Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odmieniec

Głupota ludzi jest nieskończona

Polecane posty

Gość Odmieniec

Ale złotą myśl walnąłem w temacie, co? :P Zresztą to nie jest nic nowego, ale z każdym dniem coraz bardziej się w tym utwierdzam. Ludzie są głupi, ograniczeni, zaściankowi, małostkowi, niewymagający, mało skomplikowani i mają małe potrzeby. Nie wiem co kogo obchodzi mój wygląd, dlaczego ludzie nie zajmą się swoją dupą tylko czepiają się ludzi, którzy nie robią im żadnej krzywdy. Zachowują się jak jakieś dzikusy wypuszczone po latach z klatki. Nie chcę robić z siebie męczennika, ale parę razy zdarzyły mi się takie głupie zaczepki, głupkowate spojrzenia. Np. takie zawołanie 'Na co ci te kudły?', zdarzyły się wyzwiska od pedała i porównania do kobiety. Nie kumam, ludzie którzy mają jakiś pomysł na siebie, którzy wyróżniają się z tłumu są naciskani by z powrotem równali do tych nizin. Momentami chodzą mi myśli po głowie, że może naprawdę głupio wyglądam, że może lepiej powrócić do bardziej spospolutego wizerunku... Ale właśnie o to tym półgłowom chodzi! Oni sami nie potrafią za bardzo myśleć, interesują się innymi ludźmi chociaż sami są przegrańcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
a czego śię człowieku spodziewałeś równaj do małego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odmieniec
Nie wiem czy jestem aż takim dziwolągiem, jestem po prostu sobą. Ale chyba jednak tak, to społeczeństwo mnie przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
kobieta dziwolągi są wśród nas:P a poważnie zawsze tak było jest i będzie że jeżeli się wyróżniasz dostajesz w dupę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odmieniec
Ekhmmm... jakby co to jestem on :P I otuchy nie potrzebuję, po prostu wkurwia mnie to ograniczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
Kobieta niestety nie człowiek który jest ograniczony za młodu pozostaje nim do swojej śmierci odmieniec nie ma co się wkurzać tylko trzeba robić swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG "Kobieta niestety nie człowiek który jest ograniczony za młodu pozostaje nim do swojej śmierci odmieniec nie ma co się wkurzać tylko trzeba robić swoje" Człowiek dojrzały inaczej patrzy na siebie niźli za młodu.Nie znaczy to,że młody jest ograniczony.Źle pojmujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odmieniec
Po prostu czasami się zastanawiam czy nie robię z siebie debila. Mam włosy takie średnie na długość, prawie do końca brody, z tyłu trochę dłuższe, tzn. nadal zapuszczam ;) i z tego powodu głównie są zaczepki. Nie było ich dużo, ale deprymują, szczególnie jak są przy tym znajomi :/ Nie jestem metalem jakby co :P Ubieram się po swojemu, ale akurat z powodu ubioru nie mam problemów, bo nie wydziwiam na siłę :P Ewentualnie trampki w szachownice mogą budzić jakieś emocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
kobieta nie do końca źle pojmuję. Rozwinę myśl moją żeby uniknąć nieporozumień. Człowiekowi z wiekiem kształtuje się jakiś obraz świata i otoczenia. Jeżeli w tym obrazie występują stereotypy po pewnym czasie zostaną one utrwalone. Mimo iż osoba taka zmieni poglądy i będzie patrzeć inaczej na świat stereotypy zostaną i będą dalej przenoszone. Właśnie one są ograniczeniami, jeżeli patrzymy na świat stereotypowo to Ktoś z długimi włosami to brudas lub pedał, laska która trochę odstaje w ubiorze od ogółu to dziwka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
odmieniec to ja i tak mam dłuższe i się zaczepkami nie przejmuję a niech sobie pierdy pogadają tyle że oni kończą na ławce z piwem a ja już coś osiągnąłem i dalej wyznaczam sobie cele i to oni przegrali nie ja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odmieniec
Ale czasami np. się zastanawiam czy rzeczywiście nie wyglądam z tymi włosami głupio... jeszcze jak rodzice mi mówią, że jestem zarosnięty i żebym ściął włosy :/ Zastanawiam się czy znajdę jakąś dziewczynę w ogóle, skoro facet z dłuższymi włosami jest ciotą, pedałem, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
odmieniec sorry ile ty masz lat 15 że masz takie dylematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odmieniec
Wielkie dzięki :] Tyle, że ja nie chcę czekać na tego amatora, więc rozumiem, że będę musiał w końcu ściąć włosy, żeby wyglądać bardziej męsko i mieć większe powodzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znowu? cos przeczytam po łebkach wiec nie wiem o czym.. choć miłość i głupota to jakby w parze chodzą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuś...
czemu uważasz ,że mężczyźni z długimi włosami są niemęscy i się nie podobają? to nie jest prawda...wszystko jest kwestia gustu...nie ścinaj włosów tylko po to by się komuś podobać...chodzi o to by być sobą i nie udawać...będąc sobą i dobrze czując się w swych długich włoskach znajdziesz sobie swą miłość..i uwierz wielu kobietom podobają się długie włosy u mężczyzn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś kiedyś powiedział "Są dwie rzeczy nieskończone Wszechświat i ludzka głupota choć co do tego pierwszego nie jestem pewien"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
dekuś łoj pisz mojego nicka poprawnie bo siem obrażem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie że ma długie włosy to do tego było. ale dmg mi sie podoba a ta literka w środku nieistotna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×