Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasiadw1

Pierścień NuvaRing

Polecane posty

czy ktoś stosował ta metodę antykoncepcji? Chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć, jaki koszt jest tego pierścienia, gdzie można go założyc. Z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest mały okrąg który sama sobie "montujesz" na 3 tygodnie. Po upływie tego okresu wyjmujesz, tydzień przerwy i zakładasz nowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaaasiiaaaaaa
a stosowala ktoras? ja chcialabym sprobowac, ale boje sie przytyc (tak jka po tabsach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaaaasiiaaaaaa
no wlasnie podobno ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory brałam cilest, ale teraz jestem po skonczeniu opakowania (7 dniowa przerwa) czy nuvaring krazek mam załozyc normalnie dzien po 7 dniowej przerwie, bo naczytałam sie w internecie tyle roznych odpowiedzi ze zgłupiałam, a byłam pewna ze nie musze o to pytac lekarza i sama juz nie wiem. POMOCY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiiiii
witam ja mam bardzo ważne pytanie.. odnośnie nuvaringu bo bede uzywac go pierwszy raz i strasznie sie boje czy jesli wloze go w pierwszy dzien miesiączki i nie wiem czy np. odrazu po miesiaczce moge sie kochac z moim chłopakiem i moze on sie we mnie spuscić całkowicie czy lepiej aby nie robił tego dokonca? bardzo sie boje ze po zalozeniu nuvaringui tak zajde w ciaze nie wiem co mam robic lekaz mi mowil ze krążek jest dlamnie najlepszym rozwiazaniem.. boje sie go włozyc nie wiem tez czy dobrze go zaamplikuje lub czy niewyleci podczas stosunku wiadomo ze to dziala na kazdego inaczej bo jak tu czytam to niektore panie sa zadowolone a niektore krwiawią czytalam tez w ulotcce ze moze dojsc do stanu zapalnego? to jest moja pierwsza antykoncepcja pomocy dziewczyny !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mantysa
Dziewczyno - nie szkoda ci zdrowia... Zacznij od czegos mniej niszczacego organizm - chcby gumki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam takie pytanie jak bym chciała przyspieszyc miesiączke i tydzien przed czasem wyjąc krazek czy dostane normalnie okres po paru dniach ? Czy ktoras z Was juz próbowała może w ten sposób ? Bo bez robienie przerwy drugie opakowanie odpada juz próbowałam i potem cały miesiac plamiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×