Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maz zonyyyy

ile zajmuje czasu poworcenie do normalnej wagi kobiecie ?

Polecane posty

Gość maz zonyyyy

od zawsze lubialem kobiety nieco wychudzone take anorektyczki. I taka tez poslubilem kobiete drobniutka mala i szczupla. Po zajsciu w ciaze i urodzeniu dziecka powiekszyly jej sie piersi i zaczela nabierac nebezpiecznie ciala. Tera ma okropne waly na bokach i duze cycki :o.. Wiec moje pytanie brzmi. Ile przecietnie kobiecie zajmuje czasu wrocenie do poprzedniej wagi? Bo ja jej obecnego stanu nie akceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa...23
Różnie. Czasem pół roku, czasem rok lub kilka lat a czasem kobieta nigdy nie wraca do figury sprzed ciąży. Swoją drogą to normalne, że w czasie ciąży Twoja partnerka nabrała ciałka i powinienieś o tym wiedzieć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy po pierwszej ciąży ja osobiście wróciłam do wagi po roku po drugiej ciąży po 2-3 miesiącach czasem wraca się do swojej wagi w zasadzie od razu a czasem nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forest Gump
Straszna z Ciebie świnia autorze, myślisz sobie, że noszenie dziecka przez 9 miesięcy, gromadzenie w sobie wody, żarcia, potem po urodzeniu znowu gromadzenie w sobie wody i żarcia bo jest laktacja nie zrobią różnicy w jej figurze? Skoro zdecydowaliście się na zostanie rodzicami, to chyba czas myśleć bardziej o jej zdrowiu i szcześciu, niż o tym, że cycki nie sa takie małe jak kiedyś! Jezu... Boże broń żeby mój facet się okazał taki płytki jak Ty, kiedy urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz zonyyyy
dziecko nie bylo planowane to byla niestety wpadka w naszym malzenstwie :) A ja nie zamierzam sie godzic na jej wyglad nie chce zeby je jtak zostalo na zawsze bo mam jej zdjecia sprzed ciazy i ja kocham ta kobiete na tych zdjeciach a nie jej dodatkowe kilosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfgsys
Autorze Ty kochasz ...ale tylko cialo tej kobiety i to te ktorego juz nie ma. Tylko jej wspolczuc ze mezus widzial w niej miesko i nic poza tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sijah
nie najezdzajcie na autora bo mi sie podobaja bardzo szczupli faceci i gdyby moj maz bardzo roztyl to na pewno dalej bym go kochala, ale jego wyglad przeszkadzal by mi. milosc nierozerwalnie wiaze sie z pociagiem fizycznym i pierzenie ze wyglad nie jest wazny.....nie zgadzam sie. btw autorze nie martw sie, skoro miala szczupla, drobna budowe przed porodem to przy odrobienie wysilku bedze wygladala prawie tak samo jak przed ciaza:) pisze z wlasnego doswiadczenia. zawsze bylam bardzo drobnej budowy, w trakcie ciazy oprocz brzucha powiekszyly mi sie piersi, troche wiecej mialam w biodrach i pupie, obecnie wygladam tak samo jak przed ciaza bez jakiegos wielkiego wysilku, chociaz piersi mam wieksze do dzisiaj co ani mi ani mezowi nie przeszkadza bo przed ciaza ich prawie w ogole nie mialam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sijah
jaki czas od porodu minal autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakakakakaaaa
hehe trzeba bylo o tym wczesniej pomyslec i jak ona byla w ciazy to pomoc jej...odzywiac sie dobrze,zdrowo a nie patrzec jak je puste kalorie......cwicz z nia....wspolnie dacie rade:) Poza tym uroda mija...nie wiesz o tym?:P Za co Ty ja tak wogole kochasz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×