Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g.... nie szansa

juz nikogo nie spotkam

Polecane posty

Gość g.... nie szansa

w wieku 30 lat, rownie dobrze moze na mnie meteoryt spasc to samo prawdopodobienstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
pierdolisz jak potłuczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
prawda. w tym wieku to już tylko krzyżyk na drogę. nie ma co sobie robić złudnych nadziei. skoro do tej pory nikt się nie trafił to z pewnością jest tego powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zawsze
haha..ale glupoty piszesz!!! tak naprawde to powodzenie zaczelam miec u facetow, jak skonczylam 32 lata :) Wiec wszystko przed Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maszynowa
oj tam marudzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna ruszczka
do to nie zawsze: ale ty jakie głupoty piszesz. Aż śmiac mi sie chce. Założę sie, ze jestes singielką, ktora marzy o wielkiej milosci i w ten sposb piszac bzdury sie pociesza robiac nadzijee innym Prawda jest taka: kobieta w wieku 32 lat to poczatek starzenia sie. i nie ma co patrzec na wyjątki w postaci aktorek czy cos tam. Żaden facet nie połakomi sie na 32-latkę, chyba ze jakis desperat. 32 lata to cellulit i kurze łapki, juz starzejace sie ciało i zmęczenie oczu. zejdź na ziemie kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konwalia 31
To fakt, faceci teraz wola przed 30-stką. wiem to poz sobie, choć jestem atrakcyjna, i po swoich kumpelach. To dla nich materiał na zonę. ze starszymi chca sie tylko bzykac. Jest jakas durna moda na młode dziewczyny, to jakies chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiejsza solenizantka
to prawda, że po 30-ce jest trudniej znaleźć partnera, ale możliwe, Na pocieszenie napiszę iż mój wujek ma 79 lat i właśnie przygruchał sobie kolejną kobitkę. A w tym wieku przyznasz że jeszcze trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie zawsze
hahahaha....mysl co chcesz.Mam meza, ktory mnie kocha. Faceci sie za mna ogladaja i tyle w tej kwestii, bo jeden mezczyzna mi wystarcza. Dbam o siebie, jem zdrowo, duzo cwicze i cellulitu nie mam. Podobno wygladam na 28 lat, czyli na 10 lat mniej. Jak ktos nie chce w to wierzyc, to nie musi. Nie bede sie wdawac z pyskowki. Aaaa i jeszcze jedno, bedac w wieku 25 lat wygladalam gorzej niz teraz.Ale to kwestia dbania o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielaroza
hmmm to po 30 samotnosc ? heh mam 5 mcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia 36 Poznan
zgadzam sie. Zreszta facet ma latwiej, nawet jak jest po 30-stce albo nawet 40-stce. Gdy sam zacznie bajerować nawet malolaty nie budzi to zgorszenia, że starszy. a ja! Jak ja mam to zrobic? Jestem sama juz 4 lata, jak chcę poderwać faceta to wychodze na desperatkę, naet jesli robie to subtelnie.Ostatnio na czacie kilku facetów w moim wieku napisało mi ze szukają młodszej, najlepiej przed 30-stką. SZOK SZOK SZOK. Jaka parodia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
no. a jeden pan z katowic wygrał milion w totka. tylko czy to naprawdę jest pocieszające dla kogoś kto nie ma z czego zapłacić za mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, facetom jest znacznie łatwiej, ale to nie znaczy ze kobitka nie ma szans po 30tce! no chyba ze ma takie nastawienie jak autorka wątku..... do takiej to faceci nie będą ciągnąć.... a fe taka maruda i desperatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
marudzenie, kurde taka laska że jakbymbył wolny to sam bym udeżał a marudzi koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz? to moze mi odpowiesz na pytanie dlaczego jestem sama:P? (skoro wszyscy je zadaja to ja tyż)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalemate
Taaaa Ja coś podobnego powiedziałam psiapsiółce, a dokładnie "Wiesz co? Już nigdy nie będę miała chłopaka..." A Ona mi na to "Wiesz co? Już nigdy nie będę miała okresu":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadada
boze ludzie 30.to poczatek starzenia>? to mam jeszcze 10lat wzglednej mlodosci. Widze kbiety po.30.wtedy sa najpiekniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala nulka
Ja chociaz mam męza, to mimo tego patrzac w lustro jestem przerazona. Mój facet z każdym rokiem staje sie taki wyrazisty, meski, nawet twarz ma teraz taką męską. Oczywiscie ma zmarszki,ale sa one inne niz moje i jest ich o wiele mniej. Teraz mam 33 lata i od roku widze, jak bardzo sie zmieniam, choć niesamowicie dbam o siebie. Ostatnio pojawiły mi sie siwe włosy!!! Mój ma siwe skronie,ale to z kolei jest sexy. Niech to szlag trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stalemate
Hej Deko;) Ja dziś się nie ujawniam:P Nie straciła:P Chyba skumałaś sens wypowiedzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
"marudzenie, kurde taka laska że jakbymbył wolny to sam bym udeżał a marudzi koszmarnie" problem jednak w tym że pociągający faceci w odpowiednim dla niej wieku nigdy nie są wolni. więc interesuje ich tylko seks bo zdradzają swoje kobity lub interesuje ich tylko seks bo nie mają ochoty się wiązać z żadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiejsza solenizantka
bo źle szukasz? albo szukasz księcia z bajki, a nie zwyczajnego faceta z wadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie straciła Chyba skumałaś sens wypowiedzi wytłumacz prosze:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady, nie jest przeciez tak ze 100% facetów po 30 jest zajętych.... są przeciez rozwodnicy, niezależni, świezo po wyjsciu ze związku itepe.... jak są wolne babki to i chłopy wolne są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
deko bo deczko za dużo wieczorami siedzisz na kafe zamniast wyskoczyć na imprę do smoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×