Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g.... nie szansa

juz nikogo nie spotkam

Polecane posty

Gość DKMG
jak siedzisz to pisz:P i ja ciągle czekam na sens innego temata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nie mam, to za duże obciążenie, za mało niezależności, zreszta ja znam odpowiedź na pytanie które postawiłam, to było bardziej pytanie retoryczne do dmg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leona22
Przeprowadzcie sie za granice. Tutaj 30letnia kobieta jest uwazana za mloda i dopiero powolutku zaczyna myslec o malzenstwie. Polska jest chora pod tym wzgledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
no kurcze nie wiem :P też mnie to dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
czemu jesteś sama jako że pytanie retoryczne to ja odpowiedzi nie udzielam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ona spotkała wiec wie jak to jest i co straciła, Ty nie wiec nie masz straty (teoretycznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioio
Hehe, to czy nikogo się nie znajdzie po 30-stce to sprawa wielu kwestii. Jeśli masz jakieś opory, blokady psychiczne i nigdy nie byłaś w związku, to w tym wieku będzie ciężko, magiczna 30-stka nie odmieni Cię w cudowny sposób, a wręcz przeciwnie, jeśli włączyła Ci się desperacja to to będzie jeszcze bardziej odstraszać potencjalnych kandydatów. Oczywiście wszystko jest do przezwyciężenia. Nastawienie to też ważna rzecz. Ja ostatnio też stwierdziłam, że będzie mi ciężko kogoś znaleźć i zauważyłam, że tak bardzo w to uwierzyłam, że się zamknęłam w sobie. Hehe, od jutra to zmieniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
moim zdaniem to skarbie ty moje ni choolery nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli do 30 nikogo nie znalazłaś to widocznie takie jest twoje przeznaczenie. Nie próbuj tego zmieniać na siłę bo możesz zostać za to ukarana. Musisz zaakceptować fakt, że tak wygląda twoje życie i do śmierci nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×