Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dżasta-81

wczesne objawy ciąży?

Polecane posty

Gość Dżasta-81

22 dc. lekko bolące piersi, nie mogę spać w nocy, wieczorem często chodzę do toalety. Od 16 dc. biorę Luteinę. Mam PCO i od 2 lat staramy się o dzidziusia. Czy to mogą być wczesne objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy chyba, czy zawsze przed okresem cie bolały, czy nie. Bo jak nie mialas takich problemów, to jest nadzieja, ze cos tam sie zaczyna dziac. U mnie było na odwrót, przed okresem piersi bolały mnie strasznie, byly taki jakby spuchniete, a w miesiac w ktory zaszlam w ciaze bólu nie ma wcale, tylko troche po bokach no i sutki są bardzo wrazliwe. Co do chodzenia do toalety, to chyba za szybko, zeby to byl objaw ciązy. To w pozniejszych miesiacach wystepuje, kiedy macica jest juz na tyle duza ze uciska na pecherz tak czy inaczej zycze ci powodzenia, trzymam kciuki :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasta-81
Piersi nigdy mnie nie bolały. A sama się dziwię, czemu tak często chodzę siusiu. Poczekam i zobaczymy. A może akurat się udało? Dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje, i zapraszam na topik lipcówek 2009 :D Daj znac, moze mozna zrobic juz jakis test? ten beta hcg szybko i od razu wykrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżasta-81
Nie chcę się za bardzo nakręcać, bo zbyt wiele kosztuje mnie rozczarowanie. Napewno dam znać! Dziękuję za zaproszenie, a jeśli się uda to napewno do was dołączę :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeste odwiedzanie toalety wystepuje w I i II trymestrze. A trzymanie moczu sprzyja zapaleniu pecherza lub nerek. Czeste oddawanie moczu na poczatku ciazy ma zwiazek z poziomem hormonow, zwiekszona objetoscia plynu w organizmie a takze doskonalsz sprawnoscia nerek ktore szybciej pozbywaja sie szkodliwych produktow przemiany materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×