Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady stonehenge

czy ktoś się zna na zasadach urządzania domu?

Polecane posty

próbuję urządzić salon, wychodzi mi że telewizor będzie na przeciwko kominka, ale nie wiem czy tak może być, bo wtedy z tyłu jest wejście....a to chyba wbrew feng shui prawda??? z drugiej strony telewizor na tej samej ścianie co kominek wygląda trochę \'ni przypiął ni przyłatał\' co myślicie, dodam że salon jest bardzo duży i jest to pomieszczenie otwarte, są dwa łuki, nie ma drzwi, jeśli macie kominek, to jak macie urządzony pokój gościnny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle TV jest wbrew zasadom
feng shui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ogóle TV jest wbrew zasadom
nigdy nie postawiłabym tv w gościnnym pokoju :-O albo goście albo telewizor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, no to gdzie? poza tym wszyscy których znam mają tv właśnie w gościnnym pokoju i jakoś jest ok hm...jak sie chce oglądnąć coś z całą rodziną? poza tym jest fajnie przez to że jest otwarte pomieszczenie i np można włączyć będąc w kuchni (nie mówię tu oczywiście że jestem jakąś maniaczką tv...no ale jest fajnie i już, musi być w salonie tylko nie wiadomo gdzie go dać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telewizor król salonu
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:) e tam król od razu to nie, ale gdzie go mam dać, w sypialni jest drugi, a w innym miejscu nie pasuje, zresztą w salonie ma być duży, wy nie macie w salonach? czasem nawet jak goście przyjdą to zdarza się że jest włączony, pamiętam że na wigilii często mój mały chrześniak chciał oglądać wieczorynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro nie macie o czym
porozmawiać ... "czasem nawet jak goście przyjdą to zdarza się że jest włączony" szczyt braku kultury :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie sa nie-pelno-sprawni
oooo yv w sypialni? nigdy...wystarczy mi ta plaska kobyla w salonie.nigdy w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie demonizujcie
autorka nazwak po prostu pokojem goscinnym salon, czyli tez inaczej ppokjoj dzienny, do ktorego czasem przychodza goscie, na ogol jest tam kanapa i fotele, z ktorych sie wygodnoe tv oglada, a goscie przecieznie siedza non stop U mnie tv jest niedaleko kominka, ale wyzej na scianie, dziala troche jak dodatkowy obraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie demonizujcie
jesli nie w salonie ew. w sypialni to gdzie lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LADY... jaki masz ten kominek ,gdzie on jest na środku ściany ,czy w narożniku.Masz nad nim jakąś półkę ,na jakiej jest ścianie ,otynkowana ,czy też może jakieś płytki \"cegła \" .Jaki telewizor ,plazma do powieszenia ,czy normalny ? A i najważniejsze, w jakim stylu masz meble coś nowoczesnego \"jakieś segmentowe\" czy klasyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, nazwalam pokój dzienny salonem dlatego że jest dość duży, 55 metrów, a przeważnie przebywa tam przecież rodzina, a wy odrazu że \'jak nie mam o czym porozmawiać itd\', no a w sypialni jest drugi, bo tak czasem jest że jedno chce oglądać np taniec z gwiazdami a drugie prison break:):) itd, minęly czasy że się ma po jednym tv i aucie na rodzinę. A kominek jest w stylu takim powiedziałabym \'pośrodku\' nie jest bardzo nowoczesny, ani niebardzo w starym stylu, tv na razie mamy zwykły ale planujemy kiedyś plazmę, mebli w salonie na razie za wiele nie ma ale raczej chcemy żeby było wszystko nowoczesne, na przeciwko kominka jest idealne miejsce na tv, nawet gniazdko do tv, duża ściana itd, tylko trochę tak łyso na przeciwko wejścia i wychodzi na to że trzeba przestawiac fotele w zależności od tego czy chce się oglądac tv czy patrzeć na ogień w kominku...eh sama już nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to troszkę wiemy :) na obecną chwile proponuje ci takie ustawienie ,siedzisko na przeciw kominka a na godzinie drugiej telewizor ,możesz rozdzielić także przestrzeń pokoju tak jak jest to pokazane na linku http://www.domosfera.pl/domosfera/1,93225,4921200.html .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki ryjekkk, jednak w moim przypadku to trochę niemożliwe, zapomniałam dodać, że mamy dwa wejścia do pokoju (łuki) jakby ustawić siedzisko na przeciwko kominka to jedno jest na godzinie 11 a drugie na 2 właśnie, w sumie dzisiaj 1szy raz oglądaliśmy tv siedząc tyłem do wejścia i trochę tyłem trochę bokiem do kominka i było całkiem fajnie, więc chyba na razie tak zostanie, dzieki tak czy inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam ja tylko tak pomogłam może troszkę ,najważniejsze żebyś ty sie dobrze czuła w swoim domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×