Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co dzisiaj gotujecie

co dzisiaj gotujecie????????????????

Polecane posty

Gość co dzisiaj gotujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkaarroollaa
no właśnie co dzisiaj na obiad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A MOJA CORA
Zupka: Minestrone drugie:spaghetti bolognese winko :oczywiscie Dolcetto wszystko oczywiscie ze swierzych skladnikow...a nie z torebek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dola
makaron z kurczakiem i sosem serowo-brokulowym oczywiscie z torebki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z takich co się fajnie
ja nie mam zamiaru gotować a mój facet niech zje sobie u mamy albo na mieście a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pierś z kurczaka i bym mogła coś z niej zrobić tylko nie schabowe!! co proponujecie?? ale tylko danie na patelni bo nie mam piekarnika!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spi
Ja robię z piersi z kurczaka takie danie: kuskus z kurczakiem i warzywami. nie jest to może tradycyjne zastosowanie kuskusu, ale bardzo dobre. Można też użyć ryżu czy makaronu, co kto lubi. Wklepać przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spi
Kuskus z kurczakiem i warzywami Składniki: - 1 i 0,5 szkl. kaszy kuskus - 1 podwójna pierś kurczaka - 2 średnie papryki ( czerwona i żółta) - 1 por - 3 łyżki kukurydzy konserwowej - kilkanaście pieczarek - 1 łyżka masła - olej do smażenia - sól, pieprz Wykonanie: Kaszę kuskus zalać wrzątkiem w proporcjach wskazanych na opakowaniu. Mięso z kurczaka pokroić w kostkę i usmażyć na patelni z pokrojonym porem ,następnie dodać pokrojoną paprykę w kostkę, chwilkę smażyć a póżniej przykryć pokrywą i dusić .Osobno podsmażyć pieczarki pokrojone w kostkę i dodać je do uduszonego mięska z papryką. Wszystko razem wymieszać dodając kukurydzę , masło i kuskus i przyprawy. Podawać gorące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama tata i skarb
piers na 4filety lekko rozbij natryj sola pepere rozmarynem...albo mieszanka jaka ty lubisz filet skladasz na pol a do srodka;ser z, papryka, pieczarka...na co masz ochote i dalej niestety jak owy w paniere i na patelke... ale przyprawy i dodatki sa w stanie zmienic oblicze tego cycka albo filety w paski, dodajesz chillli w platkac lub smba+ocet balsamiczny+kminek mielony, sol, currryyy-odstawiasz na pol h warzywa:papryka, pekinka,chinskie grzyby,cebula, swierza papryka chiliii,pieczarki. na patelnie oliwy troche...wrzucasz czikena, rumienisz porzadnie,wrzucasz warzywa w kolejnosci od najtwardszych.na samym koncu pekinke na chwile, mieszasz i jesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama tata i skarb
pod sam koniec przed dodaniem pekinku mozesz wlac na patelnie:wymieszane razem:miod, sok cytryny i sos sojowy-mieszasz i pekinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×