Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pomoca

Pomóżcie podjąć decyzję!

Polecane posty

Gość Pomoca

Jestem facetem, mam takie włosy średniej długości, zapuszczam już równy rok. Niestety efekt jest daleki od tego co zamierzałem. Włosy się nie układają, niektóre kosmyki są tak zniekształcone i trwale pofalowane, że się razem zbierają i częśc grzywki mam wygiętą w jedną stronę, częśc włosów w drugą :/ dlatego też codziennie prostownica idzie w ruch, chociaż i tak po nieługim czasie się ponownie zawijają, szczególnie teraz jak jest wilgotno...Gdyby jeszcze ta grzywka byłaby jakaś prostsza... Jest taka wywinięta chyba przez to, że od lat jak nosiłem kótkie włosy i miałem krótką grzywkę to ją odgarniałem na bok, a teraz jak włosy są dłuższe to przyczyniło się do ich niezdarnego pofalowania :/ Poza tym muszę je codziennie myć, układać po kapieli, a i tak zawsze jest z nimi problem. Co jakiś czas myślę poważnie o ścięciu, jednak szkoda mi i ostatecznie tego nie robię. Ale chyba nie ma sensu... Trzeba byłoby pewnie całkowicie ściąć tą grzywkę żeby włosy rosły na nowo i tym razem ich nie odgarniać. Muszę dodać, że mam włosy gęste i sztywne, więc o zaginanie ich nietrudno. I nie wiem co robić... ścinać czy nie??? Tak jak mówiłem szkoda mi tracić włosy zapuszczane przez rok, no i obawiam się swojego wyglądu bez nich :D Pomóżta i doradźta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoge kazdemu
idz do fryzjera albo do jakiegos specjalisty albo moze napisz se na googlah na internecie jest wrzystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoca
Ale co mam na tych googlach napiać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomoca
I presja innych też na mnie działa - jedynie mój brat i była dziewczyna są za mną, ta druga się zachwyca moimi włosami, a tak poza tym to ciągle słyszę od rodziców żebym je ściął, od koleżanek (koledzy nic nie mówią :D). Z jednej strony włosy są ok, ale ta strona na którą przegarniam grzywkę jest okropna... włosy nie był równej długości, tworzą się jakieś pofalowane kosmyki w różne strony i co jagorsza to tak jest na stałe, bo za każdym razem po kąpieli tak samo się robi. Prostowanie też na długo nie starcza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kix
i jeszcze napisz, ze masz 15 lat... pewnie, ze scinaj. wlosy nie rozum, odrosna.facet z dlugimi kudlami? masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×