalo - cos do auta na przyklad. pożądanie - ja ciebie zamawiam na dzisiejszy wieczór :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rozumiem że żeby było idealnie to \"deser powinien wyjść z mojej inicjatywy\"? czyli nie zimna opanowana dama pozwalająca sie zdobyć tylko słodki kociak tak? no w końcu to jego imieninki i wszystko dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki miało być "deser" i tak zrobie! bo prezent pożyteczny nie bedzie zaskakujący. Dzięki Dzięki Dzięki Dzięki! 😘 m-s-p z tobą to się chyba ludzie nie nudzą! :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m-s-p no o to mi chodziło! ;) tylko na codzień do deserku to on musi mnie nastroić więc miło by było gdyby tym razem to wyszło z mojej inicjatywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m-s-p o sobie mowia baranko :P nie o tobie jak masz 24 lata. sie ciesz wiekiem po po 30-tce sie juz gwarancja konczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×